Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 12.07.2018. plkst. 05:15 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Brauciens ar ērtu tūrisma klases autobusu (WC, TV, DVD, Climat, virtuve)
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis,
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00 vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases kopiju un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā no kupona iegādes
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Vēlaties izbaudīt nesteidzīgu atpūtu? Esat noguruši no pilsētu trokšņiem, drūzmas, saspringtā dzīves ritma un modernajām tehnoloģijām? Tad šis brauciens ir domāts tieši Jums. Izbaudiet eiropeisku ceļošanas ritmu, neiebraucot viesnīcās ap pusnakti, pārguruši un nīgri! Brauksim komfortabli, bez lieliem pārbraucieniem (izņemot pirmo dienu) un mierīgi atpūtīsimies staigājot pa skaistiem parkiem, nelielām pilsētiņām un ļausimies izjūtām!

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
Izbraukšana no Rīgas 5:15. Ceļā Lietuva, Polija. Pusdienu pauzīte.
Ekskursija Varšavā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Greznas katedrāles, senlaiku pilis, slaveni laukumi. Tās vēsture sākas XIII gs., arhitektūrā pārstāvēti gotikas, renesanses un baroka stila elementi. Varšavas Vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojumu sarakstā, kā lielisks paraugs vispārīgai vēsturisko celtņu (no XII gs. līdz XX gs.) rekonstrukcijai no drupām. Apskates objekti: Sigismunda kolonna – vecākais piemineklis Varšavā, Tirgus laukums - līdz XIX gs. administratīvais un tirdzniecības centrs, Varšavas barbakāns - nocietinājums starp ”Veco pilsētu” un ”Jauno pilsētu”, viena no galvenajām tūristu piesaistes vietām pilsētā, Sv. Jāņa katedrāle - viena no senākajām baznīcām Varšavā.
Nakts viesnīcā Koņinas apkaimē.

2. DIENA.
Brokastis.
Brauciens līdz Herenhauzenas dārziem pie Hanoveres. Tie ir vieni no skaistākajiem dārziem Vācijā ar 72 m augstu strūklaku parka centrā. Baroka stila dārzi un oranžērijas, kas veidoti pēc Versaļas parauga, skulptūras, apgleznotas grotas, labirinti - tas viss liks sirdij pukstēt straujāk. Tas ir dārzs, kur satiekas gadsimti.
Nakts viesnīcā Hanoveres apkaimē.

3. DIENA.
Brokastis. Šai dienā piedāvājam apmeklēt lielāko pasaules putnu parku Valsrodē!
Daudziem škiet nepievilcīgi – apmeklēt putnu parku! Taču tad, kad cilvēks ir pabijis šajā putnu pasaulē, viņa uzskati mainās. Sugu skaita un platības ziņā tas ir pasaulē lielākais putnu parks. Te katrs putns ir unikāls un fascinējošs savā īpašā veidā! Dažas sugas – kolibri, kuri nav lielāki kā “īkšķis”, Andu Condori, kuru spārni ir 3,2 metri lieli, milzu ērgļi, kuru nagi izaug 10 cm garumā, kas ir visbīstamākie putni pasaulē un vēl dažādi neredzēti spilgti un krāsaini brīnumi.
Putnu dārzā ir vairāki aviāriji un brīvdabas iežogojumi. Atsevišķu putnu māju iekštelpas iekārtotas bez nožogojumiem. Zoodārza apmeklētāji tur var aplūkot brīvi lidojošus putnus apstākļos, kas pēc iespējas pietuvināti to dabiskajai videi. Plašā brīvdabas laukumā tiek demonstrēti piekūnu, papagaiļu un citu putnu lidojumi. Skatītājiem iespējams vērot dzīvnieku barošanu, kā arī piedāvāta iespēja pašiem piedalīties atsevišķu sugu barošanā.
 
