Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 19.10.2017. plkst. 05:30 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, apstāšanās pauzēs),
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis,
  • Ekskursija „Mandarīnu paradīze”;
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Esot Horvātijā, ir ļoti grūti atbrīvoties no sajūtas, ka apkārt esošās fantastiskās ainavas, pasaku pilis, kristāla jūra, salas – nav nekas cits kā sapnis. Daudzi tūristi pieķer sevi pie domas, ka netic tam, ko redz, un šaubās, ka viss notiek realitātē. Pat visvairāk pieredzējuši tūristi apgalvo, ka ikviens, kas atbrauc uz Horvātiju, iekļūst neizskaidrojamā, mistiskā savienojumā.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
5:30 izbraukšana no Rīgas. Ceļā Lietuva, Polija. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijas - Slovākijas pierobežā.

2. DIENA.
Brokastis. Pārbrauciens līdz Egerai. 
Ekskursija Egerā vietējā gida pavadībā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). 
Egera ir Ungārijas baroka galvaspilsēta! Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Ekskursijas laikā apskatīsiet Egeras cietoksni, turku laika minaretu, katedrāli, Minorītu baznīcu. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā. 
Brīvajā laikā iesakām apmeklēt termālos baseinus. Jūsu rīcībā 7 ārstnieciskie termālie baseini, baseins bērniem, masāžas baseins, burbuļvannas. 
Pēcpusdienā aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu) un nodegustēt 5 vīna šķirnes, tai skaitā slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka”, piedalīties konkursā, uzzināt vīna darīšanas noslēpumus un nobaudīt nacionālo ungāru gulaša zupu. Pēc tam būs iespēja iegādāties vīnus tieši no ražotāja par patīkamām cenām. Nakts viesnīcā Zagrebas apkaimē.

3. DIENA.
Brokastis. Brauciens cauri Horvātijai. 
Pēcpusdienā – slavenākās Horvātijas pilsētas - Dubrovnikas apmeklējums.
Ekskursija ar vietējo gidu Dubrovnikos (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Tā ir majestātiska, skaista pilsēta. „Tam, kurš meklē paradīzi uz zemes, obligāti jāapmeklē Dubrovniku, jo nekur citur vairs nevar atrast tādu cildenumu un mieru, tādu krāšņumu un harmoniju” – šie ir Bernarda Šova vārdi. UNESCO Dubrovniku, Venēciju un Amsterdamu uzskata par trim skaistākām Eiropas pilsētām. Brīvais laiks. 
Nakts apartamentos Adrijas jūras piekrastē Melnkalnē.

4. - 8. DIENA.
Atpūta pie Adrijas jūras ar dzīvošanu Bečiču kūrorta apartamentos. Lai Jūsu atpūtu padarītu interesantāku un daudzveidīgāku, piedāvājam Jums sekojošas ekskursijas un izklaides programmu:

Skadaras ezers.
Skadaras ezers ir lielākais Balkānos, un daļa ezera pieder albāņiem. 270 putnu sugas, saliņas, klosteri, visapkārt augsti kalni. Daudzviet ūdens augiem klātas plašas teritorijas. Brauciens ar nelielu kuģīti caur ezera niedrēm un pa iztīrītiem kanāliem ir īpaši spilgts notikums. Niedres burtiski čum un mudž no dažādiem putniem, ziedošām ūdensrozēm un lilijām. Gar ezera krastiem ir arī daudz nelielas pilsētiņas, kas glabā daudzu gadsimtu vēsturi. Piestāsim pie kādas no skaistajām baznīcām vai cietokšņa drupām. Pēc tam mūs gaida pusdienas terasē ezera krastā. Ēdienkartē: cepta forele vai karpa, svaigu dārzeņu salāti, mājas vīns (baltais/sarkanais), sula, ūdens, rakija.

Moračas un Taras kanjoni.
Kanjoni – viens no galvenajiem tūrisma objektiem Melnkalnes ziemeļos. Taras upes kanjons – dziļākais Eiropā (1300 m) un otrais lielākais aiz Lielā Kolorādo kanjona. Moračas kanjons – viens no skaistākajiem Eiropā, caur kuru ved ceļš, kurš tika būvēts pēc otrā pasaules kara. Vēl viens šo vietu iecienīts tūrisma objekts – Moračas klosteris. Pa ceļam Jums būs iespēja atkal redzēt Skadaras ezeru, lielāko Balkānos, brauksim cauri Melnkalnes galvaspilsētai Podgoricai, tālāk gar Moračas upi, fotopauze, Moračas klostera apmeklējums. Redzēsim Taras upes vareno kanjonu un interesanto Džordževiča tiltu. Jūs brauksiet cauri diviem dabas rezervātiem – Skadaras ezera un Durmitora – kalnu masīva, kurā atrodas 42 ezeri, un augstākā Melnkalnes virsotne – Bobotov Kuk. Pietura Žabljakas pilsētā pusdienām un pastaigai.

