Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 21.08.2017. plkst. 05:15 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar tūrisma klases komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
  • grupas vadītāja pakalpojumi
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā MAKSAS transfērus 15 EUR/cilv. (vienā virzienā), no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma..
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN
Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Lībeka, Vismāra, Rostoka, Štrālzunde, Greifsvalde, Hamburga un citas Ziemeļvācijas Hanzas pilsētas spoži mirdz pie valsts tūrisma galamērķu debesīm. Ķieģeļu gotika, pamatīgas baznīcas, skaisti rātsnami, greznas gājēju ielas vecpilsētās un, protams, zivju tirgi!

Meklenburgas – Priekšpomerānijas federālajā zemē vien ir vairāk nekā 2000 muižas. Arī tajās dienās, kad lietus līst aumaļām un jūras brīze pūš tā, ka jāpieturas pie reliņiem, - laiks Vācijas ziemeļos nebūt nav sliktāks par laikapstākļiem citos Vācijas reģionos. Saskaitot saulainās gada stundas, Vācijas ziemeļi nebūt nav saraksta pēdējās vietās, turklāt, kad Hamburgā jau zied ķirši, Bavārijas kalnus vēl sedz pamatīga sniega sega! Aicinām Jūs pastaigā pa dažām no šīm Ziemeļvācijas pērlēm!

Tikai vasarā!
Šim ceļojumam Tūroperators piedāvā MAKSAS transfērus 15 EUR/cilv. (vienā virzienā), no sekojošām Latvijas pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava.
Transfērs tiek organizēts no augstāk minēto pilsētu centriem (neiekļaujot sevī piebraukšanu pie katra tūrista dzīves vietas) līdz Rīgas centram. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
05:15 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijā. 
Dosimies uz Mazūrijas skaistāko klosteri, ko apvij leģendas – Svjato Lipka
Jezuītu klostera komplekss, kas šeit atrodas, tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem baroka arhitektūras piminekļiem Polijā. Pēc leģendas, šajā vietā ap 1300.gadu uz liepas, kas aug tajā vietā, kur tagad atrodas baznīca, parādījās Dievmātes figūra ar bērnu uz rokām. Bazilikas iekšienē atrodas ļoti daudz vērtīgu mākslas darbu. Kā galveno mākslas darbu jāmin bazilikas ērģeles ar kustīgām Dievmātes un eņģeļa Gabriela figūriņām, kuras uztaisīja 1721.gadā . Noklausīsimies šo ērģeļu koncertu. Fantastiskās ērģeles, uz tām esošie eņģeļi, kas kustas mūzikas ritmā un "spēlē" mūzikas instrumentus, krāšņā baroka baznīca, kas pilna ar cilvēkiem, viss kopā rada neaizmirstamu ainu, kas atstāj dziļu iespaidu.

Vēlāk apmeklēsim Rešelu. Tā ir kā maza pasaku pilsētņa! Mierīgās ieliņas, ķieģeļu celtnes ar sarkano dakstiņu jumtiem. Līdz mūsdienām pilsētā saglabājusies Varmijas bīskapu pils, ko sāka celt 1350.gadā. Apskatīsim Rešeļu pili un uzkāpsim pils tornī, lai aplūkotu apkārtni no putna lidojuma. 
Nakts viesnīcā Ziemeļpolijā.

2. DIENA.
Brokastis. Dosimies uz Polijas Vācijas pierobežas pilsētu Ščecinu. 
Ščecinas pilsētas apskate (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Ščecina – Pomerānijas galvaspilsēta, ar interesantiem zvaigžņu formas laukumiem un daudzajiem parkiem,ar vācu arhitektūras spilgtiem paraugiem šo pilsētu pamatoti dēvē par Polijas Parīzi. Iepazīšanās ar Šcecinas pazemes ceļu – pilsētā atrodas lielākie civilās aizsardzības pazemes bunkuri Polijā.
Nakts viesnīcā Vācijā. 

3. DIENA.
Brokastis. Brauciens līdz Neibrandenburgam. 
Ekskursija Neibrandenburgā (pēc vēlēšanāš un par papildu samaksu).
Neibrandenburga - vienīgā pilsēta, kur modernus dzelzsbetona bloku namus ietver viduslaiku pilsētas mūri, kuru augstums sasniedz pat 7 m!. Starp mūriem uzbūvētas pildrežģu mājas. Tas viss padara pilsētu ļoti īpašu. Pilsēta lepojas ar bagāto viduslaiku ķieģeļu gotikas arhitektūru. Pilsētas mūri ir slaveni arī ar saviem gotiskajiem vārtiem, kuru dēļ tautā šo pilsētu dēvē par „četru vārtu pilsētu”. 

Vēlāk dosimies uz Šverīnu.
Ekskursija Šverīnē (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). 
Šverine - apburošā vecpilsēta ar neskaitāmiām neoklasiskām un vēstures celtnēm, kas ir izvietojusies starp vairākiem gleznainiem ezeriem ar pasakainu pili uz salas. Šverines pils bija celta 19.gs. Arhitekti iedvesmu smēlušies no Šamboras pils Francijā; cietokšņā un pils dārzs ar oranžēriju un mākslīgu grotu; Sv. Marijas un Sv. Jāņa doms, kas uzskatāms par ķieģeļu gotikas nozīmīgāko pieminekli Baltijas reģionā.
Nakts vienīcā Vācijā.

