Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 20.09.2017. plkst. 06:20 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs),
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis,
  • Melnkalnē divvietīga izmitināšana apartamentos bez ēdināšanas,
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā BEZMAKSAS transfērus no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN
Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Melnkalne – tā ir ideāla vieta atpūtai. Pasakaina daba, kalnaina ainava, lieliskas pludmales – tā ir valsts vizītkarte. Melnkalnē visur var redzēt zaļus krūmus, dārzus, kokus, ziedu laukus – īsta paradīze zemes virsū!
Melnkalne tiek uzskatīta par Eiropas ekoloģijas rezervātu. Brīnišķīgās pludmales, nacionālie parki, tīra jūra, bagātas ekskursiju programmas, garšīgs ēdiens, lētas cenas, garšīgi vīni, brīnumaini viesmīlīgi cilvēki, kas piedevām vēl ir apveltīti ar lielisku humora izjūtu!

Tikai vasarā!
Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā BEZMAKSAS transfērus no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava.
Transfērs tiek organizēts no augstāk minēto pilsētu centriem (neiekļaujot sevī piebraukšanu pie katra tūrista dzīves vietas) līdz Rīgas centram. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1.DIENA. 
06:20 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pārtraukums Polijā. Nakts tranzītviesnīcā Polijas-Čehijas pierobežā.

2. DIENA. 
Brokastis viesnīcā.
No rīta ekskursija Olomoucā (pēc vēlēšanās par papildus samaksu).
Olomouca – Morāvijas reģiona sirds. Pilsēta iekļauta UNESCO sarakstā, lepojas ar plašu vēsturisko centru, kuru rotā Svētās Trīsvienības baroka kolonna 35 m augstā 18.gs celtā baroka kolonna, kas celta no 1716–1754 par godu Dievam un vienlaicīgi simbolizē vietējo patriotismu, ir lielākā baroka skulptūru grupa Čehijā., Svētā Vāclava katedrāle, kuras gotiskais veidols atgādina Svētā Vita katedrāli Prāgā. Pilsētā atrodas vēl vairākas ievērības cienīgas baznīcas, kas celtas dažādos gadsimtos. Vecpilsētas centrālajā laukumā visā krāšņumā aplūkojama pilsētas svarīgākā ēka – rātsnams, kura sienu rotā ne mazāk interesants pulkstenis kā Prāgā, tikai reizi dienā plkst. 12:00 Tas liek griezties figūriņām un laukumu aizņem neskaitāmi cilvēku pūļi. Olomoucu par Morāvijas svarīgāko un skaistāko pilsētu min teju visi morāvieši. Olomoucā noteikti jāiegādājas vietējā piena kombināta ražojumi (Olomoucas siers aromāta ziņā neatpaliek no Latvijas siera.). Šī pilsēta ir kā muzejs zem klajām debesīm!  Ekskursijas laikā arī uzzināsiet, kāpēc šī pilsēta nav Morāvijas galvaspilsēta un kā tā ir iepatikusies daudziem slaveniem cilvēkiem ,tai skaitā Volfgangam Amadeam Mocartam. 
Brīvajā laikā piedāvajam apmeklēt tirdzniecības centru. Izbraukšana uz Melnkalni. Nakts pārbrauciens.

3. - 10. DIENA.
Atpūta pie Adrijas jūras ar dzīvošanu Bečiču kūrorta apartamentos.

Lai Jūsu atpūtu padarītu interesantāku un daudzveidīgāku, piedāvājam Jums sekojošas ekskursijas un izklaides programmu:

