Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 22.08.2017. plkst. 10:00 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs),
  • Prāmja biļete (Liepāja - Trāveminde) ar iekļautām konfortablām sēdvietām;
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis,
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā MAKSAS transfērus 15 EUR/cilv. (vienā virzienā), no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN
Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Šai ceļojumā centīsimies Jums parādīt daudzveidīgas Vācijas vietas, kas savā veidā ir izsmalcinātas un neparastas. Ceļojums var uztvert un izbaudīt dažādi. Citam tas šķiet kā piedzīvojums, citam kā nezināmā atklājumi, citam zinātne, bet citam kā saldais ēdiens! Mēs piedāvājam īstas „Vācijas konfektes”, lai šis ceļojums Jums būtu kā īsta svētku bonbonga. Pirmā saldā konfekte  - Jūs izbaudīsiet Baltijas jūras ceļojumu ar prāmi, nākamā karamele – ostas pilsēta Lībeka. Tālāk mūsu konfekšu kastē skaists cukurgailītis no bērnības atmiņām – Valsrodes putnu parks. Kā šokolādes konfekti var pasniegt pasaku pili Marienburgu. Ielūkojoties konfekšu kastē dziļāk, var nogaršot arī krāšņā papīriņā ietītu izcilas garšas trifeli. Šādu gardu konfekšu kasti piedāvājam atklāt Jums pašiem!

Tikai vasarā!
Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā MAKSAS transfērus 15 EUR/cilv. (vienā virzienā), no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava.
Transfērs tiek organizēts no augstāk minēto pilsētu centriem (neiekļaujot sevī piebraukšanu pie katra tūrista dzīves vietas) līdz Rīgas centram. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
10:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Liepājā. Pl. 13:30 reģistrācija uz prāmja. 
Prāmja atiešana 16:00. Atpūtieties ceļojuma laikā un izbaudiet Baltijas jūras skaisto ainavu, kamēr Stena Line nogādās Jūs Trāvemindes ostā Vācijā.
Prāmja veikalā iespējams iegādāties augstas kvalitātes atpazīstamu zīmolu parfimērijas preces, dažādus alkoholiskos dzērienus no plaši pazīstamiem ražotājiem, kā arī saldumus par izdevīgām cenām. Veikalā varēsiet iegādāties arī suvenīrus par piemiņu no ceļojuma. Nakšņošana speciāli iekārtotos atpūtas krēslos, kuros komfortabli var pavadīt nakti.
Nakts uz prāmja.

2.DIENA.
Pl. 18:00 ierašanās Travemundē (pie Lībekas).
Jau iepazīšanās vakarā dosimies aplūkot brīnišķīgo Vācijas pilsētu Lībeku, kas 1987.gadā tika iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā.
Ekskursija Lībekā (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Pilsētas īpašo burvību veido Traves upe ar kanāliem, kā arī baznīcas, klosteri, tirgoņu mājas, pagalmiņi un šauras ieliņas. Labākais veids, kā apskatīt Lībeku, ir dodoties caur pilsētas ieliņām ar kājām. Mājas ir būvētas viena otrai cieši blakus, katra no tām ir aptuveni sešus stāvus augsta, ar stāvu jumtu un ķieģeļu mūri, kas pārsvarā ir sarkanā krāsā. Lībeka pārsteidz tūristus gan ar viduslaiku, gan baroka arhitektūru, kā arī ar 13. un 14. gadsimta grandiozajām baznīcām.
Nakts viesnīcā Lībekas apkaimē.

