Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 27.12.2017. plkst. 06:00 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • brauciens ar ērtu tūrisma klases autobusu (WC, TV, DVD, Climat),
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
  • grupas vadītāja pakalpojumi
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Līdz jaunā, 2018 gada atnākšanai ir palicis pavisam maz laika. Jaunais gads - tas ir laiks, kad gribas ticēt brīnumā, ka visas vēlmes obligāti piepildīsies. Vēl domājat, kā to satikt spilgti un neparasti? Burvīgā Jaunā gada satikšana Melnkalnē ideāli piestāvēs tiem, kas mīl svētkus, jautrību, dabu un avantūrisma garu. Šīs Balkānu valsts apmeklējums ziemas brīvdienu laikā - tā ir iegrimšana neaizmirstamā svētku atmosfērā, kas atstās neizdzēšamu iespaidu uz veselu gadu.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
6:00 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pārtraukums Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā Slovākijā.

2. DIENA.
Brokastis. Brauciens līdz Budapeštai. 
Ekskursija pa Ungārijas galvaspilsētu - Budapeštu, tās galveno politisko, kultūras, komerciālo un rūpniecisko centru (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).
Pilsēta sastāv no trim vēstures daļām - Peštas, Budas un Obudas, 1872 gadā savienotas vienā pilsētā. Ekskursijas laikā mēs iepazīsimies ar vairāku karu un iebrukumu, pilsētas postījumu un rekonstrukciju vēsturi. Un šodien Budapešta ir valdzinājuma, vienlaicīgi eiropiešu un ungāru rakstura pilsēta. Piļu, baznīcu un pieminekļu kolekcija ir pasludināta par UNESCO Pasaules Kultūras Mantojumu. Ar savu valdzinājumu Budapešta ir parādā savai ainaviskai teritorijai, burvīgai dabai un lieliskai arhitektūrai.
Nakts viesnīcā Horvātijas teritorijā.

3. DIENA.
Brokastis. Pārbrauciens uz Splitu - pilsētu ar vairāk kā 1700 gadu senu vēsturi.
Ekskursija Splitā (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).
Splita - pati lielākā pilsēta Dalmācijā un otra pēc lieluma Horvātijā dodot priekšroku Zagrebai. Mūsdienu celtnes no stikla un betona robežojas ar 15-19 gadsimta mājām, un moderni veikali ar vitrīnām iziet uz seno pilsētas laukumu.
Jūs redzēsiet veco pilsētu, kur atrodas viena vienīgā pils Romas impērijas laiku pils, kas tika celta 3.gadsimtā pēc imperatora Diokletiāna rīkojuma..
Paskatīsimies arī Zelta un Sudraba vārtus, Svētā Duja katedrāli, Jupitera templi un elpu aizraujoša skaistuma jūras piekrasti.
Pārbrauciens uz Melnkalni. Nakts apartamentos pilsētā Rafailoviči.

4. DIENA.
Brīvais laiks Adriātiskās jūras piekrastē vai izbrauciena ekskursija uz Albāniju (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).
Ekskursijas laikā mēs iepazīsimies ar valsts vēsturi, kas ir vairākus gadsimtus veca. Mūsdienu Albānija, iespējams, ir pati neparastākā un neskaidra valsts… Starp citu, albāņiem viņu valsts vispār nav Albānija. Vietējie to sauc par Škipēriju  - ērgļu valsti. Ērgļi ir arī attēloti uz Albānijas ģerboņa.
Kādreiz starp šīm senajiem kalniem dzīvoja cilvēki, kas sauca sevi par illīrijiem. No sākuma viņi izveidoja savu valsti, pēc tam iegāja Grieķijas sastāvā, bija zem Romas protektorāta. Pēc tam illīrieši nozuda, sajaucoties ar citām Balkānu tautām. Viņi aizgāja, bet atstāja pēc sevis savu veco valodu, kas arī palika mantojumā albāņiem.
Nakti pārnakšņosim apartamentos pilsētā Rafailoviči.

5. DIENA.
Brīvais laiks Adrijas jūras piekrastē vai izbrauciena ekskursija kalnainā Ostrogas klosterī - tas ir labākais ar ko var pabeigt aizejošo gadu (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).
Tā ir noslēpumu pilna vieta. Tieši Ostrogas klosterim ir jābūt pirmajā vietā starp tiem, kas grib apmeklēt Melnkalnē ne tikai dabas un kultūras apskates objektus, bet gan arī pieskarties šīs tautas varonīgai vēsturei, kas vienmēr bija cieši saistīta ar pareizticīgo ticību.
Jā, baznīcu un klosteru Melnkalnē ir ļoti daudz, bet tieši Ostrogas vienmēr ir skaitījies pats galvenais un svarīgākais. Tieši uz šejieni atved kristīt bērnus, šeit viņi saņem pašu pirmo brojanicu, un Svētais Ostrogas Vasīlijs pasargā līdz mūža beigām.
Uzturoties klostera teritorijā, liekas, ka nokļūsti citā pasaulē - visas rūpes un problēmas atkāpjas uz otro plānu, un liekas, ka Tu paliec viens pret vienu ar savu dvēseli. Vienkārši neizsakāmas izjūtas piepilda visu ķermeni.
Atgriešanās uz Rafilovičiem. Jaunā gada satikšana Budvā: blakus ar vecās pilsētas sienām, laukumā notiek koncerts, visiem ir jautri un visi sveic viens otru…
Nakšņošana apartamentos pilsētā Rafailoviči.

6. DIENA.
Brīvais laiks Adrijas jūras piekrastē vai izbrauciena ekskursija Boko-kotorska līcis (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).
2000 gadā Boko-kotorska līcis bija iekļauts 25 pasaules skaistāko līču sarakstā. Adrijas jūras zilajos ūdeņos atspoguļojas augsto kalnu atsegumi, kas aplenc šo līci.
Mēs iepazīsimies ar pilsētu Perasta, kas skaitās par vienu no  izsmalcinātākajām un skaistākajām pilsētiņām Boka-kotorska līča piekrastē. Kādreiz plaukstoša osta un uzticams pirātu cietoksnis, mūsdienīgā Perasta aizņem šauru joslu pie pašas malas, blakus Veriges šaurums un divas mazas saliņas - Svētā Georgija un Gospa od Škrpela - par kuriem izdomā leģendas. Pilis un mājas veneciānas barokko stilā atgādina par šīs pilsētiņas jauko pagātni, kurā tagad patstāvīgi dzīvo ap 200 vietējo iedzīvotāju. Tālāk mūs sagaida neliels pārbrauciens pa ainavisku piekrasti līdz pilsētai Kotora.
Kotora - pilsēta ar tradīcijām, vēsturi un apburoši gleznainiem skatiem, kas atrodas skaistā līcī Melnkalnes piekrastē. Vecpilsēta, objekts ar vēsturiskiem pieminekļiem. Sienas, kas aizsargāja pilsētu gadsimtiem ilgi, ir 4 kilometrus gari un ved tos līdz Svētā Ioanna cietoksnim.
Atgriešanās Rafailovičos. Nakšņošana viesnīcā.

7. DIENA.
Izbraukšana no Melnkalnes, pa ceļam ekskursija pa pilsētu Dubrovņika (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).
Dubrovņika - īsts arhitektūras šedevrs, pilsēta-cietoksnis ar pārsteidzošu vēsturi. Tas bija celts 14 gadsimtus atpakaļ un līdz mūsdienām saglabāja savu viduslaiku šarmu. No 1979.gada ir UNESCO aizsardzībā, kā pasaules mēroga kultūras piemineklis. Vecā pilsētas daļa, kas ir aptverta ar cietokšņa sienām ir vesels kompleks ar dzīvojamām mājām ar galerijām pirmajos stāvos, šaurām bruģētām ieliņām un miniatūriem laukumiem ar strūklakām.
Un mēs, vietējā gida pavadījumā dosimies aizraujošā pārgājienā pa vecpilsētu, iepazīsimies ar arhitektūras pieminekļiem un uzzināsim par mūsdienu lappusēm vēsturē…
Nakšņošana viesnīcā Horvātijas teritorijā.

8. DIENA.
Brokastis. Pārbrauciens līdz Miškoļca pilsētai. Atpūta slavenās Miškoļca-Tapoļca peldvietās. Pēc dienām pavadītām ceļojumā un pārpildītiem ar emocijām mēs draudzīgi atslābināsimies ar ķermeni un garu termālos basejnos. 
Unikāla savā veidā karsta alu sistēma Eiropā, bija ļoti zināma pat 16.gadsimtā, kā mīļākās mūku-benediktu termālās vannas.
Pateicoties īpašajam klimatam, kas atgādina tropisko klimatisko klimatu (temperatūra te turas 30-35 grādu līmenī) un karsta ūdeņu dziedinošo iedarbību, bagāts ar svarīgiem  organismam minerālvielām, Miškoļcas-topoļcas peldvietas ir viens no populārakajiem kurortiem Ungārijā. Un alu peldvietas ir galvenā, slavenākā visā Eiropā tūristu apskates vieta regionā. Tūristus interesē ne tik daudz pašas procedūras, bet gan iespaidīga atmosfēra - dabīgs zāļu un basejnu dabas interjers.
Nakšņošana viesnīcā Polijas teritorijā.

9. DIENA.
Brokastis. Braucienā Polija, Lietuva. Pusdienu pietura Polijas teritorijā. Vēlāk atgriešanās Rīgā.

EKSKURSIJU CENAS:
  • Ekskursija Budapeštā - 30 EUR/20 EUR bērniem;
  • Ekskursija Splitā - 30 EUR/20 EUR bērniem;
  • Izbrauciena ekskursija uz Albāniju - 35 EUR/25 EUR bērniem;
  • Izbrauciena ekskursija uz Ostroga klosteri - 35 EUR/25 EUR bērniem;
  • Izbrauciena ekskursija uz Boko-Kotorska līci - 30 EUR/20 EUR bērniem;
  • Ekskursija Dubrovņikā - 20 EUR/10 EUR bērniem.

  PAPILDUS IZDEVUMI:
   • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 130 EUR;
   • Piemaksa par papildvietu autobusā - 130 EUR;
   • Ieejas biļetes Miškoļca-Tapoļca termālajos basejnos,
   • Pusdienas, vakariņas, personiskie pirkumi,
   • Ieejas biļetes uz apskates objektiem,
   • Tūristu apdrošināšana
       Bērni līdz 12 gadiem!

       CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
       • Transporta pakalpojumi ar tūrisma klases komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
       • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
       • Grupas vadītāja pakalpojumi.

       CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:

       • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
       • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
       • Medicīniskā apdrošināšana.

       SVARĪGA INFORMĀCIJA:

       • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
       • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

       PAPILDUS INFORMĀCIJA:

       Komentāri un atsauksmes

       Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

       Ieeja vai Reģistrācija

       Pievienot komentāru