• Ceļojuma cena no
  99.00
 • Nopirkts
  0 no 20
Akcija aktīva
21.11.17 - 03.04.18

Izvēlieties preces vai pakalpojuma variantu

Ceļojuma cena
Nopirkts

Ceļojuma cena bez piemaksām par ekskursijām.
PILNA CEĻOJUMA CENA 115 EUR

115.00
0 no 20

Ceļojuma cena 99 EUR
+ Ekskursiju pakete (22 EUR)
PILNA CEĻOJUMA CENA 121 EUR

99.00
0 no 20

Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 22.06.2018. no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Brauciens tūrisma klases autobusā visa brauciena garumā;
  • Izmitināšana 3* viesnīcā, divvietīgos numuros ar brokastīm;
  • Ceļa transporta izdevumi;
  • Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena garumā.
 • Neaizmirsti izdrukāt ceļazīmi un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00 vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā no kupona iegādes.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Uzmanību! Ja Jūs braucat ceļojumā viens, būs nepieciešams piemaksāt par vienvietīgo viesnīcas numuriņu. Piemaksas cenu var uzzināt PRIEKS TŪRE ofisā.
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6 - 302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA Prieks Tūre
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Senie slāvi vārīja stirpu, bagātīgu alu. Šo tradīciju Eiropas centrs saglabāja arī līdz šaj dienai. Lielisks tumšais, nefiltrētais un nepasterizēts alus, kas saglabājis visus vitamīnus un mikroelementus, tiek liets vannās, lai klienti varētu izbaudīt šo lielisko procedūru.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Lietuvu un Poliju. Iekārtošanās viesnīcā.

2. DIENA.
Ierašanās Prāgā. Izmitināšana viesnīcā. Neilga atpūta.
Pastaigu ekskursija Prāgā (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Prāga – pilsēta ar neparastu likteni, kura kopš 10. gadsimta spējusi ar godu nest Čehijas galvaspilsētas statusu. Pastaiga sāksies no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku ir kalpojis kā čehu valdnieku rezidence. Jums būs iespēja apskatīt Sv. Vita katedrāli, kura ir galvenais gotiskais piemineklis Čehijā, kur senā pagātnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēt skaisto un eleganto Sv. Jura baziliku, kas ir vēl viens izcils paraugs Prāgas gotikas arhitektūrai. Ekskursijas laikā Jūs varēsiet pastaigāties pa Kārļa tiltu un ievēlēties ko īpašu pie Jana Nepomuka skulptūras. Pastaigājoties pa Prāgas skaistajām ieliņām Jūs nonāksiet Prāgas sirdī, Vecpilsētas laukumā kur senā rātsnama astronomiskais pulkstenis skaita laika ritējumu un katru stundu svin ar zvanu skaņām kā arī 12 apustuļu procesiju. Jums būs iespēja apskatīt slaveno Nikolaja Baznīcupieminekli Jānim Gusamun skaisto Marijas baznīcu. Pēcāk pastaiga pa viduslaiku ieliņām un nonāksiet jaunās Prāgas galvenajā laukumā – Vāclava Laukums
Vakarā pēc vēlēšanās brauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām (par papildus samaksu 30 EUR).
Prāga nav iedomājama bez slavenās Vltavas upes, kura ar savam krācēm un apbrīnojamo skaistumu ir devusi Prāgai tās nosaukumu. Pastaigājoties gar Vltavas krastiem varēsiet novērtēt Prāgas pilsētas cildenumu un brīnišķīgo arhitektūru.
Nakts viesnīcā.

3. DIENA.
Piedāvājam izbraukuma ekskursiju visai dienai uz Karlovi Vari, iekļaujot apmeklējumu Eiropas centrā, kur Jūs varēsiet izbaudīt naturālās alus vannas (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Karlovi Vari ir kūrortpilsēta, kura atrodas Teplas upes ielejā gleznainā kalnu pakājē. Pateicoties dziednieciskajiem minerālūdens avotiem Karlovi Vari ir ieguvusi pasaules slavu. Bija nepieciešami gadsimti, lai cilvēki iepazītu šīs vietas ūdeņu dziedniecisko spēku, bet tiklīdz tas notika, šajā vietā radās skaista pilsēta, kas ir harmoniski iekļāvusies kalnu un mežu ainavā. Mūsdienās šī ir oāze, kur izbaudīt klusumu un atgūt dvēseles mieru. Šeit ierodas cilvēki, kuri spēj novērtēt dabas skaistuma un miera harmonisko mijiedarbību.
Karlovi Vari nav vienkārši pilsēta, tā ir pilsēta-muzejs, kaut arī lielākā daļa ēku ir celtas 19. gadsimtā. Šeit ir palicis ļoti daudz arhitektūras pieminekļu no senākiem laikiem, piemēram – Kārļa ceturtā pils tornis, Pētera un Pāvila pareizticīgo katedrāle, kā arī ļoti skaistā Marijas Magdalēnas katedrāle.