Pēc viesošanās šai brīnišķīgajā parkā, dosimies brāļu Grimmu pasakā!
Apmeklēsim Marienburgas pili.
Romantiskā viduslaiku pils – Marienburga, kas izkāpusi no pasakas lepni slejas kalna galā. Viena no skaistākajām Vācijas pilīm, kas tiešām izskatās kā īsta pils.No pils paveras tāls un plašs skats līdz Siebenbergenai , kur pēc brāļu Grimmu domām dzīvoja septiņi rūķīši. Sakarā ar kariem Marienburgas pils nekad nav bijusi pabeigta. Pils bijusi neapdzīvota gandrīz 80 gadus, un tur dzīvoja tikai sargs. Šī iemesla dēļ, oriģināls dizains ir pilnībā saglabājies. Pilij ir veikti rekonstrukcijas darbi un tā ir pamodusies pēc gara miega, kas ildzis vairākus gadu desmitus. Pils izskatās tā, ka tur noteikti dzīvotu Guļošā Skaistule vai Sniegbaltīte!
Nakts viesnīcā pie Hanoveres.

4. DIENA.
Brokastis.
Badnauheima ir senākā vieta Vācijā, kurā tiek audzētas rozes jau 150 gadus. Mums būs iespēja piedalīties Rožu svētkos, vērot Rožu parādi, kā arī apmeklēt Rožu muzeju, kurā tiks atklāti daudzi noslēpumi, kas apvij šo „ziedu karalieni”. Badnauheima ir vieta, kur dvēselei, garam un ķermenim veldzēties harmoniskā sabiedrībā, pastaigai izvēloties tās takas un vietas, kurās savu brīvo laiku no dienesta pavadījis rokenrola karalis Elviss Preslijs.
Nakts 3* viesnīcā Badnauheimas apkaimē.

5. DIENA.
Brokastis. Turpinot iepazīt ziedu karalieni, dosimies uz ”Europa Rosarium” Zangerhauzenē. Lielākais Rozārijs pasaulē tika nodibināts 1903. gadā. Tajā ir vairāk nekā 8500 rožu sugu. Ziedu karalienes daudzveidība, sākot no seniem laikiem līdz mūsdienīgumam, ir iekļauta īpaša veida 13 ha lielā rožu dārzā. Unikāla, pasūtīta kolekcija, ko eksperti apkopo 100 gadus, dod zinātniekiem, audzētājiem un privātām rožu mīļotājiem ieskatu rožu attīstības vēsturē. Baudīsim krāsu, formu, smaržu daudzveidību, izsekojot mežrozītes pārtapšanai īstā rožu karalienē. Nakts viesnīcā Polias Vācijas pierobežā.

6. DIENA.
Brokastis.
Apmeklēsim Zoo-Safari parku Polijā, kur 26 ha lielā platībā dzīvo ap 600 dzīvnieku. Ar speciālu vilcieniņu dosimies pa zoo teritoriju. Braukšana ļaus jums novērot savvaļas dzīvi pat nelabvēlīgos laika apstākļos, un ceļveža klātbūtne nodrošinās interesantu komentāru par tikko redzēto savvaļas dzīvnieku sugām. Jūs uzzināsiet ne tikai viņu vārdus un paražas, bet arī daudzas smieklīgas anekdotes no zoodārza dzīves. Baltās lauvas, tīģeri, kamieļi – visas pasaules dažādi dzīvnieki vienuviet un ļoti interesantā apskates veidā!

Vēl viena emociju deva sagaidusi viesus iekļūt Cineсoaster 7D – unikāls simulators, kas ietekmē visas sajūtas. Šeit Jūs varēsiet piedzīvot haizivju uzbrukumu vai doties trakā braucienā "Mysterious Underground".
Nakts viesnīcā Varšavas apkaimē.

7. DIENA.
Brokastis. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas

 Pērkot birojā

 Pērkot uz vietas 

 Ekskursija Varšavā

 10 EUR/ bērniem 5 EUR

 20 EUR/ bērniem 15 EUR


PAPILDUS IZDEVUMI:
 • Piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcā - 95 EUR;
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 110 EUR;
 • Herenhauzenas dārzs - 8 EUR/ bērniem līdz 12 gadiem - bezmaksas/ 12-17 gadiem - 4 EUR;
 • Marienburgas pils - 9 EUR/ bērniem līdz 17 gadiem - 6.50 EUR;
 • Rožu parāde - 10 EUR;
 • Europa rosarium - 10 EUR/ bērniem līdz 17 gadiem - 6 EUR;
 • Lodzas Zoo-safari - 10 EUR.
Bērni - līdz 12 gadiem!

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos;
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:


Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru