Piedāvājuma nosacījumi

Izbraukšana 07.10.2017. plkst. 07:00 no t/c Origo.
Ceļojuma cenā ietilpst:
 • Brauciens ar ērtu tūrisma klases autobusu (WC, TV, DVD, Climat, virtuve)
 • Naktsmītne atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases 4* viesnīcā, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis,
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.
Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00 vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens, tūroperators mēģinās atrast izmitināšanu divvietīgā vai trīsvietīgā numuriņā. Ja tas nav iespējams, izmitināsim vienvietīgajā numuriņā uz Prieks Tūres rēķina!
Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā no kupona iegādes
Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
Cena norādīta ar PVN

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
Akciju piedāvā
SIA PRIEKS TURE
Reg. Nr. 40003366030
Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084

TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Jebkura pāra attiecībās ļoti svarīgi ir iespēja nomainīt ierasto vidi un ļauties lieliskai atpūtai ar savu mīļoto. Nav svarīgi, vai jūs kā pāris esat kopā mēnesi vai desmit gadus, visiem ir nepieciešams laiku pa laikam pabūt divatā un kaut uz brīdi aizmirst par darbu, ikdienas rūpēm, bērnus uzticēt vecākiem un romantiskā atmosfērā pavadīt jauku vakaru. Mēs piedāvājam izrauties no ikdienas darba ritma un doties romantiskā brīvdienu ceļojumā uz Druskininkiem.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA
7:00 izbraukšana no Rīgas. Pēc neilga laika iebrauksim Kauņā. 
Ekskursija Kauņā ar vietējo gidu (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Ekskursijas  laikā Kauņā Jūs redzēsiet vairākus interesantus un nozīmīgus arhitektūras un vēstures pieminekļus, kas ir saistīti ar Vecpilsētas vēsturi. Tie visi ataino Kauņas pilsētas varenību. Jūs redzēsiet Kauņas pilsdrupas (13 gs.). 

Ceļš uz Druskininkiem. 
Druskininki ir kūrortpilsēta Lietuvā pie Nemunas upes, netālu no Baltkrievijas un Polijas robežas. Pilsēta savus viesus sagaida ar svaigu gaisu, mierīgu atmosfēru, kura ir radīta romantiskām brīvdienām. 
Ap 14.00 iekārtošanās viesnīcā Druskininkos. Brīvais laiks Druskininkos, iesakām apmeklēt Druskininku ūdens atrakciju parku, kurā ir 18 pirtis, visdažādākie baseini, strauja upe, džakuzi vannas, masāžas ūdenskritumi, iespaidīgi slidkalniņi, bāri un kafejnīcas vai Sniega arēnu , kas ir unikāls ziemas izklaides komplekss. Plašajā 8 hektāru lielajā parkā ir viss, kas nepieciešams īstai ziemas baudīšanai - sniegs, kas nekūst pat karstākajā vasaras dienā, ledus, kas nepārvēršas ūdenī, un reibinošs ātrums, traucoties lejā no augstiem kalniem. Snow Arena ir jaunums pasaules labāko slēgto slēpošanas kūrortu sarakstā. Pateicoties arēnas tehniskajiem parametriem, tas ir viens no pieciem labākajiem pasaules slēpošanas kūrortiem, kam nav līdzīgu konkurentu 1000 km rādiusā.
Nakšņošana viesnīcā.

2. DIENA
Brokastis. 12.00 numuriņu atbrīvošana.
Grūtas dabas parka apmeklējums (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Ejot pa meža taku Grūtas ciematā, var apskatīt aptuveni 90 statujas un krūšutēlus, kas atveido padomju laikā slavinātas un godātas personas. Lielākā daļa no tām kādreiz rotāja laukumus un parkus, līdz 1991. gadā līksmojošā lietuviešu tauta tos aizvāca. Grūtas parka īpašniekam Viļumam Maļinauskam 2001. gadā, kad parku atklāja, tika piešķirta Antinobela miera prēmija. 
Mājupceļā iegriezīsimies lielveikalā MEGA pie Kauņas. Vēlu vakarā atgriešanās mājās. 

PAPILDUS IZDEVUMI:
 • Ekskursija Kauņā 10 EUR;
 • Ieejas biļetes ūdens atrakciju parkā no 11 EUR (2 stundas);
 • Ieejas biļete Snow Arena no 18 EUR (2 stundas);
 • Ieejas biļete Grutas parkā: pieaugušajiem 7.50 EUR, bērniem līdz 16 gadu vecumam 3 EUR, bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas;
 • Funikulieris uz/no Snow Arena 5 EUR
 • Vakariņas viesnīcā 6 EUR;
 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 25 EUR; 
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 25 EUR.
   Bērni līdz 12 gadiem!

   CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
   • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
   • Naktsmītne atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases 3* viesnīcā, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
   • Grupas vadītāja pakalpojumi.

   CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
   • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos;
   • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
   • Medicīniskā apdrošināšana.

   SVARĪGA INFORMĀCIJA:
   • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
   • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

   PAPILDUS INFORMĀCIJA:
   NOPIRKT
   0 komentāru

   Komentāri un atsauksmes

   Kredīta kalkulators logo
   Preču grupa:
   Pirkuma summa:  EUR  (0.00 LVL)
   Kredīta termiņš:  mēn.
   Pirmā iemaksa:  %
   Pirmā iemaksa: 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
   Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
   Kredīta summa - 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
   Aizņēmuma likme - 0.00 
   Kopējā apmaksas summa - 0.00 EUR*  (0.00 LVL*)
   Gada procentu likme (GPL) - 0.00 
   * veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!