4. DIENA.
Brokastis. Šī diena veltīta Vismārai un Lībekai. 
Ekskursija pa Vismāru (pēc vēlēšānās un par papildu samaksu).
Vismāra – viena no skaistākajām Mēklenburgas pilsētām, kas pārsteidz ar monumentālām ķieģeļu baznīcām, kuras šķiet pārāk varenas nelielai provinces pilsētiņai. Iepazīšanās ar pilsētu. Pilsētas kvadrāta formas tirgus laukums ar 17.gs. unikālo holandiešu renesanses ūdens paviljonu un romantisko apbūvi. Varenie pilsētas milži – Sv. Jura, Sv. Marijas un Sv. Nikolaja baznīcas.

Ekskursija pa Lībeku (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). 
Lībeka – ķieģeļu gotikas pērle, „omulīgā ligzdiņa”, - tā par šo pilsētu izteicies rakstnieks Tomass Manns. Apskatot Lībeku, kļūst skaidrs, kāpēc ķieģeļu gotiku dēvē par Vācijas nacionālo arhitektūras stilu: baznīcu interjeri, ēku fasādes, pilsētas vārti, unikālais rātsnams un pat viduslaiku slimnīcas ēka atgādina ilustrētu arhitektūras vēstures grāmatu, kas īstenota dzīvē. : Sv. Marijas, Sv. Pētera un Sv. Jēkaba baznīcas, Lībekas Doms, pilsētas vārti, Rātsnams. Neaizmirst nobaudīt un iegādāties slaveno Lībekas marcipānu! 
Nakts viesnīcā Vācijā.

5. DIENA.
Brokastis. Brauciens līdz Hamburgai. 
Ekskursija pa Hamburgu (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Hamburgu var dēvēt par Ziemeļu Venēciju, jo pilsētas dzīvi daudzējādā ziņā nosaka ūdeņi – gan Elbas un Alsteres upes, gan to daudzie kanāli. Svarīgākās apskates vietas pilsētā ir Rātslaukums, kur darbojas Senāts un Hamburgas parlaments. Rātsnama tornis ir viens no Hamburgas sešiem torņiem. Pārējie pieci pieder baznīcām. Apskates objekti: Sv. Mihaela baznīca, kas celta baroka stilā, vecais Hanzas kvartāls un makslīgais Alstera ezers. Tāpat iesakām izbaudīt braucienu ar kuģīti.
Nakts viesnīcā pie Polijas un Vācijas robežas.

6. DIENA.
Brokastis. Brauciens līdz Varšavai. 
Varšavas apskates ekskursija (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Varšavas interesantāko ievērojamo vietu apmeklēšana. Greznas katedrāles, senlaiku pilis, slaveni laukumi. Varšavas arhitektūrā pārstāvēti gotikas, renesanses un baroka stila elementi. Varšavas Vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojumu sarakstā, kā lielisks paraugs vispārīgai vēsturisko celtņu (no XII gs. līdz XX gs.) rekonstrukcijai no drupām. Apskates objekti: Sigismunda kolonna – vecākais piemineklis Varšavā, Tirgus laukums - līdz XIX gs. administratīvais un tirdzniecības centrs, Varšavas barbakāns - nocietinājums starp ”Veco pilsētu” un ”Jauno pilsētu”, viena no galvenajām tūristu piesaistes vietām pilsētā, Sv. Jāņa katedrāle - viena no senākajām baznīcām Varšavā.
Nakts viesnīcā Varšavā.

7. DIENA.
Brokastis. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Vakarā atgriešanās mājās.

EKSKURSIJU CENAS:
 • Ekskursija Ščecinā - 15 EUR/ bērniem - 10 EUR;
 • Ekskursija Neibrandenburgā - 15 EUR/ bērniem - 10 EUR;
 • Ekskursija Šverīnā - 15 EUR/ bērniem - 10 EUR;
 • Ekskursija Vismārā - 15 EUR/ bērniem - 10 EUR;
 • Ekskursija Lībekā - 15 EUR/ bērniem - 10 EUR;
 • Ekskursija Hamburgā - 15 EUR/ bērniem - 10 EUR;
 • Ekskursija Varšavā - 10 EUR/ bērniem - bez maksas.
Bērni līdz 12 gadiem!

PAPILDUS IZDEVUMI:
 • Rešelas pils - 5 EUR/ bērniem - bez maksas;
 • SV.Lipka koncerts - 10 PLN/ bērniem - bez maksas;
 • Pazemes trase Ščecinā - 25 PLN/ bērniem - 20 PLN;
 • Brauciens ar kuģīti Hamburgā - 15 EUR.
 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 90 EUR; 
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 130 EUR.

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:

 • Transporta pakalpojumi ar tūrisma klases komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs)
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru