Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 20.07.2017. plkst. 05:15 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar tūrisma klases komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases */**/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
  • Lidojums Frankfurte – Rīga, avio biļetes, rokas bagāža 55cm x 40cm x 20cm, svars ne vairāk par 10kg,
  • grupas vadītāja pakalpojumi
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā MAKSAS transfērus 15 EUR/cilv. (vienā virzienā), no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN
Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Nespējat izvēlēties - braukt uz pilsētu vai laukiem? Izeja ir apskatīt mazpilsētas, kurās sajūtams īstais valsts kolorīts un autentiskas tradīcijas, kas mijas ar bagātu vēsturi. Flāmu māksla slavena visā pasaulē – nedaudz smagnēji eleganta un pilna pamatīga miera, klusa mirdzuma un gaismēnu spēles. Likumsakarīgi, ka šādas ir arī gleznainās Beļģijas viduslaiku pilsētas, kas lepojas ar izsmalcinātu arhitektūru, gaumes izjūtu un parasti arī iespēju spoguļoties brīnišķīgos kanālos vai upēs. Vācija ari ir kā nosēta ar īstām pastkartīšu izskata pilsētiņām. Un piedevām ielūkosimies arī pundurvalstī Luksemburgā!

Tikai vasarā!
Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā MAKSAS transfērus 15 EUR/cilv. (vienā virzienā), no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava.
Transfērs tiek organizēts no augstāk minēto pilsētu centriem (neiekļaujot sevī piebraukšanu pie katra tūrista dzīves vietas) līdz Rīgas centram. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
05:15 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijas Vācijas pierobežā.

2. DIENA.
Brokastis. Brauciens cauri Vācijai. Pēcpusdienā ierašanās Holandē.
Siera darītavas un koka tupeļu darbnīcas apmeklējums, kur jūs iepazīsieties ar siera darīšanas noslēpumiem, nodegustēsiet 5 dažādas siera šķirnes un savām acīm skatīsiet kā dažu minūšu laikā top slavenās koka tupeles klompes. 

Ekskursija Amsterdamā (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu), kas pasaulē pazīstama ar savām elegantajām savrupmājām un skaistajiem kanāliem. Pateicoties tam, pilsētu dēvē par „Ziemeļu Venēciju”, Damma laukums, ”Sarkano lukturu„ rajons, Svaru tornis, Raudu tornis u.c.. 
Nakts viesnīcā Holandē.

3. DIENA.
Brokastis. 
Dimantu muzeja apmeklējums (bezmaksas).
Dimantu muzejs – mūsdienīgs muzejs, kurš atrodas speciāli šim mērķim iekārtotā lielajā villā Paulus Potterstraat, tikai dažu minūšu attālumā no Valsts muzeja un Van Goga muzeja. "Diamond Coster"  eksistē jau kopš 1840. gada un nodarbojas ar dimantu pulēšanu, slīpēšanu un dimantu pārdošanu.

Vēlāk iesakām izbaudīt Amsterdamas kolorītu stundu ilgā braucienā ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (ar informāciju krievu un angļu valodā) (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).

Brauciens līdz Antverpenei.
Ekskursija Antverpenē (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Antverpene – tā ir pilsēta ar īpašu nervu un radošās enerģijas koncentrāciju. Ne tikai pasaulē lielākais dimantu industrijas centrs, bet arī beļģu dizaina šūpulis.Antverpene ir ostas pilsēta - sīksta, internacionāla, neatkarīga un lepna. Vēsturisko mantojumu sargājoša. Tās arhitektūrā spoguļojoties dažādajiem vēstures periodiem, kad te saimniekoja spāņi, holandieši, austrieši un franči. Kaut gan 40 procenti beļģu runā franciski, pietiekami spēcīga Antverpenē joprojām ir arī holandiešu valoda. Tā ir pilsēta, kas ciena dzīves kvalitāti - vienalga vai tā būtu mode, māksla vai gastronomija. Un tajā pašā laikā - Antverpene ir fantastiski viesmīlīga.
Nakts viesnīcā Beļģijā.

4. DIENA.
Brokastis. 
Ekskursija pa Brigi (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). 
Brigi bieži dēvē arī par ziemeļu Venēciju. Tā ir jauka viduslaiku pilsētiņa, kur ik uz stūra var ieraudzīt pastkartei līdzīgus skatus ar gleznainiem namiem, laivām pilniem kanāliem un daudz ko citu. Šeit noteikti vērts izbraukt ar kādu laiviņu vai kuģīti, lai atklātu pilsētu no cita skatu punkta. Tāpat te noderēs velosipēds, jo Brige ir īsta velobraucēju paradīze.Starp daudzajiem Briges arhitektūras brīnumiem jāizceļ Dievmātes baznīca, kas ir viena no augstākajām ķieģeļu ēkām pasaulē. 366 pakāpienu pa vītņu kāpnēm baznīcā Belfortā, lai ieraudzītu pilsētu kā no putna lidojuma – tas vien ir ko vērts! Romantiski noskaņotie šeit dodas vizināties zirgu pajūgā Begināžas virzienā, apmeklē klosteri, kura teritorijā netrūkst tiltiņu un dīķu, kuros peld gulbji.
Brīvajā laikā iesakām braucienu ar kuģīti pa gleznainajām Briges vietām

Pēc šīs burvīgās pilsētas apskates dosimies uz vēl vienu Beļģijas pērli Turnē.
Ekskursija Turnē (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Šī pilsēta atrodas aptuveni 85 kilometru attālumā no Briseles, uz pašas Beļģijas un Francijas robežas. To mēdz dēvēt arī par Beļģijas vecāko pilsētu, un tur netrūkst interesantu stāstu par vēstures līkločiem un notikumiem, kas, protams, ietekmējuši šīs vietas attīstību. Šī vienmēr bijusi nozīmīgu politisku un kultūras notikumu norises vieta un nereti pat tiek dēvēta par vienu no vērtīgākajām arhitektūras mantojuma vietām pasaulē. Tādēļ nepārsteidz, ka tā iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā.Viena no ievērojamākajām lietām, kas šajā pilsētā noteikti jāapskata, ir vecākais Beļģijas zvanu tornis. Tas ir celts viduslaikos un ir augstākā celtne Turnē – 72 metrus slaidajā tornī ved 256 pakāpieni.Netālu atrodas arī ievērojamā Beloē (Beloeil) pils ar brīnišķīgu parku.
Nakts viesnīcā Beļģijas Luksemburgas pierobežā.

5. DIENA.
Brokastis. Pirmajā dienas pusē mēs apmeklēsim Lielhercogisti Luksemburgu.
Apskates ekskursija Luksemburgā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Pundurvalsts Luksemburga ir viena no septiņām Eiropas pundurvalstīm. Tai ir unikāls landšafts, kurš agrīni bija noformēts ar neievērojamu upīti. Vecais Luksemburgas centrs ar tirdzniecības zonu, nelielām un mīļām strūklakām, ar dažādiem iespaidīgiem pieminekļiem un omulīgiem restorāniem – to visu noteikti, ir jāapskata.

Tālāk dosimies Koblencu.
Apskates ekskursija Koblencā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Būsim tur, kur blakus slavenajam Vācu ragam saplūst Reinas un Mozeles upes, atrodas viena no vecākajām un skaistākajām Vācijas pilsētām – Koblenca. Pilsēta ir ieskauta četrās vidēji augstās kalnu grēdās, plašajos mežos. Baznīcas, pilis, plašas muižas un turīgo pilsētas iedzīvotāju skaisti izrotātās mājas - tie visi ir Koblencas vēstures liecinieki, kas ilgst vairāk kā divi tūkstoši gadus. Koblencas ielās negaidīti apvienojas franču gars un vācu tradīcijas. Mājīgajos vīna pagrabos cienā savus viesus ar vietējiem ēdieniem, kuros apvienojas garšas izsmalcinātība, sātīgums, vienkāršība. Koblencas iedzīvotāju viesmīlība un sirsnīgums ir zināmi aiz šī reģiona. Pastaiga pa pilsētu.
Nakts viensīcā Vācijā.

6. DIENA.
Brokastis. Lidojums Frankfurte – Rīga.

EKSKURSIJU CENAS:
 • Ekskursija Amsterdamā vietējā gida pavadībā 15 EUR/bērniem 10 EUR
 • Ekskursija Antverpenē vietējā gida pavadībā 15 EUR/ bērniem 10 EUR
 • Ekskursija Brigē un Turnē 15 EUR/ bērniem 10 EUR
 • Ekskursija Luksemburgā 15 EUR/ bērniem 10 EUR
 • Ekskursija Koblencā 15 EUR/ bērniem 10 EUR
Kopējā ekskursiju pakete: 75 EUR/ bērniem 50 EUR; 
Pērkot birojā 70 EUR!/ bērniem 45 EUR.

PAPILDUS IZDEVUMI:
 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru 90 EUR; 
 • Piemaksa par papildvietu autobusā 90 EUR;
 • Kuģītis pa Amsterdamas kanāliem 16 EUR/ bērniem 10 EUR
Bērni līdz 12 gadiem!

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:

 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, )
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis
 • Lidojums Frankfurte – Rīga, avio biļetes, rokas bagāža 55cm x 40cm x 20cm, svars ne vairāk par 10kg.
 • Grupas vadītāja pakalpojumi

CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru