Kāpēc mēs

„Prieks.lv” ar lepnumu piedāvā saviem klientiem atlaides uz visaktuālākajām precēm un pakalpojumiem no rekomendētiem piegādātājiem. Tagad jums ir nepieciešama tikai viena interneta adrese un dažas minūtes brīvā laika, lai uzzināt, kur var iegādāties visu to, ko Jūs gribētu nopirkt ar ievērojamu atlaidi. Vairs nevajag baidīties, ka kārtējā izdevīgā akcija paies Jums garām.

„Prieks.lv”  varēs uzreiz atrisināt vairākas Jūsu steidzamas problēmas. Jūs nezināt, kur iegādāties ceļojumu, sim-karti ar izdevīgu tarifa plānu, kur piedalīties itāļu virtuves apmācības kursos vai, kur atrast 50% atlaidi uz lauku mājas būvniecību?

Izpārdošanas, atlaides, bonusi, akcijas, diskonti. Ir grūti neapjukt tik spēcīgā informācijas plūsmā un izdarīt pareizo izvēli. „Prieks.lv” , tas ir universāls instruments, kas ļaus Jums nepazust šaubīgos un ne vienmēr izdevīgos  vispasaules tīmekļu tirdzniecības piedāvājumos. Tas palīdzēs iegūt tikai kvalitatīvu pakalpojumu vai preci par visizdevīgākajām cenām, turklāt ieekonomēs Jūsu naudu un nervus.

Pateicoties klientu skaita pieaugumam, mēs piesaistām sadarboties arvien jaunas un jaunas kompānijas no dažādām sfērām, kas varēs Jums piedāvāt to, ko Jūs gribējāt, bet nevarējāt pat iedomāties! Vai Jūs vēlaties noformēt atlaižu kuponus visiem saviem draugiem? Tā nav problēma! „Prieks.lv”  piedāvā dažādas akcijas grupām pa 10, 50 un 500 cilvēkiem. Saviem uzņēmumu klientiem mēs piedāvājam kuponus ar maksimālo atlaidi.

Vai vēlaties iegādāties atlaides kuponu kafejnīcā, lai veicinātu menedžmenta nodaļas vai pārdošanas nodaļas motivāciju? Tad mēs Jums palīdzēsim un nodrošināsim atlaides kuponus lielai cilvēku grupai labākajās kafejnīcās.
Speciāli mūsu klientiem, mēs esam izstrādājuši  elastīgu un ērtu maksājumu sistēmu.

Ieintriģēja akcija „ 60% atlaide uz spa-procedūrām”? Tad droši spiediet „Pirkt” un izvēlaties tieši Jums atbikstošāko atlaides kupona maksāšanas veidu. Pēc apmaksas Jūs saņemsiet apstiprinājumu uz Jūsu e-pastu, bet kuponu un informāciju par to Jūs atradīsiet savā profilā. Tagad atlicis vienīgi izdrukāt kuponu un  ērtāk iekārtoties uz masāžas galda!

„Prieks.lv” –kad pirkumi sniedz baudu!