Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 21.12.2017. plkst. 05:30 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
  • Apartamenti Romas apkaimē – kempinga mājiņas, četrvietīga izmitināšana, bez ēdināšanas. Kempinga mājiņās divas atsevišķas guļamistabas, labierīcības un pilnībā aprīkota virtuve;
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Ziemassvētki Itālijas iedzīvotājiem, bez šaubām, ir vissvarīgākie katoļu svētki. Nevienā valstī tik svēti nepieturas Ziemassvētku reliģiozām tradīcijām, kā šeit. Ziemassvētku laikā Romā uz lielākām, centrālām ielām izklāj sarkanus paklājus un visu izrotā ar mirdzošām gaismiņām, kas uzreiz uzbur svinīgu noskaņojumu! Veikalu skatlogus rotā mākslīgās puansetijas – istabas augs, kurš Itālijā simbolizē Ziemassvētkus. Itāļi to sauc par „Ziemassvētku zvaigzni”, to rotā kā eglīti un dāvina tuviniekiem un draugiem ar jaukiem svētku novēlējumiem.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
5:30 izbraukšana no Rīgas. Ceļā Latvija, Lietuva, Polija. Pusdienu pauze Polijā. Nakts tranzītviesnīcā Polijas teritorijā. 

2. DIENA.
Brokastis. Brauciens cauri Čehijai un Austrijai. Grācas apmeklējums – otrās lielākās Austrijas pilsētas, kas ir Štīrijas zemes galvaspilsēta.
Apskates ekskursija Grācā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Grāca ir populāra ne tikai ar saviem viduslaiku apskates objektiem un monumentiem, bet arī ar to, ka šeit ir piedzimis slavenais Arnolds Švarcnēgers. Ar šo faktu Grācas iedzīvotāji ļoti lepojas. 
Pils Schloßberg – tas ir vispopulārākais un vismīļākais apskates objekts. Pils atrodas vecpilsētā, ļoti augstā kalnā. Tā tika uzcelta 1125. gadā un to ne reizi nebija ieņēmuši līdz pat 1809. gadam. Nosaukums Schloßberg – tulkojumā nozīmē „Pilskalns”. Pulksteņu tornis – visapmeklētākā un populārākā pils teritorija, kuru uzcēla 1265. gadā. Uz tās pulksteņa sākumā bija tikai viena bultiņa, kas rādīja stundas.  Laika gaitā piestiprināja vēl vienu, lai rādītu minūtes. Tagad garā bultiņa rāda stundas, īsā minūtes. Nakts viesnīcā pie Padujas.

3. DIENA.
Brokastis.
Brīvais laiks vai ekskursija Venēcijā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Apskates ekskursija pa vienu no unikālākajām Itālijas pilsētām laikam pat unikālākajām Eiropas pilsētām, kur katru tūristu neviļus  pavada romantisks noskaņojums. Līdz Venēcijai dosimies ar vilcienu, kura biļetes ir iekļautas ekskursijas pakā. Ekskursijas laikā pa Venēcijas centru Jūs varēsiet apskatīties unikālu pēc arhitektūras un krāšņuma San Marko laukumu: katedrāli, kas ir izrotāta ar krāšņām mozaikām, slaveno pulksteņa torni, Dodžu Pili (ārpus), Vecās un Jaunās Prokurācijas ēkas, San Marko Pjacettu ar divām kolonnām, uz kurām ir atainots Svētais Teodors un Svētais Marks. Pēc tā, pastaigāsimies pa gleznainām Venēcijas ieliņām, kuras mijās ar kanāliem, ieraudzīsiet slavenos Nopūtu Tiltus un Rialto tiltu, kā arī vairākums baznīcu un veco laiku Palazzo. Turpmākās dienas laikā Jums tiks atvēlēts brīvais laiks, lai patstāvīgi izpētītu pilsētu. Varat arī pavizināties ar gondolu – apmēram 120 EUR uz 6 cilvēkiem. Venēcijā kopumā pavadīsim apmēram 4 stundas.Nakts apartamentos Romas apkaimē. Apartamenti aprīkoti ar virtuvi, traukiem un visu nepieciešamo ēdiena gatavošanai.

4. DIENA.
Brīvais laiks vai ekskursija Romā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Līdz Romai brauksim ar sabiedrisko transportu, kura biļetes ir iekļautas ekskursijas pakā. Iepazīšanās ar Romu vietējā gida pavadībā. Roma eksistē jau vairāk kā 2700 gadus. Pilsēta tika celta gadsimtiem ilgi un apbrīno ar saviem vēsturiskiem apskates objektiem, pieminekļiem. Šeit vijas vairāk kā 3 tūkstošgadu vēsture un arhitektūra. Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet burvīgus arhitektūras pieminekļus, kuri tika uzcelti antīkajā Romā – Kolizejs, Panteons, pati senākā Romas daļa – forums, kā arī izsmalcinātus laukumus un Renesanses laikmeta strūklakas – Navona laukums, Spānijas laukums, viskrāšņākā Eiropas strūklaka „Trevi”, kura ir viskrāšņākā visā pilsētā. Pie šīs strūklakas jāpagriežas ar muguru pret strūklaku un ar labo roku caur kreiso plecu iemest monētu, vienu – lai atgrieztos šajā vietā, divas – lai būt laimīgam mīlestībā un trīs – lai nomierināties pēc šķiršanās un uzsākt jaunu dzīvi. Pēc tā vajag ātri pagriezties, lai ieraudzīt, kā monētas krīt ūdenī. Tad vēlēšanās noteikti piepildīsies! 

Dienas otrajā pusē – Vatikāna apmeklējums. Viena no nedaudzajām pilsētām un valstīm, kur valsts valoda ir latīņu. Vatikāns atrodas pašā Romas centrā – sirdī un vairākums itāļu galvaspilsētas apskates objektu atrodas tieši Vatikāna teritorijā. Šeit var ieraudzīt Romas pāvestu un pat saņemt viņa svētību. Galvenais Vatikāna apskates objekts – Svētā Pētera bazilika. Saskaņā ar leģendu, vieta, kur pašlaik atrodas Roma, bija  Apustuļa Pētera nāves soda izpildes vieta. Pie bazilikas būvniecības dažādos laika posmos strādāja labākie Itālijas arhitekti:  Bramante, Mikelandželo, Džakomo della Porta, Domeniko Fontana un Karlo Maderno. Svētā Pētera bazilikas pērle – unikālais altāris ar  caurumu, kas ved uz Apustuļa Pētera pazemes kapsētu. Šoķējošs ir fakts, ka arheoloģiskie izrakumi, kuri tika veikti pagājušā gadsimta vidū, pierādīja: mirstīgās atliekas, kas atradās zem bazilika altāra, īstenībā pieder vienam no divpadsmit apustuļiem – Pēterim. 
Vatikāns – tā retā valsts, no kurienes drīzāk ir jāved vietējā nauda, nevis suvenīri. Tāpat kā Eiropas kaimiņvalstīs, Vatikāna naudas valūta – eiro, valsts patstāvīgi kaļ monētas ar vietējo simboliku (eiro monētu reverse visur ir vienāda, savukārt aversi katra valsts ražo pati), pateicoties tam Vatikāna monētas – retas eiro zonā. 

Brīvajā laikā iesakām nogaršot slavenos itāļu ēdienus. Vairākās romiešu kafejnīcās Jums piedāvās dažādu veidu picas (ap 200).  Ko tikai tai neliek klāt profesionālie itāliešu pavāri! Lielu popularitāti un pieprasījumu izpelnās „Margarita”, kuru pirmo reizi izgatavoja Neapolē 1889. gadā un kura savu nosaukumu ieguva, pateicoties itāļu karaļa Umberto I sievas – karalienes vārdā. Tāpat, iesakām Jums nogaršot galveno itāļu deserta brīnumu – torti „Tiramisu”, kas tulkojumā nozīmē „ceļ mani augšā”, kuru gatavo no maskarpone siera. 
Vakarā piedāvājam Ziemassvētku vakariņas (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Nakts apartamentos Romas apkaimē. Apartamenti aprīkoti ar virtuvi, traukiem un visu nepieciešamo ēdiena gatavošanai.

5. DIENA.
Izbraukšana uz Florenci.
Ekskursija Florencē (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Ja esat Florencē pirmo reizi, tad vislabāk to iepazīt gida pavadībā. Jūs varēsiet redzēt visas vietas, pateicoties kurām Florence ir kļuvusi slavena visā pasaulē. Kopā pabūsim gan Florences garīgajā sirdī, kur atrodas tās Katedrāle, Baptistērijs, Džotto zvanu tornis, gan Siņorijas laukumā, kas ir kā muzejs zem atklātām debesīm un no kurienes paveras Palacco Vekjo, kas jau gadsimtiem ilgi simbolizē pilsētas politiskās un sabiedriskās dzīves centru. Nakts viesnīca Padovas apkārtnē.

6. DIENA.
Pārbrauciens līdz Slovēnijas galvaspilsētai – Ļubļanai, kura apburs Jūs jau no pirmās pastaigas pa vecpilsētas ieliņām. 
Apskates ekskursija Ļubļanā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Tā ir slavena ar stilīgām fasādēm un baroka laikmeta pagalmiem. Mazās mājiņas viduslaiku pilsētas daļā atrodas starp pakalnu, uz kura atrodas pils un starp Ļubļanas upi. No Ļubļanas pils, kas plešas virs galvaspilsētas, paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu un tās apkārtni. Mēs apmeklēsim krāšņu baziliku un pastaigāsimies pa krāsainu, atklātu tirgu pie Pūķu tilta. Jums būs brīvais laiks tam, lai Jūs patstāvīgi pastaigātos pa ieliņām un ienirtu pilsētas atmosfērā. Nakts viesnīcā Austrijas teritorijā. 

7. DIENA.
Brokastis. Pārbrauciens līdz Vīnei – Austrijas galvaspilsētai.
Apskates ekskursija Vīnē (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Ekskursijas gaitā Jūs redzēsiet Hābsburgu dzimtas arhitektūras pieminekļus: Rings, Operas teātris, Marijas Terēzes laukums, Hofburga, Grābena, Svētā Stefana baznīca un citi. 
Brīvajā laikā pastaigājaties pa Muzeja laukumu, kur tas pirmssvētku dienās pārvēršas par pasakainu valsti. 150 tirdzniecības stendos var nopirkt Ziemassvētku dāvanas, egļu rotājumus, saldumus un karstos dzērienus. Ziemassvētku pīrāga un karstā punša aromāts radīs svētku noskaņojumu. Koki ir svinīgi izrotāti un mirgo ar dažādām gaismiņām un lampiņām. Bērniem šeit tiek piedāvātas dažādas interesantas izklaides. 
Nakts tranzītviesnīcā, Polijas teritorijā, Katovices apkaimē.

8. DIENA.
Brokastis. Pa ceļam Polija, Lietuva, Latvija. Pusdienu pauze Polijā. Vēlā atgriešanās Rīgā.

EKSKURSIJU CENAS:
 • Ekskursija Grācā - 10 EUR/ bērniem - 5 EUR;
 • Ekskursija Florencē - 20 EUR/ bērniem - 10 EUR;
 • Ekskursija Venēcijā - 30 EUR/ bērniem - 15 EUR (cenā iekļauts: vilciena biļete līdz Venēcijai, ekskursijas programma);
 • Ekskursija Romā - 30 EUR/ bērniem - 20 EUR (cenā iekļauts transfērs un austiņas);
 • Ekskursija Ļubļanā - 15 EUR/ bērniem - bezmaksas;
 • Ekskursija Vīnē - 20 EUR/ bērniem - bezmaksas.

      PAPILDUS IZDEVUMI:
      • Piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcās/apartamentos 140 EUR;
      • Piemaksa par papildvietu autobusā 110 EUR;
      • Ziemassvētku vakariņas - 30 EUR/bērniem - 25 EUR;
      • Pusdienas 8-15 EUR/cilv. (pievērsiet uzmanību, ka vairākās kafejnīcās cena būs norādīta par 100 g, savukārt porcija var svērt 300 g.);
      • Gondola Venēcijā ap 120 EUR (6 cilvēkiem).
        Bērni - līdz 12 gadiem!

        CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
        • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
        • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
        • Apartamenti Romas apkaimē – kempinga mājiņas, četrvietīga izmitināšana, bez ēdināšanas. Kempinga mājiņās divas atsevišķas guļamistabas, labierīcības un pilnībā aprīkota virtuve;
        • Grupas vadītāja pakalpojumi.

          CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
          • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
          • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
          • Medicīniskā apdrošināšana.

          SVARĪGA INFORMĀCIJA:
          • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
          • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

          PAPILDUS INFORMĀCIJA:

          Komentāri un atsauksmes

          Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

          Ieeja vai Reģistrācija

          Pievienot komentāru