3.DIENA.
Brokastis. 
Šai dienā piedāvājam apmeklēt lielāko pasaules putnu parku Valsrodē
Daudziem škiet nepievilcīgi – apmeklēt putnu parku! Taču tad, kad cilvēks ir pabijis šajā putnu pasaulē, viņa uzskati mainās. Sugu skaita un platības ziņā tas ir pasaulē lielākais putnu parks. Te katrs putns ir unikāls un fascinējošs savā īpašā veidā! Dažas sugas – kolibri, kuri nav lielāki kā “īkšķis”, Andu Condori, kuru spārni ir 3,2 metri lieli, milzu ērgļi, kuru nagi izaug 10 cm garumā, kas ir visbīstamākie putni pasaulē un vēl dažādi neredzēti spilgti un krāsaini brīnumi.
Putnu dārzā ir vairāki aviāriji un brīvdabas iežogojumi. Atsevišķu putnu māju iekštelpas iekārtotas bez nožogojumiem. Zoodārza apmeklētāji tur var aplūkot brīvi lidojošus putnus apstākļos, kas pēc iespējas pietuvināti to dabiskajai videi. Plašā brīvdabas laukumā tiek demonstrēti piekūnu, papagaiļu un citu putnu lidojumi. Skatītājiem iespējams vērot dzīvnieku barošanu, kā arī piedāvāta iespēja pašiem piedalīties atsevišķu sugu barošanā.

Pēc viesošanās šai brīnišķīgajā parkā, dosimies brāļu Grimmu pasakā! 
Apmeklēsim Marienburgas pili.
Romantiskā viduslaiku pils – Marienburga, kas izkāpusi no pasakas lepni slejas kalna galā. Viena no skaistākajām Vācijas pilīm, kas tiešām izskatās kā īsta pils.No pils paveras tāls un plašs skats līdz Siebenbergenai , kur pēc brāļu Grimmu domām dzīvoja septiņi rūķīši. Sakarā ar kariem Marienburgas pils nekad nav bijusi pabeigta. Pils bijusi neapdzīvota gandrīz 80 gadus, un tur dzīvoja tikai sargs. Šī iemesla dēļ, oriģināls dizains ir pilnībā saglabājies. Pilij ir veikti rekonstrukcijas darbi un tā ir pamodusies pēc gara miega, kas ildzis vairākus gadu desmitus. Pils izskatās tā, ka tur noteikti dzīvotu Guļošā Skaistule vai Sniegbaltīte! 
Nakts viesnīcā Lejas Saksijā.

4.DIENA.
Brokastis. Neredzēti putni, pasaku pils, skaista jūras pilsēta. Kas vēl trūkst, lai pilnveidotu šo skaistuma mozaīku?! Protams, ka ziedu pārpilnība! Un kas gan cits ir skaistāks par ziedu karalieni rozi?!
Šo dienu veltīsim lai iepazītu ziedu karalieni, dosimies uz ”Europa Rosarium” Zangerhauzenē, kura 12,5 ha platībā ar vairāk kā 8000 rožu šķirnēm un veidiem ir lielākā un nozīmīgākā rožu kolekcija pasaulē. Baudīsim krāsu, formu, smaržu daudzveidību, izsekojot mežrozītes pārtapšanai īstā rožu karalienē!

Dienas nobeigumā veltīsim nedaudz laika labākai sieviešu relaksācijas metodei – iepirkšanās. Apmeklēsim tirdzniecības centru, kur gan dāmas, gan kungi, gan bērni varēs atrast ko sen kārotu par pieņemamām cenām. Nakts viesnīcā Polijā.

5.DIENA.
Brokastis. Ceļš cauri Polijai, Lietuvai. Vakarā atgriešanās mājās.

PAPILDUS IZDEVUMI:
 • Papildvieta autobusā - 110 EUR;
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā - 90 EUR;
 • Ekskursija Lībekā - 15 EUR/ bērniem - 10 EUR;
 • Rožu dārzs Zagerhauzenē - 5 EUR/ bērniem - 3 EUR;
 • Valsrodes putnu parks - 21 EUR/ bērniem - 16 EUR;
 • Marienburgas pils - 13 EUR/ bērniem (līdz 17 gadiem) - 11 EUR. 
Bērni līdz 12 gadiem!

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
 • Prāmja biļete (Liepāja - Trāveminde) ar iekļautām konfortablām sēdvietām;
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:

 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru