Piedāvājuma nosacījumi

 • Izlidošana 23.08.2017. plkst. 07:00 no Rīgas
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar tūrisma klases komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs); Wi-Fi autobusā NAV!
  • Avio biļetes Rīga – Milāna. Kabīnes bagāža līdz 10 kg, kas nepārsniedz 55x40x20cm;
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases */**/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00 vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā MAKSAS transfērus 15 EUR/cilv. (vienā virzienā), no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā no kupona iegādes
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN
Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Itālija ir viena no skaistākajām un apburošākajām Eiropas valstīm. Atpūta Itālijā noteikti ir daudzveidīga, iespaidiem un piedzīvojumiem bagāta. Venēcijas kanāli, antīkās arhitektūras šedevri Romā, kalna citadele San Marino, renesanses Florence – tas viss Jūs neatstās vienaldzīgu. Katrs, kas dodas uz Itāliju noteikti, atrod tur ko jauku un neatkārtojamu! Cilvēkus vilina ievērojamie kultūras un vēstures pieminekļi, siltais klimats, daudzveidīgās dabas ainavas, skaistās pludmales, dzidrais jūras ūdens, kūrorti, lieliskā virtuve, kā arī pašu itāļu sprēgājošais dzīvesprieks un viesmīlība. Te valda patiesi draudzīga, līksmes piesātināta gaisotne, kas aicina izbaudīt visu, ko dzīve piedāvā.

Tikai vasarā!
Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā MAKSAS transfērus 15 EUR/cilv. (vienā virzienā), no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava.
Transfērs tiek organizēts no augstāk minēto pilsētu centriem (neiekļaujot sevī piebraukšanu pie katra tūrista dzīves vietas) līdz Rīgas centram. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1.DIENA. 
Lidojums Rīga – Milāna. 10:00 ierašanās Milānā
Šajā dienā mūs gaida tikšanās ar Danti viduslaiku pilsētiņā! Dante izvadās pa kādas nelielas viduslaiku pilsētiņas ielām, atklājot tās noslēpumus. Vēlāk Dante Jūs iepazīstinās ar itāļu siera tapšanu un degustēsim 4 siera šķirnes. Uz dienu Jūs pat aizmirsīsiet, ka atrodaties 21.gadsimtā!
Nakts viesnīcā Boloņas apkaimē. 

2.DIENA. 
Brokastis.
Šī diena veltīta Itālijas gardumiem un greznumlietām, ar ko lepojas itāļi!

Izbraukuma ekskursija uz  Modenas apkārtni (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Piedāvājam ieskatīties slavenajā Ferrari tapšanā! 
Mazā Itālijas ziemeļu pilsētiņa Maranello lepojas ne tikai ar šo rūpnīcu, bet arī ar fantastisku Ferrari muzeju. Tomēr, ja Ferrari jums ir tikai sapnis, nevajag nokārt degunu, jo Maranello fabrikas apmeklējumā varat sapnim pieskarties! Maranello un netālu esošā Modena (Enco Ferrari dzimtā pilsēta) ir neparastas, mierīgas un ļoti skaistas pilsētiņas.
Ferrari rūpnīca, sacīkšu trase, muzejs un veikals ir galvenie apskates objekti Maranello, toties Modena piedāvā arī labas iepirkšanās vietas un ar Ferrari vēsturi saistītus objektus.
Tā ir pilsētas centrālā dzīves ass un atrodas uz pašas galvenās ielas jaukā teritorijā.
Ieejot kompleksā, jūs pamanīsiet milzīgu karti, kurā norādīts tā plānojums.
Katrs auto šeit tiek salikts no sākuma līdz beigām un katru gadu no rūpnīcas izripo 3700 spēkrati. Protams, jaudas atļauj ražot vairāk, tomēr Ferrari taču vēlas saglabāt ekskluzivitātes tēlu.
Staigājot pa teritoriju un apskatot visas nodaļas, ieskaitot ražošanu un interjera apstrādi, nevar nepamanīt to rūpību, ar kādu šeit izturas pret auto.
Reklāmās šis koncerns nemelo, sakot, ka katrs auto visos sīkumos ir salikts ar rokām un ar lielu mīlestību pret darbu, ko roboti nemaz nespētu veikt.

Parmigiano Reggiano jeb Parmezāns ir pazīstamākais un populārākais cietais siers pasaulē. To mēdz dēvēt par astoņu gadsimtu sieru, jo, kā vēsta leģendas, šo sieru 1200.gadā radīja itāļu mūki un recepte jau 800 gadus ir nemainīga, siera darītāji to nodod no paaudzes paaudzē.
Lai pagatavotu Parmezānu, tiek izmantots vakara un rīta slaukuma piens, kuru iegūst no govīm, kas ēd tikai pļavas zāli un lucernu.  Mēs aizvedīsim Jūs šī siera gatavošanas ceļojuma! Dosimies uz slaveno siera darītavu, kur tiek gatavots šis siers! Un, protams, arī degustēsim!

Balsamico. Šo vārdu dzirdējis ikviens, kas kaut reizi ir mēģinājis pagatavot kādu itāļu ēdienu. Balsamico jeb, kā mēs to pazīstam, – balzametiķi, itāļi izmanto teju katrā ēdienā. Kāpēc gan šāds etiķis ieguvis tik lielu atzinību?
Modenas vīna darītāji balzametiķi gatavoja jau pirms 900 gadiem, tajā laikā gan to lietoja kā toniku, kuru dāvināja kā cieņas apliecinājumu. Lai gan pastāv uzskats, ka balzametiķis tiek ražots no vīna, patiesībā tas tiek ražots no vīnogām, no kurām iegūst vīnu. 
Balzametiķa dzimtene ir Modenas pilsēta Itālijas ziemeļos. Ja balzametiķis tiek ražots, stingri ievērojot Modenas standartus (kuros arī noteikts, cik ilgs laiks kāda materiāla mucā balzametiķim jāpavada), tad to apzīmē - Tradizionale de Modena. Balsamico Tradizionale drīkst ražot tikai no Modenas vai Redžo nell'Emīlijas reģionā audzētu vīnogu misas. Mums būs iespēja ielūkoties balzamiko ražotnē!
Nakts viesnīcā Milānas apkaimē.

3.DIENA.
Brokastis. Jūs zinājāt, ka trifele ir dārgākā un noslēpumainākā delikatese pasaules kulinārijā?! Piedāvājam Jums pašiem izbaudīt trifeļu meklēšanas procesu. Tā aug zem zemes starp ozolu, lazdu un dižskābaržu saknēm.  Tā ir reta ēdamā sēne, kas tiek uzskatīta par delikatesi daudzās pasaules daļās. Trifeles parasti novāc savvaļā, un īpašās meklēšanas un atrašanas tehnikas dēļ tās  ir diezgan dārgas. 
Daži no trifeļu sugas ir ļoti vērtīga kā pārtika. Franči dažkārt trifeles sauc par „kulinārijas dimantu’’.  Ēdamās  trifeles tiek turētas  augstā cieņā, gan Tuvo Austrumu, gan franču, spāņu, itāļu un grieķu virtuvēs. Ar suņiem dosimies mežā un palūkosim, kā īsti notiek trifeļu meklēšana. Pēc pastaigas pa mežu, mūs sagaida gardas pusdienas. 
Nakts viesnīcā Itālijas Austrijas pierobežā.

4.DIENA.
Brokastis. Dosimies iepazīt arī Bavārijas kulinārijas šedevrus! Šai dienā piedāvājam iepazīties ar Bavārijas galvaspilsētu Minheni, izstaigāt skaistās pilsētas centru, aplūkot daudzās arhitektūras pērles un dienas nobeigumā piedalīsimies alus degustācijā! Kurš gan nezin, ka Vācija ir slavena ar savām alus darīšanas tradīcijām! Bet Bavārija tiek uzskatīta par alus darītāju meku! Un pie alus neiztrūkstoši piedien arī Bavārijas desiņas!
Nakts viesnīcā Bavārijā.

5.DIENA.
Brokastis. Vācija ir slavena ne tikai ar savu alu un desiņām! Šeit ir arī ļoti gardi konditorejas izstrādājumi. Berlīnes apkaimē dosimies uz kādu no Vācu konditorejām, lai palūkotos, kā īsti top gardās kūkas un cepumi. Nakts viesnīcā Polijā.

6.DIENA.
Brokastis. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Vakarā atgriesanās mājās.

EKSKURSIJU CENAS:
 • Izbraukuma ekskursija uz Modenas apkaimi 35 EUR/ bērniem 25 EUR
 • Trifeļu „medības” un pusdienas 45 EUR/ bērniem 30 EUR
 • Alus degustācija un ekskursija Minhenē 40 EUR/ bērniem 30 EUR
 • Beķērejas apmeklējums Vācijā 20 EUR/ 15 EUR
Kopējā ekskursiju pakete: 140 EUR/ bērniem 100 EUR;
Pērkot birojā 130 EUR/ bērniem 90 EUR.

PAPILDIZDEVUMI:
 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru 90 EUR; 
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 120 EUR;
 • Piemaksa par nododamo bagāžu 40 EUR – 20 kg;
 • Ferarri muzejs;
 • Parmezāna ražotnes ekskursija un degustācija un pusdienas 35 EUR;
 • Balsamico ražotnes ekskursija un degustācija 15 EUR;
 • Austiņas ekskursijās 3 EUR / 1 ekskursija.

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
 • Transporta pakalpojumi ar tūrisma klases komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs); Wi-Fi autobusā NAV!
 • Avio biļetes Rīga – Milāna. Kabīnes bagāža līdz 10 kg, kas nepārsniedz 55x40x20cm;
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases */**/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos;
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru