Ceļojuma cena 14.90 Bonuss 0.15Pn Nopirkts 0 no 46 Akcija aktīva 4 dienas NOPIRKT
  Piedāvājums spēkā / Nopirkts: 0 0

Vēsturiskā Kuldīga! Pavadiet savu dienu Latvijas Venēcijā ar iespēju apmeklēt Ventas Rumbu!

Piedāvājuma nosacījumi

Izbraukšana 22.04.2017. plkst. 8:00 no t/c Origo.
Ceļojuma cenā ietilpst:
  • brauciens ar ērtu tūrisma klases autobusu (WC, TV, DVD, Climat),
  • grupas vadītāja pakalpojumi
Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00 vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
Cena norādīta ar PVN

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv
Akciju piedāvā
SIA PRIEKS TURE
Reg. Nr. 40003366030
Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084

TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Kuldīga visos laikos ir uzskatīta par skaistāko Latvijas viduslaiku mazpilsētu. Tā sevī glabā īpašu gaisotni un senu arhitektūru. Jau pirms 13. gs. te atradies senās kuršu zemes Bandavas centrs. 1242. g. Livonijas ordenis pie Ventas rumbas sāka celt mūra pili un nosauca to par Jesusburg, vēlāk Goldingen.

Abos pasaules karos neskartais Kuldīgas vēsturiskais centrs bijušajai Kurzemes hercogistes galvaspilsētai piešķir īpašu šarmu. Iespējams, ka tieši romantiskās gaisotnes dēļ Kuldīga allaž atradusies tūristu iecienītāko Latvijas pilsētu galvgalī. Ceļotājus sajūsmina vecpilsētas ieliņu līkloču labirinti, kuros gadās pat apmaldīties, nemaz nenojaušot, ka ielas izveidojušās 18. gs tā, lai mājas netiktu celtas uz āderēm.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

8:00 izbraukšana no Rīgas.
Ierašanās Kuldīgā.
Pilsētas apskate gida pavadībā.
Ikvienam tūristam ir interesanti iepazīties ar vecpilsētu, kas bagāta vēstures un kultūras tradīcijām. Kuldīgas pilsētas vēsturiskais centrs ir arhitektūras piemineklis ar savdabīgu arhitektūru, šaurām ieliņām un dakstiņu jumtiem. 
Izstaigāsiet Kuldīgas pils parku, apskatīsiet seno Ķieģeļu tiltu pār Ventu, Alekšupīti - unikāls, vienīgais Baltijā saglabājies tāda veida 17.- 18. gs. mazpilsētas apbūves ansamblis ap Alekšupīti. Upīte tek tieši gar daudzu ēku sienām, tāpēc Kuldīgu dēvē par Latvijas Venēciju. Sākotnēji ēkas būvētas kā Kuldīgas pils priekšpilsēta. Ēku ielas puse ir augstāka par sētas pusi. Daudzie tiltiņi, upītes čalošana padara šo vietu par vienu no romantiskākajām Kuldīgā.
Pie upītes ietekas Ventā blakus tiltam izveidojies viens no augstākajiem ūdenskritumiem Latvijā (4,15m). Kuldīgas lepnums ir Ventas rumba - Eiropas platākais dabisks ūdenskritums (240 m). Tas ir dabisks ūdenskritums, kas saistīts ar daudziem vēsturiskiem notikumiem un leģendām. Hercoga Jēkaba izgudroto zivju ķeramo ierīču dēļ, kas bija ierīkotas uz rumbas, Kuldīgu dēvēja par pilsētu, kur lašus ķer gaisā. 
Tāpat mūsu skatam pavērsies daudzās Kuldīgas baznīcas, senais Rātsnams un daudz jauku namiņu.
Pēc ekskursijas piedāvājam apmeklēt privāto vīna darītavu, kur nodegustēsim aveņu, kazeņu un ābolu vīnus.

Dienas turpinājumā apmekēsim Padures klēti. 18.gs.celtā Padures muižas klēts ar mansarda jumtu ir vienīgā tāda stila celtne Latvijā, kas saglabājusies līdz mūsu dienām, kas sastāda daļu no valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa - Padures muižas kompleksa ar parku. Patstāvīgā ekspozīcija "Padures vēstures apcirkņi" jau kļuvusi par nozīmīgu Kuldīgas novada tūrisma objektu, kas piedāvā plašu izziņas materiālu, kā arī saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Vēsturiskajā celtnē viesi vienmēr ir laipni gaidīti.

Dienas nobeigumā dosimies uz Alsungu, kur apmeklēsim maizes ceptuvi „Suitu maize”. Saimniece Ruta cep ļoti, ļoti garšīgu saldskābmaizi un sklandraušus jeb žograušus pēc senām suitu receptēm. Interesenti tiek iesaistīti sklandraušu tapšanas procesā: no rudzu miltu mīklas ir jāizveido rauša apakšiņa un „jāuzceļ” žodziņš, tad jāliek pildījums – kartupeļu biezputra un burkāni.
Jaunums! Saimniece ir izdomājusi „vīru” rausi, tam pildījumā nāk žāvēta cūkgaļa. Kamēr rauši cepas, kopā ar etnogrāfiskā ansambļa „Suitu sievas” dalībniecēm iespējams uzdziedāt suitu un kurzemes puses tautas dziesmas, klausīties stāstus par suitu novada izveidošanās vēsturi un šodienu, apskatīt suitu tautas tērpa trako drānu, ragu lakatus, košās zeķes un varenās saktas.
Ap 22:00 atgriezīsimies Rīgā. 

PAPILDUS IZDEVUMI:
  • Ekskursija vīna darītavā kopā ar degustāciju un uzkodām – 10 EUR pieaug./ bērniem - bezmaksas; 
  • Ekskursija maizes ceptuvē kopā ar degustāciju – 10 EUR pieaug./ bērniem - 7 EUR.
Bērni līdz 12 gadiem!

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC, kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.

 
CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:

  • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos;
  • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
  • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
  • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:
NOPIRKT
0 komentāru

Komentāri un atsauksmes

Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR  (0.00 LVL)
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
Kredīta summa - 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
Aizņēmuma likme - 0.00 
Kopējā apmaksas summa - 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
Gada procentu likme (GPL) - 0.00 
* veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!