Pārbrauciens uz naturālo alus vannu Eiropas centru, kas atrodas 6 km attālumā no Karlovi Vari.
Krāšņs ainavas ceļš gar upi un mežu. Māja, kurā atrodas centrs, 1810. gadā dibināja vācu grāfs priekš saviem viesiem – medniekiem. No šejienes viņi devās uz Karlovi Vari, lai ārstētos minerālajos ūdeņos. Arkas, granīta kolonnas zālē, liels kamīns un kristāla lustras atveido 19. gs. interjeru. 
Blakus teritorijā ir neliels dīķis, kurā dzīvo karpi. Forele mitinās citā dīķī blakus. Svaigi noķerto zivi gatavo pēc senās tradicionālās receptes vertikālajā krāsnī no dižskābarža malkas restorānā 'Staroslovanska-kuchyne'. Vienlaicīgi šeit var gatavot arī uz oglēm līdz pat 15 kg aļņa, mežacūkas, aitas, fazāna, paipalas, vistas, laša gaļas un dārzeņiem. Ēdieni iznāk ļoti gardi un sulīgi ar neatvairāmu kūpinājuma smaržu.Tā gatavoja mūsu senči 2000 gadus pirms atpakaļ.

Senie slāvi vārīja stirpu, bagātīgu alu. Šo tradīciju Eiropas centrs saglabāja arī līdz šaj dienai. Lielisks tumšais, nefiltrētais un nepasterizēts alus, kas saglabājis visus vitamīnus un mikroelementus, tiek liets vannās, lai klienti varētu izbaudīt šo lielisko procedūru.
Pēc peldes alus vannās var izjust sniegto efektu: Jūsu āda kļūst samtaina. Un tam ir savs pamatojums.
Šķīdums no tik tiešām dzīva, nefiltrētā alus ir bagāts ar olbaltumvielām, ogļhidrātiem, aminoskābēm un vitamīniem (īpaši B grupas), organiskām skābēm, mikroelementiem (dzelzi, kāliju un tā tālāk.) Silts, burbuļojošais alus lieliski attīra ādu, atver poras, izvada no organisma  toksīnus, baro ķermeni ar barības vielām, masē visu ķermeni, mazina muskuļu saspringumu, sasilda locītavas. Uzlabojas sirdsdarbība un visa asinsrites sistēma.
 
Aero masāža (Gaisa masāža) uzlabo ādas reģenerēšanas īpašības un uzlabo tās elastību, veicina svara zudumu, regulē pārmērīgu svīšanu, normalizē arteriālo asinsspiedienu, pozitīvi ietekmē potenci. Tādā veidā kļūst līdzsvarotāka visa organisma darbība, atjaunojas vitalitāte, paaugstinās imunitāti.
Koka sienas un griesti, patīkams aromāts, - palīdz noskaņoties atpūtai. Pēc 30 minūtēm vanna nodrošinās relaksācijas sajūtu, lai nostiprinātu efektu varēs pagulēt uz dīvāna, klausoties patīkamu mūziku, ietinoties siltā, mājīgā segā.
Kontrindikācijas alus vannas uzņemšanai nav daudz – tas ir smagas hipertoniskās slimības formas, stāvoklis pēc sirds operācijas un grūtniecība. Bērniem no 5 līdz 15 gadu vecumam jābūt pieaugušo pavadībā. 

Alus vanna 
Ārstniecisks efekts alus vannām ir zināms kopš seniem laikiem. Alus vannas procedūrai tiek izmantots dzīvs, nefiltrēts un nepasterizēts alus 6 ° "Starij Grad", kas ir brūvēts šeit pat alus darītavā. Alus vannas efekts tiek panākts, mijiedarbojoties avota ūdenim ar alu un gaisa masāžu.
Alus vannas procedūras laikā Jūsu pelde būs īstā alū (nekādu aizstājēju)!
Alus vannas procedūrai ir pieejamas 20 koka vannas 1-2 personām un 1 liela koka vanna lielai kompānijai vai ģimenei līdz 6 cilvēkiem. 
Naturālo alus vannu centrs vienlaicīgi var uzņemt veselu tūristu autobusu.

Kā notiek procedūra?
 • Alus vannas un gaisa masāžas temperatūra ir no 37 °. 
 • Vanna ir piepildīta ar tumšu, nefiltrētu, nepasterizētu  6 ° alu "Starij Gard". 
 • Procedūra ilgst 30-45 minūtes. 
 • Atpūsta uz dīvāna 15-30 minūtes. 
 • Jūs baudat alus vannu relaksējošas mūzikas pavadījumā.
Jums nav nepieciešams, ņemt kaut ko līdzi. Tur jau ir dvieļi, palagi un segas.

Speciāls piedāvājums alus cienītājiem un gardēžiem!
Pēc alus vannu procedūras Jums tiks piedāvāta alus degustācija un pusdienas.
Nefiltrētais, nepasterizētais alus „Starij Grad” (900 ml) un pusdienas „Ceļotāja plate” (900 g) – viss kopā restorānā izmaksās 18 EUR.
Degustācijas cenas ietīlpst:
 • Alus degustācija „Starij Grad” 6° - oriģināls, nefiltrēts un nepasterizēts alus; tumšais, gaišais un alus „Karlsbader Bier” no pašmāju alus darītavas (900 ml).
 • Pusdienas „Ceļotāja plate” (900 g) – katram viesim sulīgs šašliks (300 g) no cūkgaļas vai vistas ar marinētiem sīpoliem un pašmāju tomātu mērci, salāti no svaigiem dārzeņiem, kartupeļi cepti cepeškrāsnī; unikāla mazkaloriju kraukšķīga miežu maize.

Vakarā atpūtušies un laimīgi atgriežamies Prāgā.
Pēc vēlēšanās Dziedošo strūklaku apmeklējums (par papildus maksu - 15 EUR / bērnam līdz 12 gadiem - 12 EUR).
Unikāla ūdens, mūzikas un krāsas deja, ko Prāga dāvina vietējiem iedzīvotājiem un viesiem. Strūklaku uzcēla ģeniālais Františeks Kržižiks par godu jubilejas izstādei 1891. gadā un tā toreiz bija īsts tehnikas brīnums. Aptuveni pēc 100 gadiem, 1991. gada 15. maijā strūklaka pēc rekonstrukcijas uzsāka jaunu dzīvi. Tagad to vada dators ar īpašas programmatūras palīdzību. Katrai jaunai izrādei tiek rakstīta jauna datorprogramma. Strūklakas repertuārā ir dažādas programmas. Piemēram, Gulbju ezers, Nāra, Karmena, itāļu komponistu darbi, romantiskā mūzika, mūzika no kinofilmām un citas.
Ik dienu notiek 4 izrādes, pirmā – 20:00, pēdējā – 23:00. Klasiķu – Dvoržāka, Bizē, Čaikovska, Smetanas klasiskie skaņdarbi, romantiskie koncerti un dziesmas no pazīstamām filmām atstāj satriecošu iespaidu.
Nakts viesnīcā.

4 DIENA.
Brokastis viesnīcā. Numuru atbrīvošana. Brīva diena - diena bez autobusa. Turpinām patstavīgu iepazīšanos ar Prāgu.

Vai arī (pēc vēlēšanās) Jums tiks piedāvātas sekojošas ekskursijas par papildus maksu ar vietējiem operatoriem krievu valodā: 

Izbrauciena ekskursija uz Drēzdeni (11 st.)
Izbraukšana uz Drēzdeni plkst. 08:30. Laiks ceļā aptuveni 2 stundas. Autobusā ar grupu strādā profesionālais, krieviski runājošs, gids. Ierāšanos vēsturiskajā Drēzdenes centrā plkst. 10:30. Pastaigu ekskursijas sākums ierodoties Drēzdenē ar mūsu gidu. Ekskursija ilgst 1,5 st. Pastaigu ekskursijas galapunkts ir gleznu galerija. Grupai tiks dots brīvais laiks līdz plkst. 17:00. Ierāšanās Prāgā Vāclava laukumā plkst.19:00 pie kafejnīcas “Tramvajs”.   
Apskates objekti, kurus Jūs redzēsiet: 
Zempera Opera, Gofkirhe, pils laukums, vēlētāju gājiens, zirgu pagalms, laukums pie Frauenkirhes, mākslas akadēmija, Eiropas balkons, Repnika - Volkonska kāpnes, karaļa pils, Tašenberga pils, Cvingers.