Vakars nacionālajā stilā.
Dosimies uz Melnkalnes ciematiņu kalna pakājē, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz Melnkalnes piekrasti. Kā galveno ēdienu Jums pasniegs jēru, gatavotu podiņā krāsnī, kā arī vietējās uzkodas (siers, olīvas, vītināta gaļa), svaigu dārzeņu salāti, mājas vīns un vīnogu šņabis (loza). Nacionālā virtuvē kopā ar mākslinieku uzstāšanos, dziesmas un dejas – tas viss kopā ļauj aizmirst ikdienas rūpes un pilnībā iegrimt Melnkalnes bezrūpīgajā atmosfērā! Visi dzīro!

Ostrogas klosteris.
Ostrogas klostera nozīmīgumu Melnkalnē var salīdzināt ar Meteoriem Grieķijā. Šeit glabājas Svētā Ostrogas Vasīlija brīnumdarītāja svētie pīšļi. Dažādu reliģiju svētceļnieku tūkstoši šeit ierodas, lai pielūgtu svēto brīnumdari un izlūgtos miesas un dvēseles dziedināšanu. Svētā Ostrogas Vasīlija diena  -12.maijs Melnkalnē tiek svinēts līdzīgi kā Ziemassvētki un Lieldienas. 
Savu nosaukumu klosteris ieguvis no kalna, pie kura tas atrodas. Mūsdienās šo klosteri godina tāpat, kā Jeruzalemes svētvietas un Novo Afonu. It sevišķi turku jūga laikā klosteris bija nacionālās ticības un ideju glabātājs. Sv.Vasīlija laikā tieši šis klosteris bija vieta, kur pulcējas serbu patrioti- haiduki, lai cīnītos pret turku jūgu.
Vedenskas baznīcas relikvārijā glabājas šķirsts ar Sv. Vasīlija svētajiem pīšļiem, kā arī 1732. gada lūgšanu grāmata un ar 1779.gadu datētie baznīcas svečturi. Apmeklējis Ostrogu 1903. gadā krievu ceļotājs E.Markovs rakstīja: „Pīšļi ir melnkalniešu lielākais svētums. Viņi gatavi atstāt naidniekam nodedzināšanai savas mājas, pamest sievas un bērnus likteņa varā, bet sava glābēja svētos pīšļus aizstāvēs līdz pēdējai asins lāsei”. Pēc būtības pareizticīgo klosteris ir vienīgais pasaulē ,kuru bez pareizticīgajiem apmeklē arī katoļi un musulmaņi.
Ostrogas klosteris ir tik spēcīga svētvieta, ka šeit tiek dziedināti pat neglābjami slimie.
Tieši no klints klosterī tek svētavots. Leģenda vēstī, ka Sv. Vasīlijs piesitis klintij ar roku, un sācis tecēt svētais ūdens. Netālu atrodas laukumiņš, kur 1000 m. augstumā aug vecs vīnogulājs. Tas izauga tieši uz klints kad Sv.Vasīlijs nomira, - vairāk kā pirms 300 gadiem, aug un dod augļus augstkalnu apstākļos, kādos vīnogulāji vispār nevar augt. Uzskata, ka arī šim vīnogulājam piemīt brīnumdarītāja spēks un pie tā brauc ar neauglību sirgstošas sievietes.

Melnkalnes dvēsele – Cetiņa, Lovčena, Neguši un Kotora.
Cetiņa izvietojusies  nelielā ieplakā Lovčēņas kalna pakājē ap 30 km no jūras. Cetiņa un Lovčenas kalns ir Melnkalnes valsts un nācijas simboli, kas radušies viduslaikos cīņās par brīvību un neatkarību. 
Cetiņa bija Melnkalnes pareizticīgās baznīcas rezidence un centrs organizētās pretošanās cīņās ar turkiem.
Cetiņa vienlaikus ir pilsēta-muzejs, pilsēta-bibliotēka, pilsēta-arhīvs, citiem vārdiem pilsēta-vēsture. Tā ir bijusī Melnkalnes galvaspilsēta. Cetiņas klostera sienās glabājās vislielākie svētumi – Kristus krusta fragments, pie kura viņš tika sists krustā, Sv. Jāņa Kristītāja roka, ar kuru viņš kristīja Jēzu Kristu Jordānas upē un Dievmātes Filermas svētbilde, kuru gleznojis apustulis Sv. Luka. Interesanti, ka visus šos nenovērtējamos kristiešu dārgumus Maltas bruņinieki 1799. gadā nodeva  Krievijas imperatoram Pāvilam Romanovam un 120 gadus tie glabājās Gatčinā, pēc tam Pēterburgas Ziemas pili, no kurienes tos pārveda un noslēpa Igaunijā, lai paglābtu no boļševikiem. Un tikai 1978. gadā svētumi atrada mieru Cetiņas klostera sienās. Cetiņas klosterī glabājas arī 1494. gadā nodrukātā “Oktoih” – pirmā diendidslāvu drukātā grāmata. 