Ostrogas klosteris.
Ostrogas klostera nozīmīgumu Melnkalnē var salīdzināt ar Meteoriem Grieķijā. Šeit glabājas Svētā Ostrogas Vasīlija brīnumdarītāja svētie pīšļi. Dažādu reliģiju svētceļnieku tūkstoši šeit ierodas, lai pielūgtu svēto brīnumdari un izlūgtos miesas un dvēseles dziedināšanu. Svētā Ostrogas Vasīlija diena  -12.maijs Melnkalnē tiek svinēts līdzīgi kā Ziemassvētki un Lieldienas. Savu nosaukumu klosteris ieguvis no kalna, pie kura tas atrodas. Mūsdienās šo klosteri godina tāpat, kā Jeruzalemes svētvietas un Novo Afonu. It sevišķi turku jūga laikā klosteris bija nacionālās ticības un ideju glabātājs. Sv. Vasīlija laikā tieši šis klosteris bija vieta, kur pulcējas serbu patrioti- haiduki, lai cīnītos pret turku jūgu. Vedenskas baznīcas relikvārijā glabājas šķirsts ar Sv. Vasīlija svētajiem pīšļiem, kā arī 1732. gada lūgšanu grāmata un ar 1779.gadu datētie baznīcas svečturi. Apmeklējis Ostrogu 1903. gadā krievu ceļotājs E. Markovs rakstīja: „Pīšļi ir melnkalniešu lielākais svētums. Viņi gatavi atstāt naidniekam nodedzināšanai savas mājas, pamest sievas un bērnus likteņa varā, bet sava glābēja svētos pīšļus aizstāvēs līdz pēdējai asins lāsei”. Pēc būtības pareizticīgo klosteris ir vienīgais pasaulē, kuru bez pareizticīgajiem apmeklē arī katoļi un musulmaņi. Ostrogas klosteris ir tik spēcīga svētvieta, ka šeit tiek dziedināti pat neglābjami slimie.
Tieši no klints klosterī tek svētavots. Leģenda vēstī, ka Sv. Vasīlijs piesitis klintij ar roku, un sācis tecēt svētais ūdens. Netālu atrodas laukumiņš, kur 1000 m. augstumā aug vecs vīnogulājs. Tas izauga tieši uz klints kad Sv.Vasīlijs nomira, - vairāk kā pirms 300 gadiem, aug un dod augļus augstkalnu apstākļos, kādos vīnogulāji vispār nevar augt. Uzskata, ka arī šim vīnogulājam piemīt brīnumdarītāja spēks un pie tā brauc ar neauglību sirgstošas sievietes.

Moračas un Taras kanjoni.
Kanjoni – viens no galvenajiem tūrisma objektiem Melnkalnes ziemeļos. Taras upes kanjons – dziļākais Eiropā (1300 m) un otrais lielākais aiz Lielā Kolorādo kanjona. Moračas kanjons – viens no skaistākajiem Eiropā, caur kuru ved ceļš, kurš tika būvēts pēc otrā pasaules kara. Vēl viens šo vietu iecienīts tūrisma objekts – Moračas klosteris. Pa ceļam Jums būs iespēja atkal redzēt Skadaras ezeru, lielāko Balkānos, brauksim cauri Melnkalnes galvaspilsētai Podgoricai, tālāk gar Moračas upi, fotopauze, Moračas klostera apmeklējums. Redzēsim Taras upes vareno kanjonu un interesanto Džordževiča tiltu. Jūs brauksiet cauri dabas rezervātam – Skadaras ezera un Biogradska gora Durmitora – kalnu masīvā, kurā atrodas 42 ezeri, un augstākā Melnkalnes virsotne – Bobotov Kuk. 

Skadaras ezers.
Skadaras ezers ir lielākais Balkānos, un daļa ezera pieder albāņiem. 270 putnu sugas, saliņas, klosteri, visapkārt augsti kalni. Daudzviet ūdens augiem klātas plašas teritorijas. Brauciens ar nelielu kuģīti caur ezera niedrēm ir īpaši spilgts notikums. Niedres burtiski čum un mudž no dažādiem putniem, ziedošām ūdensrozēm un lilijām. Pēc tam mūs gaida pusdienas terasē ezera krastā. Ēdienkartē: cepta forele vai karpa, svaigu dārzeņu salāti, mājas vīns (baltais/sarkanais), sula, ūdens, vīnogu rakija.

