Ceļojuma cena 19.99 Bonuss 0.30Pn Nopirkts 45 no 46 Akcija aktīva 00:00:00
  Piedāvājums spēkā / Nopirkts: 45 0

Iepirkšanās tūre Belostokā! Sagādājiet pirkumus par izdevīgām cenām un ieprieciniet sevi ar interesantām brīvdienām lielākajā Polijas tirgū!

Piedāvājuma nosacījumi

Izbraukšana 27.01.2017. plkst. 23:00 no t/c Origo.
Ceļojuma cenā ietilpst:
  • brauciens ar ērtu tūrisma klases autobusu (WC, TV, DVD, Climat).
Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks ture ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00 vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
Cena norādīta ar PVN

SIA PRIEKS TURE

Merķeļa iel 6 – 302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv
Akciju piedāvā
SIA PRIEKS TURE
Reg. Nr. 40003366030
Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084

TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Belostoka mūsu tautiešu vidū ir kļuvusi diezgan populāra iepirkšanās vieta Polijā. 

Vislielākais tirgus Polijas austrumu pusē. Tirgus laukums ir 8,5 ha! Un tajā ir pārstāvēti vairāk kā 1400 uzņēmumu.

Tirgū izdevīgi iegādāties apģērbu, mantas bērniem: ratiņus, bērnu spēlītes. Ja skatās no ielas uz tirgu, tad labajā tirgus pusē ir vesela noliktava tikai ar spēlēm un apģērbiem bērniem. Tik lētas cenas nevienā Latvijā apmeklētā veikalā netiek manītas.

Tirgū pieejams plašs preču klāsts: sadzīves lietas, instrumenti, darba rīki, mantas mašīnām utt. - cenas, protams, mazākas par Latvijas cenām.

Mazliet pameklējot, iespējams atrast arī nedaudz pārtikas - piemēram, konfektes. kas salīdzinot ar veikalu cenām, ir zemākas.

BRAUCIENA PROGRAMMA:
23:00 izbraukšana no Rīgas, t/c Origo,
6:30 ierašanās Belostokā,
6:30 – 14:00 Iepirkšanās tirgū,
14:00 – 16:00 iepirkšanās Polijas lielveikalā,
16:00 izbraukšana uz mājām,
Ap 23:00 atgriešanās Rīgā.

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC, kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs).

CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
  • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
  • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
  • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:
0 komentāru

Komentāri un atsauksmes

Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR  (0.00 LVL)
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
Kredīta summa - 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
Aizņēmuma likme - 0.00 
Kopējā apmaksas summa - 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
Gada procentu likme (GPL) - 0.00 
* veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!