Ceļojuma cena 69.00 Bonuss 0.40Pn Nopirkts 47 no 48 Akcija aktīva 00:00:00
  Piedāvājums spēkā / Nopirkts: 47 0

Šopinga tūre uz Berlīni, pavadi neaizmirstamas brīvdienas lielākajā Vācijas tirdzniecības centrā!

Piedāvājuma nosacījumi

Izbraukšana 13.01.2017 plkst. 19:30 no t/c Origo.
Ceļojuma cenā ietilpst:
  • brauciens ar ērtu tūrisma klases autobusu (WC, TV, DVD, Climat, virtuve),
  • grupas vadītāja pakalpojumi.
Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00., sestdienās no 9:00 - 16:00., vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā no kupona iegādes
Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
Cena norādīta ar PVN

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
Sestdiena 9:00 - 16:00
Akciju piedāvā
SIA PRIEKS TURE
Reg. Nr. 40003366030
Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084

TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Vai vispār eksistē tādas sievietes, kurām nepatīk šopings? Kā var nemīlēt šopingu? Šoping-terapija – tie vienlaikus ir arī svētki un patīkama laika pavadīšana. Šopings sievietei – tā ir bauda, kuru nevar ne ar ko salīdzināt. Pats galvenais, ka pēc tādām tūrēm uz ilgu laiku uzlabojas garastāvoklis. Un nav svarīgi vai ir iegādāts kāds pirkums! Svarīgi ir pavisam kaut kas cits! Paklejot pa veikaliem, pavērot skatlogus, uzlaikot dažāda veida apavus, aptaustīt visas somiņas, pasmaržot dažādus aromātus, smaržas – labākais līdzeklis no skumjām un depresijas! 

Janvārī, Berlīne pārtop par vienu lielu veikalu. Tas ir laiks, kad katrā veikalā ir lielas atlaides un izpārdošanas! Cenas uz precēm krīt katru dienu! Sestdienās – visslielākās atlaides! 

1.DIENA. 
19:30 Izbraukšana no Rīgas.Nakts tranzīts cauri Lietuvai, Polijai.

2.DIENA. 
Lielā tirdzniecības centra A10 apmeklēšana Berlīnas piepilsētā. Pēc Jūsu izvēles: Bauhaus, C&A Mode, Karstadt Sports, P&C Düsseldorf, Real,- un daudzi citi veikali. Atlaides un izpārdošanas līdz 70%. Šopinga pārtraukumā var izbaudīt pusdienas dažādos restorānos un kafejnīcās. Tiem, kuriem neinteresē šopings – apskatieties Berlīnes apskates objektus, pieminekļus, jo ar sabiedrisko transportu stundas laika var nokļūt Berlīnes centrā. Vakarā – izbraukšana uz mājām. Nakts tranzīts cauri Polijai, Lietuvai.

3.DIENA
Pirmajā dienas pusē – atgriešanās uz Rīgu. 

PAPILDUS IZMAKSAS (pēc izvēles):
  • Papildvieta autobusā – 49 EUR.

CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:

  • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
  • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
  • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
  • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:
0 komentāru

Komentāri un atsauksmes

Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR  (0.00 LVL)
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
Kredīta summa - 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
Aizņēmuma likme - 0.00 
Kopējā apmaksas summa - 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
Gada procentu likme (GPL) - 0.00 
* veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!