Piedāvājuma nosacījumi

Izbraukšana 18.02.2017. plkst. 05:00 no t/c Origo.
Ceļojuma cenā ietilpst:
 • Brauciens ar ērtu tūrisma klases autobusu (WC, TV, DVD, Climat, virtuve)
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis,
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.
Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00 vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens, tūroperators mēģinās atrast izmitināšanu divvietīgā vai trīsvietīgā numuriņā. Ja tas nav iespējams, izmitināsim vienvietīgajā numuriņā uz Prieks Tūres rēķina!
Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā no kupona iegādes
Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
Cena norādīta ar PVN

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
Akciju piedāvā
SIA PRIEKS TURE
Reg. Nr. 40003366030
Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084

TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Belovežas gārša – viena no lielākajām vienlaidu pirmatnējo mežu masīva teritorijām Eiropā. Tādu ir palicis ļoti maz. Kādreiz šāda veida meži klāja lielāko daļu Eiropas līdzenumu. Belovežas gāršas nacionālais parks ir vecākais Polijā un viens no vecākajiem Eiropā, aizsargājama teritorija kopā ar Baltkrievijas daļu tas bijis jau kopš viduslaikiem. Belovežas gāršas lepnums bez vecajām ozolu un skābaržu audzēm ir arī savvaļā dzīvojošo sumbru lielā populācija. Šie milzu zālēdāji savulaik apdzīvojuši Eiropas mērenās joslas mežus – sākot no Britu salām līdz pat Sibīrijai un Kaukāza teritorijai. Taču, pateicoties intensīvām medībām,
sumbru skaits strauji sarucis. 1919. gadā malumednieks nošāva pēdējo savvaļas sumbru... Šodien sumbru skaits pasaulē sasniedz jau 3200 īpatņu. Sumbrs ierakstīts Pasaules Sarkanajā grāmatā.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA
5:00 izbraukšana no Rīgas. Ceļš cauri Lietuvai, Polijai. Otrā dienas pusītē ierašanās Pererovas robežpārejā, kur mūs sagaidīs Baltkrievijas pārstāvji un kopā ar viņiem dosimies pretī nezināmajam!

Apskates ekskursija Belovežas gāršā, kuras laikā apmeklēsim Seno tradīciju un sadzīves muzeju. Ekskursija vēdīs cauri Nacionālajam parkam un Jūs redzēsiet gan ezeru, gan Ozolu – patriarhu, gan lielāko Eiropas priedi, akmeni – pēddzini un citus dabas veidotus brīnumus.

Iekārtošanās viesnīcā. Piedāvājam ieturēt kārtīgu maltīti  Belovežas gāršas restorānā (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).

Un, protams, apmeklēsim arī slaveno Baltkrievijas Salatēta rezidenci!Te atrodas Salaveča māja ar troņa zāli, Sniegbaltītes māja, brīnumainā noliktava, kur tiek glabāti vērtīgi dārgumi- vēstules, zīmējumi un bērnu dāvanas, burvju dzirnavas, kuras sliktos darbus pārvērš putekļos, 12 mēnešu laukums, īsta Jaungada eglīte un daudzi citi pārsteigumi.

Mūsu mazajiem tūristiem lūdzam neizmirst paņemt līdzi vēstules un zīmējumus Salavecim. Jums būs vienreizēja iespēja tās personīgi nodot Salavecim.

2. DIENA
Brokastis. Аpmeklēsim voljērus, kuru teritorija sastāda 20 ha un kur var redzēt sumbrus, alņus, briežus, mežacūkas un daudzus citus meža iemītniekus. Belovežas gāršā mājo pasaulē lielākā sumbru populācija. Šis milzis (pieaudzis tēviņš) ir līdz 3 m garš un sver aptuveni tonnu! 18.gadsimtā šī suga gandrīz izzuda no Eiropas kartes, taču atrada sev patvērumu Belovežas gāršā. Šeit sastopami arī citi zālēdāji:dambriedis, mežacūka, stirna un alnis; bez tam gārša kļuvusi par mājokli vairākiem plēsoņām: vilkiem, lapsām, lūšiem, āpšiem, caunām, ūdriem un citiem. Par Belovežas gāršas floru un faunu vēsta Dabas muzejs, kas atrodas parka teritorijā. Sumbrus, lāčus, briežus un citus gāršas iemītniekus var aplūkot arī iežogotās teritorijās.

Te Jūs aplūkosiet ekspozīciju, kas maksimāli pietuvināta realitātei un ataino Baltkrievijas floras un faunas daudzveidību un bagātību.
Pusdienlaikā dosimies mājup.
Vēlu naktī atgriešanās mājās.

PAPILDUS IZDEVUMI:

  • Iebraukšanas atļauja Baltkrievijā - 5 EUR;
  • Pusdienas restorānā Belovežas gārša - 10 EUR;
  • Ieejas biļešu pakete VISOS apskates objektos - 20 EUR/bērniem 17 EUR;
  • Vakariņas restorānā - 5 EUR;
  • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 35 EUR;
  • Piemaksa par papildvietu autobusā - 40 EUR.
  Bērni līdz 12 gadiem!

  CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.

  CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
  • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos;
  • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
  • Medicīniskā apdrošināšana.

  SVARĪGA INFORMĀCIJA:
  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
  • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

  PAPILDUS INFORMĀCIJA:

  0 komentāru

  Komentāri un atsauksmes

  Kredīta kalkulators logo
  Preču grupa:
  Pirkuma summa:  EUR  (0.00 LVL)
  Kredīta termiņš:  mēn.
  Pirmā iemaksa:  %
  Pirmā iemaksa: 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
  Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
  Kredīta summa - 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
  Aizņēmuma likme - 0.00 
  Kopējā apmaksas summa - 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
  Gada procentu likme (GPL) - 0.00 
  * veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!