Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 29.09.2017. plkst. 07:15 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Brauciens ar ērtu tūrisma klases autobusu (WC, TV, DVD, Climat),
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
  • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā MAKSAS transfērus 15 EUR/cilv. (vienā virzienā), no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN
Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Kāpēc Igaunija?! Pirmkārt Tallina ir viena no vislabāk saglabājušājām vecpilsētām Ziemeļeiropā; Igaunijas teritorijā ir bezgala skaisti un bagāti meži, Igaunijā ir ap 2000 salu, Igauņi nemaz nav tik lēnīgi, kā par viņiem stāsta anekdotes! Apceļojot Igaunijas lauku apvidus, var aplūkot elegantu un vēsturisku dažādu stilu arhitektūru, kurā dominē renesanses, baroka un jūgendstila motīvi. Lai arī daudzas no šīm pilīm un muižām laika gaitā ir sabrukušas, dažas ir nevainojami atjaunotas un joprojām pieejamas sabiedrībai. Mierīgais dzīves ritums un dabiskais skaistums Igauniju padara par nevainojamu vietu atpūtai kopā ar ģimeni. Igaunijas pilsētas nekad nekļūst steidzīgas, bet laukos bērniem pieejamas dažādas vienlaikus drošas un aizraujošas nodarbes.

Tikai vasarā!
Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā MAKSAS transfērus 15 EUR/cilv. (vienā virzienā), no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava.
Transfērs tiek organizēts no augstāk minēto pilsētu centriem (neiekļaujot sevī piebraukšanu pie katra tūrista dzīves vietas) līdz Rīgas centram. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
7:15 izbraukšana no Rīgas. 
Pauzīte Igaunijas Latvijas robežpunktā.
Burvīgas pilsētas – Tallinas apmeklējums. Tallina - vecākā Ziemeļeiropas pilsēta, kurai ir viens no autentiskajiem viduslaiku pilsētu centriem Eiropā, kā arī bagāts vēstures un kultūras mantojums. Netālu no šaurajām ieliņām ar senatnīgo noskaņu slejas mūsdienu banku un viesnīcu augstceltnes, bet ostā nekad nerimst rosība. Cietoksnis, mūris, bruģakmens ielas un pat skursteņslauķi vecpilsētas ielās – tas viss liek domāt par to, ka laiks Tallinā ir apstājies, un pilsēta negrib atvadīties no tik pierastām dekorācijām. Tallinā ir vistīrākais gaiss Eiropā. Kā katru gadu, populārais Ziemassvētku tirdziņš tiek rīkots Tallinas viduslaiku vecpilsētas sirdī Rātslaukumā. Santa Klauss un rūķi, koncerti un izrādes spēj iepriecināt ikvienu! Amatnieki un tirgotāji piedāvā rokdarbus, ar rokām darinātas aromātiskas sveces, vilnas, ādas un koka darinājumus, rotaslietas un rotaļlietas, karstus dzērienus un siltas uzkodas – šeit var nobaudīt tradicionālo igauņu  cienastu - skābos kāpostus, desiņas, melno pudiņu, cūkas cepeti, kraukšķīgas piparkūkas un citus gardumus.

Apskates ekskursija Tallinnā (pēc vēlēšanas, par papildsamaksu). 
Ekskursijas laikā mēs pastaigāsimies pa līkumainām ieliņām ar augstām viduslaiku mājām – ar vējrādi un ķieģeļu jumtiem. Doma Baznīca, Parlaments, Garā Hermaņa tornis, Svētās Trīsvienības pareizticīgo katedrāle, Dominikāņu klosteris, Rātslaukums - vienīgais līdz mūsdienām Ziemeļvalstīs saglabājies gotiskā stila rātsnams ar pilsētas simbola – Vecā Tomasa – figūru vējrādī., Lielie Jūras vārti, Namu komplekss – „Resnā Margarita”, „Trīs māsas”, Kadriorgu laukums un pils, skatu laukumi, no kuriem redzama Lejaspilsēta un Somu līcis. Atpazīsim arī vietas, kur ir filmētas daudzas pazīstamas kinofilmas! 

