Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 20.06.2018. plkst. 06:00 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs),
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases */**/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis,
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6 - 302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
Sestdiena 9:00 – 14:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Saksijas brīvvalsts galvaspilsēta Drēzdene savus apmeklētājus apbur ar fascinējošu tradīciju un mūsdienīguma sajaukumu. Pilsētas neatkārtojamo šarmu var iepazīt, pastaigājoties pa brīnumskaisto iekšpilsētu, kuras centrā atrodas kūrfirstu un karaļu rezidence. Ne par velti to dēvē arī par Elbas Florenci.

,,Zelta” Prāga - dēvēta arī par simts torņu pilsētu, viena no Eiropas skaistākajām un romantiskākajām pilsētām. Ļaujieties pilsētai un tā Jūs draudzīgi ieskaus mazajās vecpilsētas ieliņās.
Prāga ir vieta, kur skaidri redzamas visbrīnumainākās Jaunās Eiropas pārvērtības. Daudziem iespējams jau aizmirsies, kā pirms nedaudz vairāk kā 20 gadiem Čehoslovākijā krita "dzelzs priekškars" – tas bija notikums, kas iedvesmoja visu pasauli. Kopš tā laika Prāga ir izteikti mainījusies!
Tagad šajā pilsētā redzamas mirdzošas IT jomas uzņēmumu biroju ēkas, glamūrīgi modes veikali, kā arī modelēm līdzīgas daiļā dzimuma pārstāves, kas vieglā gaitā pārvietojas pa apkārtni - visbiežāk jaunu biznesmeņu pavadībā. Visa šī mūsdienu atmosfēra itin veiksmīgi ietilpst restaurētā baroka stila arhitektūras un vecpilsētas bruģa vidē. Pilsētas šarms iet līdzi jebkurā gadalkaikā, un tās skaistumu var baudīt dienām, mēnešiem vai visu dzīvi. Pilsēta ir kā brīvdabas muzejs un pastaiga pa to ir kā gājiens cauri vēsturei.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
6:00 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Latvija, Lietuva, Polija. Pusdienu pārtraukums Polijā. Nakts tranzīta viesnīcā Polijā, Vroclavas apkaimē.

2. DIENA.
Brokastis. Brauciens pāri Sudetu kalniem. Pusdienlaikā ierašanās Prāgā.
Apskates ekskursija pa Prāgu (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Prāga - pilsētu, kas nebeidz pārsteigt. Vecpilsētas apskate vietējā gida pavadībā: Svētā Vita gotiskā katedrāle, Prāgas Pils komplekss, Kārļa IV tilts ar 30 unikālām skulptūrām, Vecpilsētas laukums ar savu slaveno astronomisko pulksteni, Ebreju kvartāls, Karaliskais ceļš.
Pēc ekskursijas brīvais laiks pilsētā. Palutiniet sevi ar vispopulārāko čehu nacionālo ēdienu- knēdeļiem (ir kviešu knēdeļi, kas atgādina baltmaizes mīkstumu, un kartupeļu knēdeļi, kas ir līdzīgi apceptam kartupeļu biezenim). Noteikti vajadzētu nogaršot slaveno sīpolu vai ķiploku zupu un senās virtuves ēdienus – medījuma pastēti vai pankūkas ar plūmju džemu. Arī sautēta cūkgaļa ar kāpostiem un cepta zoss ar kāpostiem ir iecienīti ēdieni. Čehu nacionālais dzēriens, protams, ir slavenais čehu alus! To Jūs varēsiet nogaršot kādā no nacionālajiem krodziņiem. Izbaudiet Prāgu visā tās krāšņumā. Neskaitāmie suvenīru veikaliņi, muzeji, atmosfēra – tas viss brīvajā laikā Jums liks justies kā pasakā!
Vai arī piedāvājam 2 stundu kruīzu ar kuģīti pa Vltavas upi ar ēdināšanu (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Nakts viesnīcā Prāgā. 