Turpinājumā brauciens uz Lovčenas nacionālo dabas parku. Neizstāstāmas formas kalnu masīvs ir dabas veidots šedevrs, ko Melnkalne uzskata par savu Olimpu.

Tālāk dosimies uz Negoša mauzoleju. Pa ceļam ir iespēja izbaudīt kalnu ainavas, kā arī sanāk braukt cauri Negoša dzimtajam ciematiņam, kur ir arī viņa dzimtās mājas.Popularitāti, cieņu un mīlestību melnkalniešu vidū Negošs izpelnījās kā taisnīgs valdnieks, dzejnieks un filozofs un ir kļuvis par visu laiku mīlētāko valdnieku. Pēc tam mēs laidīsimies pa kalnu serpantīnu uz Kotoras līci, pa ceļam apstājoties uz fotopauzēm (ja būs iespēja).

Dienas nobeigumā ekskursija pa Kotoras pilsētu. Tās daudzo kultūrvēsturisko pieminekļu dēļ Kotora ir pasludināta par UNESCO kultūras pieminekli. Pilsētas centrā atrodas Sv.Trifana katedrāle, kas ir pilsētas svētais aizgādnis. Tāpat te atrodas Sv.Luka, Sv.Annas, Sv.Mihovila, Sv.Nikolaja baznīcas, kņazu pils, Drago pils, Bizantijas pils, Pima pils. Redzēsiet Napoleona teātri, pulksteņtorni, kur laiks tiek skaitīts jau vairākus gadsimtus, pat kauna stabu Drago laukumā. Iepazīsiet arī nelielo Sv. Rozes baznīcu, ar kuru saistās brīnišķīga leģenda.

9. DIENA.
Agri no rīta atbrīvodim apartamentus un dosimies mājupceļā. mēs apmeklēsim Neretvas upes ieleju, kur aug vairāk nekā miljons mandarīnu koku. Katru gadu šeit tiek savākti aptuveni 60 tūkstoši tonnu sulīgu un smaržīgu augļu. Jautrās mūzikas fonā, kas plūst pa visu lauku, un pļāpājot svaigā gaisā, maisi ātri piepildās ar šiem oranžiem augļiem. Jūs varēsiet pievienoties pie augļu vācējiem un, pastrādājot dažas stundas svaigā gaisā, labā un jautrā kompānijā, par savu darbu saņemsiet smaržīgus un veselīgus brīnumaugļus, kuri ir bagāti ar C vitamīnu un ir ideāls līdzeklis, lai uzlabotu imunitāti pirms ziemas.. Pēc vairākkārtējiem novērojumiem, vidējā laikapstākļu temperatūra oktobrī-novembrī Horvātijā ir ļoti laba: parasti gaisa temperatūra sastāda no 20-25 grādiem, ūdens temperatūra - 20-23 grādiem.
Nakts viesnīcā Budapeštas apkārtnē.

10. DIENA.
Brokastis. 
Apskates ekskursija Budapeštā vietējā gida pavadībā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Budapešta – viena no skaistākajām Eiropas galvaspilsētām, kas bieži tiek dēvēta par “mazo Parīzi”. Šarmanta un noslēpumaina tā izpletusies Donavas upes abos krastos. Pešta izvietojusies līdzenumā, bet Buda un Obuda – kalnainā apvidū. Katrai no tām piemīt neatkārtojams valdzinājums. Apskatīsim Budas vēsturiskos pieminekļus un Peštas centru, Sv.Matiaša baznīcu un Varoņu laukumu. Bērniem prieku sagādās Budapeštas zooloģiskā dārza apmeklējums vai Sečēņu baseinu pelde! 
Nakts viesnīcā Ržešovā Polijā.

11. DIENA.
Brokastis. Ceļš cauri Polijai, Lietuvai. Vēlu vakarā atgrišanās mājās.

EKSKURSIJU CENAS:
 • Ekskursija  Dubrovnikos - 20 EUR/ bērnam - 10 EUR;
 • Nacionālais vakars ar vīnu un vakariņām - 40 EUR/ bērnam - 25 EUR;
 • Ostrogas klosteris - 35 EUR/ bērnam - 20 EUR;
 • Skadaras ezers - 40 EUR/ bērnam - 25 EUR;
 • Melnkalnes dvēsele - 40 EUR/ bērnam - 25 EUR;
 • Moračas un Taras kanjoni - 40 EUR/ bērnam - 25 EUR;
 • Ekskursija Egerā - 30 EUR/ bērnam - 20 EUR;
 • Ekskursija Budapeštā - 20 EUR/ bērnam - 10 EUR.
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcās/apartamentos - 130 EUR;
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 130 EUR;
 • Ieejas biļetes ZOO;
 • Sečēņu baseini - 15 EUR;
 • Minerālie baseini Egerā;
 • Vīna degustācija Egerā.

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Ekskursija „Mandarīnu paradīze”;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:

 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru