Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 27.06.2017. plkst. 05:15 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • brauciens ar ērtu tūrisma klases autobusu (WC, TV, DVD, Climat),
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
  • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00 vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā MAKSAS transfērus 15 EUR/cilv. (vienā virzienā), no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma..
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN
Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Brauciens pa kalniem, lai sasniegtu gleznaino Mozeles (Mosel) upes ieleju, ir neizbēgams. Tur var nokļūt tikai līkumojot pa stāviem, šauriem celiņiem, pie kājām redzot egļu galotnes. Bet tas viss ir tā vērts, lai ieraudzītu ieleju, kas atgādina pasaku valstību un kur ikviens ciems piemērots, lai uzņemtu romantisko kino.

Tikai vasarā!
Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā MAKSAS transfērus 15 EUR/cilv. (vienā virzienā), no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava.
Transfērs tiek organizēts no augstāk minēto pilsētu centriem (neiekļaujot sevī piebraukšanu pie katra tūrista dzīves vietas) līdz Rīgas centram. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA. 
05:15 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijas Vācijas pierobežā.

2. DIENA. 
Brokastis. Brauciens cauri Vācijai. Pēcpusdienā ierašanās Koblencā.
Ekskursija Koblencā (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Koblenca - vieta, kur Mozele saplūst ar Reinu. Deutsches Eck (vācu stūris) ar augstā zirgā sēdošo imperatoru Vilhelmu, Monētu laukums, rātsnams un strūklakas. Koblenca izsenis bijis īsts Eiropas kultūras centrs un arī tagad šeit valda īpaša atmosfēra. Tā kā pilsēta atrodas Reinas – Vācijas galvenās upes krastā, šis ir būtisks kuģošanas ceļš un no Koblencas ar kuģi iespējams nokļūt gan Bonnā, gan Ķelnē, gan Maincā un citur, tādēļ prūši to iesauca Wacht am Rhain jeb Reinas sardze.Iespaidīgas ir arī šīs pilsētas galvenās celtnes – Vecā pils, Ērenbraitšteinas (Ehrenbreitstein) cietoksnis, Kastora baznīca, Citadele un citas. Pilsēta izceļas ar neparastām skulptūrām, piemēram, viena, ko sauc spļaujošais zēns "Schängel" Ģimnāzijas ielā (Gymnasialstrasse), nešļāks ūdensstrūklu no savas mutes tikai uz to, kas ir pilnīgi nevainīgs. Vai mazais, jautrais bundzinieks, kas priecē daudzos atpūtniekus vecpilsētas kafejnīcā, tāpat arī strūklaka tirgus laukumā, kas attēlo šejieniešu dziļu pārliecību, ka visa pasaule turas uz vīna, bet patiesībā parodē ļoti slavena vīna tirgotāja slavenu kapa pieminekli Trīrē.
Nakts viesnīca pie Koblencas.

3. DIENA. 
Brokastis.
Izbraukuma ekskursija „Reinas noslēpumi” (pēc vēlēšanās un par papildus samaksu).
Reinas ieleja piesaista tūristus ne tikai ar pilīm, cietokšņiem, klosteriem, baznīcām un vēsturiskajām pilsētām, bet arī ar lieliskām ainavām. 132 metrus augstā Lorelejas klints tiek uzskatīta par skaistāko un gleznaināko vietu visā Reinas upes ielejā.
Mainca
– kautrīgi noslēpumaina un lepna, Johana Gūtenberga likteņpilsēta. Mainca sena bīskapu pilsēta, kuras sirds pukst Doma baznīcā – romānikas stila šedevrs ar gotikas un baroka elementiem. Tirgus laukums, Kūrfirsta pils, iespaidīgais Teodora Heussa tilts.
Rīdesheima - Vācijas tūrisma galvaspilsēta. Sena pilsēta ar pikantu mūsdienīgu pievilcību. Populārākā iela – Drosselgasse ir kā neatkārtojama pasaka ar pārsteidzošu skaistumu. Iesakām ar funikulieri pacelties 225 metrus augstā kalnā virs pilsētas un akurātiem vīnogu laukiem pie 38 metrus augstās statujas „Vācija”, kas simbolizē Vācijas Impērijas dibināšanu. Johans Volfgangs fon Gēte, Johanness Brāms un daudzas citas populāras personības iemīlējās šajā pilsētā. Lai izdodas arī Jums!
Romantisks brauciens ar kuģīti pa Reinas upi, baudot neatkārtojamas ainavas.
Boparda – saules apvīta pērle Vidusreinas kreļļu virtenē. Pilsēta slēpj nenovērtējamas bagātības: vislabāk saglabājies romiešu laika mūris Vācijas teritorijā, viduslaiku pilis un baznīcas, vīnogulāju plantācijas, meža masīvi. Šeit ir visievērojamākie vīna dārzi Vidusreinā. Bopardas vīndaru darinātais vīns ir pazīstams visā pasaulē un saņēmis daudzas starptautiskas prēmijas. Lieliskā Bopardas vīna degustācija. Nakts viesnīcā Reinas ielejā.