Ekskursija „Romantiskā Tallinas apkārtne” (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). 
Pirita. Redzēsiet skaisto baroka parku, pilsētas iedzīvotāju iecienīto Piritas pludmali un romantiskās Svētās Birgitas klostera drupas, varēsiet baudīt pār līci redzamo, neatkārtojamo pilsētas centra panorāmu. Pacelsimies Tallinas TV tornī, kur varat baudīt Tallinas panorāmu no 180 m augstuma! 

Vakarā aicinām Jūs baudīt igauņu viesmīlību alus darītavā “Beer House” (pēc vēlēšanas, par papildsamaksu), vecpilsētas centrā. Šai vietā Jūs sagaida gan garšīgi ēdieni, alus un dejas! Alus darītava un restorāns ir noformēti kā Austrijas mazpilsētu ieliņas. Apkalpojošais personāls tērpts tik ierastajās bavāriešu ādas bikšelēs un kādu brīdi Jūs pat varat šeit sastapt arī pirātus! Jūs sagaida ne tikai lieliska ēdienkarte un dejas dzīvās mūzikas pavadībā, bet arī igaunijas nacionālā ansambļa uzstāšanās, kur varēsiet pārliecināties, ka igauņu dejas nebūt nav lēnīgas un garlaicīgas!
Nakts viesnīcā Tallinā.

2. DIENA.
Brokastis.
Izbraukuma ekskursija pa Igaunijas ziemeļu piekrasti (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Tallinas tuvumā esošie meži, neskartā daba, vēsturiskās pilsētas un zvejnieku ciemati ir Ziemeļigaunijas īpašā vērtība. Ziemeļigaunijā sev nodarbi var atrast ikviens, te var iepazīt gan XX gadsimta militāro vēsturi, gan viduslaiku nocietinājumus un romantiskas muižas. Priežu meži, kas ieskauj parkus un neskartās pludmales, ļauj jebkurā gadalaikā no galvaspilsētas Tallinas ātri patverties dabas azotē.

Lahemā Nacionālais parks vilina ar savu daudzveidību. Te atrodas Igaunijas skaistākās muižas, leģendārie un savdabīgie piekrastes ciemi, neskaitāmus atklājumus piedāvājošā neskartā daba.

Jegalas ūdenskritums ir viens no visizcilākajiem Igaunijas dabas brīnumiem. Tas ir augstākais dabiskais ūdenskritums valstī – tā augstums ir 8 metri. Jūs noteikti iespaidos ūdenskrituma varenums palu laikā pavasarī un rudenī, vai arī ziemā, kad tas ir sasalis.

Vēlāk apmeklēsim Sagadi muižu.
Muižas komplekss atrodas Lahemā nacionālajā parkā. Muižas vēsture sniedzas vairāk nekā 500 gadu senā pagātnē. Patlaban Sagadi izveidojusies par pazīstamu dabas izglītības, kultūras un tūrisma centru. Kompleksu padara īpašu tā kopums: liels palīgēku skaits ar sakārtotiem ceļiem, alejām, parku un dīķiem. Kompleksu atjaunoja meža apsaimniekošanas sistēma, un arī patlaban muižā saimnieko mežinieki, precīzāk - RMK. Sagadi muižas centrā darbojas mežu muzejs.

Viduslaiku Kiiu tornis, iespējams, tika pabeigts 16. gadsimta sākumā, un tas atrodas Kiiu muižas parkā.
Šis bijušais dzīvojamais tornis ir mazākais viduslaiku nocietinājums Baltijas valstīs. Tornim ir četri stāvi, mūru biezums ir 1,8 metri un torņa iekšējais diametrs ir 4.3 metri. Šaurie logi bija būvēti kā šaušanas atveres, bet apaļais balkons kā aizsardzības eja. 