3. DIENA.
Brokastis.
Izbraukumu ekskursija uz Čehu Šveici (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Šeit Jūs atklāsiet dabas valdzinošo spēku, staigājot starp klintīm, nokāpsiet aizā, kur Jums būs iespēja braukt ar laivu pa kalnu upi. Šī brauciena laikā Jums gar acīm aizskries dažādi dabas izveidoti tēli- zilonis, lācis, mērkaķis.
Pēc elpu aizraujošiem dabs skatiem, priecēsim arī Jūsu garšas kārpiņas, piedāvājot vīna degustāciju Meļņikas pils vīna darītavā. Meļņikas pils – cietoksnis atrodas skaistā vietā, kur satiekas Vltava ar Elbu! Šajā vietā ir ļoti labvēlīgi apstākļi vīnogu audzēšanai un pirmā vīna darītava pils teritorijā tika ierīkota jau 10.gadsimtā! Populārākais vīns nes kņazienes Ludmilas vārdu un tiek pieldīts pudelēs, kas ir autentiskas Kārļa IV laika formā.
Atgriešanās Prāgā. Vakarā mākslas cienītājiem iesakām apmeklēt muzikālo strūklaku šovu (pēc vēlēšanas, par papildsamaksu). Izrāde sākas ar mūziku. Mūzikas takts gaisā „izmet” krāsainas ūdens strūklas. Viss mainās: strūklu vizuālais izskats, biežums, krāsas un košums. Burvīga ūdens-krāsu mūzika.
Nakts viesnīcā Prāgā.

4. DIENA.
Brokastis. Pārbrauciens līdz Drēzdenei – „Florencei” uz Elbas.
Ekskursija Drezdenē (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet: teātra laukums, Cvingera pils, Rātslaukums, svētā Krusta baznīca. Cvingers – pils ansamblis, vācu baroka košs piemineklis ir milzīga, taisna esplanāde, kur ir paviljoni, varonīgas statujas, simetriskie dārzi un galerijas, Kroņa vārti, kas ir kronēti ar karalisko kroni no apzeltītā vara.  Tā nosaukums ir radies no vācu vārda „iekarot”, „uzvarēt”: vieta, kur atrodas Cvingers agrāk bija daļa no Drēzdenes cietokšņa. Šeit iekšā pagalmā notika turnīri, tika rīkoti svētki un salūti. Šodien šeit atrodas muzeji. Vecās pilsētas apskate vietējā gida pavadībā. Brīvajā laikā – tirdzniecības centru apmeklēšana, alus ar Bavārijas desiņām. Pārbrauciens līdz Polijai. Nakts viesnīcā Polijā, Vroclavas apkaimē. 

5. DIENA.
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Pusdienas pauze Polijā. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas

 Pērkot birojā

 Pērkot uz vietas 

 Ekskursija Prāgā

 25 EUR/ bērniem 15 EUR

 35 EUR/ bērniem 25 EUR

 Ekskursija uz Čehijas Šveici

 45 EUR/ bērniem 25 EUR

 55 EUR/ bērniem  35 EUR

 Ekskursija Drēzdenē

 25 EUR/ bērniem 15 EUR

 35 EUR/ bērniem 25 EUR


PAPILDIZDEVUMI:
 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 60 EUR; 
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 60 EUR;
 • Sabiedriskais transports Prāgā 24 – 32 CZK;
 • Muzeji Drēzdenē - no 10 EUR;
 • Pusdienas - no 150 CZK; Drēzdenē - ap 7 -10 EUR;
 • Muzikālo strūklaku šovs - 10 EUR.

      CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
      • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
      • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases */**/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
      • Grupas vadītāja pakalpojumi.

      CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
      • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
      • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
      • Medicīniskā apdrošināšana.

      SVARĪGA INFORMĀCIJA:
      • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
      • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

      PAPILDUS INFORMĀCIJA:

      Komentāri un atsauksmes

      Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

      Ieeja vai Reģistrācija

      Pievienot komentāru