Izbrauciena ekskursija uz Čehijas - Saksijas Šveici (10,5 st.)
Izbraukšana plkst. 08:30. Laiks ceļā 1,5 st. Autobusā ar grupu strādā profesionālais, krieviski runājošs, gids. Saksijas Šveice, Kenigštainas cietoksnis, kur Jūs sagaida cietokšņa apskate un apskates ekskursija ar kara-vēsturiskā cietokšņa muzeja apmēklējumu, cietuma, tā saucāmās Saksijas Bastilijas, garnizona baznīca, kazemāts un daudz cits. Pārbrauciens uz Bastāju (40 min.). Pastaiga pa Bastāju ar sena Rateiburgas izpostīta cietokšņa apmēklējumu, no kurienes paveras neparasti skati uz Saksijas Šveici. Brīvais laiks 3 stundas ar iespēju pusdienot restoranā ar skatu uz Elbu un Saksijas Šveici. Brīvais laiks līdz 16:50. Ierāšanos Prāgā Vāclava laukumā plkst.19:00.
Plkst. 20:00 - izbraukšana no Prāgas.
Nakts ceļā.

5. DIENA.
Tranzīts Čehijas, Polijas, Lietuvas teritorijā. Ierāšanās Rīgā pēcpusdienā.

CENĀ IEKĻAUTS:
 • Brauciens tūrisma klases autobusā visa brauciena garumā;
 • Izmitināšana 3* viesnīcā, divvietīgos numuros ar brokastīm;
 • Ceļa transporta izdevumi;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena garumā.

       EKSKURSIJU PAKETE (22 EUR):
       • Ekskursija Prāgā vietējā gida pavadībā (krievu val.) - 20 EUR;
       • Austiņas - 2 EUR (par katru ekskursiju).

                 EKSKURSIJAS:
                 • Izbrauciena ekskursija uz Karlovy Vari + Eiropas alus vannu centrs - 30 EUR;
                 • Izbrauciena ekskursija uz Drēzdeni - 35 EUR;
                 • Izbrauciena ekskursija uz Čehijas - Saksijas Šveici - 35 EUR.

                          BĒRNIEM:
                          Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 0 līdz 12 gadiem:
                          • Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketēm un papildus ekskursijām.

                          PAPILDUS PAKALPOJUMI:
                          • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā - 50 EUR;
                          • Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - 75 EUR;
                          • Kuģītis + vakariņas (zviedru galds) - 25 EUR;
                          • Dziedošās strūklakas (transfērs + biļetes) - 15 EUR;
                          • Sabiedriskais transports - 24-32 CZK;
                          • Karlovu varu alus „Starý hrad” degustācija ar pusdienām ”Ceļotāja bļoda” - 18 EUR;
                          • Transporta muzejs  (Drēzdene) - 6.50 EUR;
                          • Cvingera - Porcelāna kabinets, ieroču māja, globusu zāle (Drēzdene) - 10 EUR;
                          • Dārgumu lāde "Zaļās velves" (Drēzdene) - 12 EUR;
                          • Kenigštainas cietoksnis - 10 EUR;
                          • Bastāja klintis - bezmaksas;
                          • Sabiedriskais transports - 24-32 CZK.
                          • Austiņas - 2 EUR (par katru ekskursiju);
                          • Alus vanna 1 personai - 1190 CZK (45 EUR);
                          • Alus vanna 2 personām - 1790 CZK (69 EUR):
                          • Alus vanna kompānijai līdz 6 personām - 4490 CZK (169 EUR).

                                       SVARĪGA INFORMĀCIJA:
                                       • Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā
                                       • Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
                                       • Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
                                       • Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.
                                       • Ja Jūs ceļojat trijatā, lūdzu sazinieties ar mūsu ofisu, lai noskaidrotu par iespēju izvietot numurā papildus gultu.

                                       PAPILDUS INFORMĀCIJA:


                                       Komentāri un atsauksmes

                                       Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

                                       Ieeja vai Reģistrācija

                                       Pievienot komentāru