Atceļā iegriezīsimies Paasiku suņu muižā.
Paasiku suņu muiža ir 35 km attālumā no Tallinas esošs atpūtas centrs. Šobrīd suņu muižā dzīvo 21 Sibīrijas haskijs. Suņi te ir audzēti jau gandrīz desmit gadus. Sibīrijas haskiji ir ļoti draudzīgi un tiem ļoti patīk uzmanība. 
Parunāsim Jums vairāk par Sibīrijas haskiju šķirni, vēsturi, raksturu un izmantošanas nozarēm. Iepazīstināsim ar vietējiem suņiem pēc vārda un pastāstīsim par katru atsevišķi, suņus var paglāstīt un apmīļot. 
Atgriešanās Tallinā. Nakts viesnīcā Tallinā.

3. DIENA.
Brokastis. Mājupceļā mūs sagaida vēl viens dabas brīnums - Keilas ūdenskritums – viens no lielākajiem ūdenskritumiem Igaunijā, tā augstums ir ap 6,1 m, platums – līdz 70 m. Apskatīt ūdenskritumu brauc cilvēki no visām pasaules malām. Ap to plešas ainavisks parks, blakus atrodas neogotiskā Keilas muiža. Ja Jūs būsiet īpaši vērīgi, tad, pastaigājoties pa parku Jūs varēsiet pamanīt putnus un dzīvniekus. Pie ūdenskrituma plešas arī kanjons, kuru izmēri ir: garums – 500 m un dziļums – 15 m. Pēc tradīcijas pie ūdenskrituma brauc jaunlaulātie pāri un uz tiltiņa kar slēdzenes, kas ir uzticības un izturīgas laulības simbols. 

Netālu, jūras krastā, apskatāmas gleznainās Tirisalu stāvkrasts.

Pērnava – igaunijas vasaras galvaspilsēta.
Ekskursija Pērnavā (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). 
Kopš 1996. gada Pērnava ir atzīta par Igaunijas vasaras galvaspilsētu. Igauņi mēdz teikt – ja visu gadu neesi saticis savus draugus, tad gan jau vasarā saskriesieties Pērnavā.
Pērnava ir slavena ar savām vēsturiskajām dūņu un SPA dziedniecības tradīcijām – jau simtiem gadu cilvēki brauc šurp uzlabot veselību. Līdztekus tradicionālajām procedūrām tagad tiek piedāvātas arī neparastākas – zelta masāža, šokolādes maskas, kā arī sāls un aukstuma procedūras –, un tas viss nāk par labu kā miesai, tā dvēselei.
Ja jums nepatīk burzma, Pērnavā varat izbaudīt mieru rudenī vai ziemā. Pavadīt nedēļas nogali pastaigās pa klusajām pludmalēm.
Pērnavas mūsdienu arhitektūra, kā jau piejūras kūrortpilsētā, ir viegla, gaiša un eleganta – lieliski īsta funk stila arhitektūras piemēri līdzās romantiskām koka villām, mūsdienīgas stikla un tērauda celtnes, kā arī neliela slāviskas greznības ietekme.
Vakarā atgriešanās Rīgā.

PAPILDUS IZDEVUMI:
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā 40 EUR 
 • Piemaksa par papildvietu autobusā 59 EUR 
 • Ekskursija Tallinā 10 EUR;
 • TV tornis Tallinā 10 EUR;
 • Sagadi muiža un meža muzejs 4 EUR;
 • Paasiku suņu muiža 15 EUR
 • Ekskursija „Romantiskā Tallinas apkārtne” 15 EUR;
 • Vakariņas Beer House (ēdienkarte : zupa, cūkgaļa ar kartupeļiem, medus kūka, dzēriens, kafija) ar dzīvo mūziku un nacionālā ansambļa uzstāšanos – 22 EUR
 • Pusdienas ap 15 EUR;
              Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

              CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
              • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
              • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
              • Grupas vadītāja pakalpojumi.

              CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
              • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
              • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
              • Medicīniskā apdrošināšana.

              SVARĪGA INFORMĀCIJA:
              • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
              • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

              PAPILDUS INFORMĀCIJA:

              Komentāri un atsauksmes

              Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

              Ieeja vai Reģistrācija

              Pievienot komentāru