4. DIENA. 
Brokastis.
Izbraukuma ekskursija uz Kohemu un Celli (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Kohema (Cochem) iekārtojusies upes līkumā, abos tās krastos, kalnu ielokā. Runā, ka šī ir viena no romantiskākajām vietām Vācijā. Kohema ir silta un mājīga vieta, ar pārpildītām kafejnīciņām un lielu rosību, kas nav uzbāzīga. Šeit, atšķirībā no citām, diezgan klusajām pilsētiņām, visu gadu valda dzīvība. Viss ir piemērots tūristiem – neskaitāmi suvenīru veikaliņi, vīna pagrabi un atrakcijas. Bet dodoties tālāk gar līkumoto upi nonāksiet ziedošajā pilsētā Celle (Zell).
Tās simbols ir melns kaķis. Tas attēlots gan strūklakā pilsētas centrā, gan uz namu sienām, bet vīna kalna vidū ir liels uzraksts "Zeller Schwarze Katz", kas liecina par patieso tā nozīmi šejieniešu dzīvē, jo tā, protams, ir vīna marka, ko pazīst visā pasaulē. Tādēļ no Celles uz mājām noteikti var aizvest vīna pudeli kaķa formā, kas pat izdzerta izskatīsies skaisti uz kamīna malas un ziemā atgādinās par saules pielieto ieleju. Savukārt jūnija trešajā svētdienā Cellē notiek Melnā kaķa vīna festivāls, kas ir slavens gan Mozeles ielejā, gan ārpus tās. Interesanti, ka melnajā kaķa pudelē ir baltvīns, caurspīdīgajā sarkanvīns. Ja izvēlies citas krāsas, pajautā pārdevējam par pudeles saturu. Visos veikaliņos vīnu, protams, var arī nogaršot.Cellē ir arī skaistākā baznīca visā apkaimē, kuras vēsture meklējama jau 11. gadsimtā. Turpat netālu ir nelielā, bet skaistā Celles pils, kurā tagad atrodas smalks restorāns un viesnīca. Rātsnamā ierīkots vietējais muzejs un arī cigāru muzejs par godu cigāru ražošanai Cellē 20. gadsimta 30.gados.
Nakts viesnīcā Saksijā Anhaltē.

5. DIENA. 
Brokastis. Brauciens līdz Braunšveigai.
Ekskursija Braunšveigā (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Kā tradīcijām bagāta un vienlaikus mūsdienīga pilsēta Braunšveiga piedāvā apskatīt tās bagātās vēstures iespaidīgos lieciniekus un skaistos kvartālus, kas gadsimtu laikā ir ieguvuši īpašu šarmu. Pievilcīga ir arī tajā sastopamā laikmetīgā arhitektūra, rosīgā mākslas un kultūras pasaule, krāšņie parki un dabas ainavas. Braunšveigas vēsture ir cieši saistīta ar Velfu dinastiju. 12. gadsimtā hercogs Heinrihs Lauva padarīja Braunšveigu par rezidences pilsētu un izveidoja to par Hanzas pilsētu un varenu tirdzniecības centru. Par šo diženo braunšveigieti atgādina Dankvarderodes pils, Svētā Blāzija doms un Lauvas statuja pils laukumā. Vēl viena Velfu dinastijas pārstāvja Oto IV valdīšanas laikā Braunšveiga kļuva par ķeizara pilsētu un tādējādi par nozīmīgāko Eiropas centru. Velfu dinastija ietekmēja pilsētas attīstību līdz pat 20. gadsimtam, būdama vienlaikus celtniecības darbu pārvaldniece un zinātnes un mākslas veicinātāja.
Nakts viesnīcā Polijā.

6. DIENA. 
Brokastis. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Vakarā atgriesanās mājās.

EKSKURSIJU CENAS:
 • Ekskursija Koblencā vietējā gida pavadībā - 15 EUR/ bērniem - 5 EUR
 • Ekskursija Reinas noslēpumi - 40 EUR (ietilpst kuģītis pa Reinu, vīna degustācija)/ bērniem - 30 EUR
 • Ekskurija uz Kohemu un Celli - 25 EUR/ bērniem - 15 EUR
 • Ekskursija Braunšveigā - 15 EUR/ bērniem - 5 EUR
KOPĒJĀ EKSKURSIJU PAKETE: 95 EUR/ bērniem 55 EUR; PĒRKOT BIROJĀ 85 EUR!/ bērniem 45 EUR

Bērni līdz 12 gadiem!

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 90 EUR; 
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 90 EUR;


CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:

 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.


CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:

 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru
inta
Mēs gribam izbraukt šo maršrutu, bet kāda ir garantija, ka ekskursija šogad tiks noorganizēta? Pagājušajā gadā izmuļķojāt.
09.01.2017 19:42