Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 14.06.2018. plkst. 05:30 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs, Wi-Fi autobusā NAV!);
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases */**/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6 - 302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
Sestdiena 9:00 – 14:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Katru gadu no maija beigām līdz jūnija beigām Brno notiek starptautisks uguņošanas festivāls – konkurss „Ignis Brunensis” . Katru sestdienu kāds no sacensību dalībniekiem rāda brīnišķīgu pirotehnikas šovu uz Brno dambja. Noslēguma uguņošana norisinās pilsētas centrā, kur skaistie uguns ziedi uzplaukst Špilberka pilī.

Mēs piedāvājam ceļojuma laikā gan baudīt krāšņu uguņošanu gan iepazīties ar Morāvijas un Austrijas vīna gatavošanas niansēm, degustējot un izzinot vīna tapšanas procesu.
 Morāvijas vīns un čehu alus. Knēdeļi, česņečkas, cibulačkas, cūkas cepetis, sir smaženi un Rum Tuzemskij...

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
5:30 izbraukšana no Rīgas. Ceļā Lietuva, Polija, Čehija. Pusdienas pauze Polijā. Nakts viesnīcā Čehijā.

2. DIENA.
Brokastis.
Brīva diena vai izbraukuma ekskursija uz Brno (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu), kas ir Dienvidmorāvijas centrs un galvenā pilsēta. 
Barokālie laukumi ar snaudošajām strūklakām. Pārpilnības raga strūklaka... Sv. Pētera Pāvila baznīcas torņi un panorāma no Spielberga kalna. Vecais Brno rātsnams ar Krokodila krodziņu. 

Vēlāk dosimies iepazīt skaisto Čehijas piļu areālu – Lednice-Valtice (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). 
Lednices-Valtices areāls ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Lednice ir Tjudoru neogotikas stilā celta pils ar plašu dārzu un piederējusi grāfiem Lihtenšteiniem.
Tas, ka pils izskatās kā no pasaku grāmatas, ir patiesība – tā tiešām ir pasaku cienīga un izmantota to attēlošanā vairākās filmas. Ja esat redzējuši pēc Annas Brigaderes lugas motīviem veidoto latviešu filmu "Sprīdītis", tad atcerēsieties prineses Zeltītes pili – tās skati filmēti tieši šajā Čehijas augstmaņu mītnē.
Šis reģions ir arī ļoti pazīstams ar savu vīna ražošanu un kultūru, tālab piedāvājam iegremdēties vīna pasaulē un pārliecināties, ka arī Čehija var būt vīna zeme! Degustācija Nacionālajā vīna centrā Valtices pilī.
Vakarā atgriešanās viesnīcā.

3. DIENA.
Brokastis.
Brīva diena vai izbraukuma ekskursija uz Vīni (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Katrai pilsētai ir sava smarža. Mēdz uzskatīt, ka Vīne smaržo pēc rozēm. Iespējams, to pilnzieda mirkļos tā arī ir, taču brīžiem šķiet, ka Vīnei drīzāk raksturīgs tāds izteikts galējību aromāts. Turklāt tas ir tik spēcīgs, ka turpina reibināt atkal un atkal no jauna. Kāds tur brīnums, ka Vīne reizēm var tūristu iedzīt arī apjukumā. Ekskursijas laikā apskatīsim Muzeju kvartālu, Rātslaukumu, Stefana katedrāli, Hofburgas pili, slaveno operu, pastaigāsim pa slaveno Ringu un noteikti brīvajā laika iesakām iegriezties kādā no Vīnes kafejnīcam nobaudīt labāko kafiju Eiropā!
Atceļā vīna degustācija Poisdorfas vīna pagrabā. Šis apgabals ir viens no slavenākajiem Austrijas vīnogu audzētājiem un lepojas ar savu maigo vīnu izsmalcināto garšu.
Un kā krāšņs dienas nobeigums – 22:30 uguņošana Brno!
Vakarā atgriešanās viesnīcā.

4. DIENA.
Brokastis.
Brīva diena vai izbraukuma ekskursija uz Slovākijas galvaspilsētu Bratislavu (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Viens no galvenajiem pilsētas apskates objektiem ir Bratislavas pils, kas atrodas uz neliela kalna. No šejienes paveras skats ne tikai pār galvaspilsētu, bet arī uz Austriju, un labos laika apstākļos ir iespējams saskatīt pat Ungāriju.
Pilsētas skaisto apkaimi veido Donavas krasti un Mazie Karpati, kuru pakājē tā atrodas. Lielisks skats paveras no Jaunā tilta, kur atrodas arī kosmosa kuģim līdzīgs restorāns un skatu laukums.
Protams, jādodas arī uz vecpilsētu, kur senās un vēsturiski nozīmīgās ēkas atrodas īpaši lielā koncentrācijā - tur var apskatīt neskaitāmi daudz kultūras tūrisma objektus vienuviet – Municipālo muzeju ar moku kambariem, Vīna produkcijas muzeju, Arhibīskapa pili, Mirbaha pili u.c. Katra no šīm vietām atsevišķi ir unikāla pati par sevi, jo spēj pastāstīt daudz par šīs pilsētas un visas valsts kultūru un vēsturi, kas ir bijusi ļoti gara un sarežģīta. Bez muzejiem, baznīcām un pilīm, Bratislavas vecpilsētā var arī baudīt vienkāršu namu unikālo arhitektūru, kas daudzviet saglabājusies vēl no pilsētas dibināšanas laikiem. Vecpilsēta ir arī vieta, kur var atrast labākos restorānus, kuros izbaudīt tradicionālos un nacionālos ēdienus, kas arī ir daļa no valsts kultūras.
Nakts viesnīcā Polijā.

5. DIENA.
Brokastis. Mājupceļš cauri Polijai, Lietuvai. Vakarā atgriešanās mājās.

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas

 Pērkot birojā

 Pērkot uz vietas 

 Ekskursija Brno

 20 EUR/ bērniem 15 EUR

 25 EUR/ bērniem 20 EUR

 Izbraukuma ekskursija uz Vīni

 35 EUR/ bērniem 20 EUR

 40 EUR/ bērniem 25 EUR

 Izbraukuma ekskursija uz Lednici – Valtici

 20 EUR/ bērniem 10 EUR

 25 EUR/ bērniem 15 EUR

 Izbraukuma ekskursija uz Bratislavu

 35 EUR/ bērniem 20 EUR

 40 EUR/ bērniem 25 EUR


PAPILDIZDEVUMI:
 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 60 EUR; 
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 60 EUR;
 • Ieejas biļetes Lednices – Valtices pilīs - 270 CZK/ bērniem - 170 CZK (par abām pilīm);
 • Vīna degustācija Valticē - 20 EUR;
 • Vīna degustācija Poisdorfā - 20 EUR;
 • Pusdienas - no 150 CZK.

      CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
      • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs, Wi-Fi autobusā NAV!);
      • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases */**/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
      • Grupas vadītāja pakalpojumi.

      CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
      • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
      • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
      • Medicīniskā apdrošināšana.

      SVARĪGA INFORMĀCIJA:
      • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
      • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

      PAPILDUS INFORMĀCIJA:

      Komentāri un atsauksmes

      Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

      Ieeja vai Reģistrācija

      Pievienot komentāru