Vakars nacionālajā stilā.
Dosimies uz Melnkalnes ciematiņu kalna pakājē, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz Melnkalnes piekrasti. Kā galveno ēdienu Jums pasniegs jēru, gatavotu podiņā krāsnī, kā arī vietējās uzkodas (siers, olīvas, vītināta gaļa), svaigu dārzeņu salāti, mājas vīns un vīnogu šņabis (loza). Nacionālā virtuvē kopā ar mākslinieku uzstāšanos, dziesmas un dejas – tas viss kopā ļauj aizmirst ikdienas rūpes un pilnībā iegrimst Melnkalnes bezrūpīgajā atmosfērā! Pēc galvenās programmas Jūs gaida patīkams vakars ar dzīvu mūziku.

Melnkalnes dvēsele. Lovčena, Ivanovo korito, Cetiņa.
Cetiņa un Lovčenas kalns ir Melnkalnes valsts un nācijas simboli, kas radušies viduslaikos cīņās par brīvību un neatkarību. 
Apmeklēsim Lovčenas nacionālo parku. Neizstāstāmas formas kalnu masīvs ir dabas veidots šedevrs, ko Melnkalne uzskata par savu Olimpu. Tālāk dosimies uz Negoša mauzoleju. Popularitāti, cieņu un mīlestību melnkalniešu vidū Negošs izpelnījās kā taisnīgs valdnieks, dzejnieks un filozofs un ir kļuvis par visu laiku mīlētāko valdnieku. Pēc tam mēs laidīsimies pa kalnu serpantīnu uz Kotoras līci, pa ceļam apstājoties uz fotopauzēm (ja būs iespēja).Ivanovo Korito parkā ieturēsim nelielas pusdienas – negušas sieru,pršutu un medovuhu.
Cetiņa bija Melnkalnes pareizticīgās baznīcas rezidence un centrs organizētās pretošanās cīņās ar turkiem.
Cetiņa vienlaikus ir pilsēta-muzejs, pilsēta-bibliotēka, pilsēta-arhīvs, citiem vārdiem pilsēta-vēsture. Tā ir bijusī Melnkalnes galvaspilsēta. Cetiņas klostera sienās glabājās vislielākie svētumi – Kristus krusta fragments, pie kura viņš tika sists krustā, Sv. Jāņa Kristītāja roka, ar kuru viņš kristīja Jēzu Kristu Jordānas upē un Dievmātes Filermas svētbilde, kuru gleznojis apustulis Sv. Luka. Interesanti, ka visus šos nenovērtējamos kristiešu dārgumus Maltas bruņinieki 1799. gadā nodeva  Krievijas imperatoram Pāvilam Romanovam un 120 gadus tie glabājās Gatčinā, pēc tam Pēterburgas Ziemas pili, no kurienes tos pārveda un noslēpa Igaunijā, lai paglābtu no boļševikiem. Un tikai 1978. gadā svētumi atrada mieru Cetiņas klostera sienās. Cetiņas klosterī glabājas arī 1494. gadā nodrukātā “Oktoih” – pirmā diendidslāvu drukātā grāmata.

Perast – Dievmātes sala – Kotora.
Jūs dosieties cauri ainaviskām vietām Boka – Kotoras līcī līdz Perastai. Šī pilsēta ir unikāls arhitektūras piemineklis. Dienas turpinājumā ar kuģīti nonāksiet Divmātes salā. Atgriezīsieties Perastā un turpināsiet ceļu uz Kotoru. Apskates ekskursija. Brīvais laiks.

Raftings.
Līdz Taras upei no kuras sāksies Jūsu brīnišķīgais ceļojums ar raftu, Jūs brauksiet garām Pivas upes kanjonam un daudzām elpu aizraujošām vietām. Pēc brokastīm Taras upes krastā, Jūs pārģērbsieties ekipējumā un dosieties uz plostiem. Sāksies brīnumains ceļojums pa Taras upi. Nobrauciens būs 12 km garumā. Pa ceļam apstāsimies vairākās vietās uz atpūtu un fotopauzēm. Katrā plostā ir ūdensizturīgs koferītis, kurā varēsiet uzglabāt savus telefonus un fotoaparātus.

Melnkalnes dienvidi.
Ekskursijas sākumā apmeklēsim Baras pilsētu, ko sauc par olīvu meku. Šeit atrodas vecākie olīvkoki. Tāpat apmeklēsiet Ulciņas pilsētu, kur būs apskates ekskursiju vecpilsētā. Dienas turpinājumā brauksiet uz Adi Bajani rajonu, kur atrodas smilšainā Melnkalnes pludmale 13 km  garumā. Jūs  gaidīs brauciens ar  kuģīti pa Bojanas upi, kas sāk savu gaitu Skadaras ezerā un ietek Adrijas jūrā. Brīvajā laikā varēsiet nopeldēties un apmeklēt kādu no daudzajiem mīlīgajiem restorāniņiem.

Albānija.
Zeme, kas bagāta ar seniem antīkiem ciematiem, skaļiem tirgiem, arhaiskiem laukiem. Ceļmalās var ieraudzīt gan katoļu baznīcas, gan mošejas, gan pareizticīgo baznīcas. Pirmā pilsēta, ko apmeklēsim būs Škodera. Jūs pabūsiet pašā vecākajā Eiropas cietoksnī – Rozafa.Vēlāk ieradīsimies Albānijas tūrisma galvaspilsētā Durrē. Šeit atrodas valsts lielākā osta. Slavenākie apskates objekti šai vietā ir senais amfiteātris un karaļpils. Ekskursijas nobeigumā – Albānijas galvaspilsēta Tirāna. Pastaiga pa centrālo parku, kolorītajām ieliņām, viesosieties skatu tornī Sky Tower.

Kruīzs pa Kotoras līci.
Šīs ekskursijas laikā pa mierīgo Adrijas jūru, Jūs varēsiet jūsmot par fantastiskajiem dabas skatiem. Viļņu čuksti Jums izstāstīs teiksmas par varenajiem valdniekiem, spēcīgām dinastijām, slaveniem kapteiņiem un drosmīgajiem Kotoras jūrniekiem.

10.DIENA
Brīva diena pie Adrijas jūras. Līdz 10:00 apartamentu atbrīvošana. Jūsu ceļasomas varēsiet novietot atsevišķā telpā un doties atpūtā vai kādā no ekskursijām. Ap 21:00 izbraukšana mājup. Nakts pārbrauciens.

11. DIENA. 
Vakarpusē ierašanās viesnīcā Polijā, Katovices apkaimē. Nakts viesnīcā.

12.DIENA.
Brokastis. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Vakarā atgriešanās mājās.

EKSKURSIJU CENAS:
 • Ekskursija Olomoucā - 20 EUR/ bērniem - 10 EUR;
 • Ostrogas klosteris - 25 EUR/ bērniem - 15 EUR;
 • Moračas un Taras kanjoni - 35 EUR/ bērniem - 25 EUR;
 • Skadaras ezera kruīzs - 35 EUR/ bērniem - 25 EUR;
 • Nacionālais vakars - 40 EUR/ bērniem - 25 EUR;
 • Melnkalnes dvēsele - 35 EUR/ bērniem - 25 EUR;
 • Perasta – Dievmātes sala – Kotora - 35 EUR/ bērniem - 25 EUR;
 • Raftings - 60 EUR/ bērniem - 45 EUR;
 • Melnkalnes dienvidi - 35 EUR/ bērniem - 25 EUR;
 • Albānija - 35 EUR/ bērniem - 25 EUR;
 • Kruīzs pa Kotoras līci - 25 EUR/ bērniem - 25 EUR.
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

PAPILDIZDEVUMI:
 • Papildvieta autobusā - 120 EUR;
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvetīgā numuriņā - 120 EUR.

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Melnkalnē divvietīga izmitināšana apartamentos bez ēdināšanas;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru