Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 28.04.2018. plkst. 05:15 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs),
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis,
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Pavasaris aptver cilvēku prātus un Eiropas pilsētas slīgst zaļo pumpuru un koši ziedošo koku un puķu plīvurā. Ir jauki skatīties uz dabas un dzīvnieku pārvērtībām, bet galvenais jau ir tas, ka, nākot pavasarim, maināmies un mostamies tieši mēs – cilvēki. Katram no mums ir savs veids, kā mēs parādam savu sajūsmu par jaunā gadalaika atnākšanu. Neviens nevar noliegt, ka tieši pavasaris bieži vien ir laiks, kad rodas šīs jaukās emocijas, kas saistās ar cilvēku attiecībām. Bieži vien tas ir tieši tas, kas mums ir vajadzīgs, lai izbēgtu no rutīnas un atkal priecātos par dzīvi. Novēlu mums visiem brīnišķīgu pavasari un, lai kur mēs arī būtu, pavasaris jau visu pirms uzplaukst katrā no mums un tikai tad dabā. Būsim smaidīgi un laipni viens pret otru, tad arī mēs plauksim kā ziedi pavasarī. Lai mīlestības un priecīgu mirkļu bagāts mums pavasaris! Lai to izbaudītu un sajustu aicinām apmeklēt Eiropas skaistākos parkus un pilsētas!

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
5:15 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pārtraukums Polijā. Nakts tranzītviesnīcā Polijas Vācijas pierobežā Torzymas apkaimē.

2. DIENA.
Brokastis. Pa ceļam Vācija.
Vakarpusē ierašanās privātajā siera darītavā Amsterdamas apkaimē (bezmaksas), kur Jūs uzzināsiet īstā Holandes siera pagatavošanas noslēpumus, kā arī jūsu acu priekšā dažu minūšu laikā tiks izgatavotas slavenās koka tupeles. Var nodegustēt un iegādāties iepatikušos sierus (11 EUR/ kg) un dažādus suvenīrus.
Nakts viesnīcā Holandē, Ziemeļholandes provincē.

3. DIENA.
Brokastis.
Piedāvājam doties uz mazpazīstamo, bet neparasti skaisto Githornu, kuru mēdz dēvēt arī par Holandes Venēciju, jo šajā pilsētiņā gandrīz nav ielu – tikai kanāli, bet ērtākais pārvietošanās veids ir braukšana ar laivu. Turklāt, ja meklējat klusumu un mieru, šī zaļā, pastkartei līdzīgā vieta būs īstā. Senatnīgas mājas ar salmu jumtiem, iekopti dārzi un klusums, jo mašīnu tikpat kā nav - tā ir Githornas vizītkarte. Skaļākais, ko tur dzirdēsiet, būs pīles vai kāda cita ūdensputna kliedziens.

Keukenhofas ziedu parka apmeklējums – tas ir pasaulē  lielākais sīpolpuķu dārzs, kur 32 ha lielā platībā zied tulpes, hiacintes, narcises un simtiem citu ziedu. Brīnišķīgajā Keukenhofas parkā jūs varat apskatīt gan visas skaistākās Holandes sīpolpuķes vienkopus, gan arī smelties idejas kompozīciju veidošanai, krāsu gammu salikšanu.1949. g. senajā pils virtuves dārza teritorijā tika radīta ziedu paradīze, kur dabas un cilvēka radītā harmonijā var nokļūt puķu pasakā. Muzikālu noskaņu rada senās leijerkastes, kuras brīnišķīgi iederas dārza atmosfērā. Tas ir visapburošākais ziedu parks Holandē.
Nakts viesnīcā Beļģijas Francijas pierobežā.

4. DIENA.
Brokastis.
Brīvais laiks vai ekskursija Parīzē ar kājām (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Jūs redzēsiet Elizejas laukus un Triumfa arku, Saskaņas laukumu un Madlēnas baznīcu, Lielo Operu, Vandoma laukumu.... Tāpat Jūs redzēsiet Parīzes Dievmātes katedrāli, rātsnamu, Latīņu kvartālu, Konsjeržerī, Jauno tiltu, Bukinistu krastmalu, Sen Žermēna baznīcu, Karaļpili, Comedie France teātri, Luvru.
Apmeklēsiet Fragonard smaržu muzeju (bezmaksas). Šīs ekskursijas laikā Jums būs iespēja uzzināt smaržu rašanās vēsturi un to, kā taisa smaržas.  Gar sienām – stikla skapji ar eksponātiem. Tajos rūpīgi glabājas viss, kas ir saistīts ar smaržām, kolekcija katru gadu tiek papildināta ar jaunākiem aromātiem. Ekskursijas nobeigumā smaržu degustācija un iespēja iegādātie smaržas par rūpnīcas cenām – labākais suvenīrs no Francijas, kas tiek dēvēta par pasaules modes noteicēju smaržās. 
Pavisam cits skats uz Parīzi ir no Sēnas, tālab iesakām stundu garu izbraukumu ar kuģīti (informācija krievu un angļu valodās) (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Dienas nobeigumā aicinām Jūs pacelties Monparnasas tornī, kur Jūs no 56.stāva skatu laukuma varēsiet pārliecināties, kāpēc Parīzi dēvē par " Balto pilsētu".
Nakts viesnīcā Parīzē.

5. DIENA.
Brokastis.Šajā dienā piedāvājam doties uz Versaļu - lielāko XVII gs. arhitektūras pieminekli, kurš stipri ietekmēja pilsētas plānošanu XVIII gs. Versaļa ir kļuvusi par „ideālu pilsētu”, par kuru sapņoja un rakstīja Renesanses ēras autori.
Apmeklēsim slaveno Versaļas pils parku,  ko veidojis slavenais ainavu arhitekts Andre Lenotrs. Tieši no parka paveras vislabākie skati uz pašu pils kompleksu. Atgriezīsimies Parīzē, kur brīvajā laikā  varat sevi veltīt pasaulslaveno muzeju apmeklējumiem – Luvra, Orsē muzejs Modernās māklsas muzejs u.c.
Nakts viesnīcā Francijas Vācijas pierobežā. 

6. DIENA.
Brokastis. Pārbrauciens līdz Brandenburgas federālajai zemei. Nakts viesnīcā Brandenburgas teritorijā.

7. DIENA.
Brokastis.
Šprēvalde – dabas rezervāts netālu no Berlīnes. Šī vieta ir slavena ar savu pipargurķīšu ražotni – vienīgo Vācijā, ar daudzajiem kanāliem, kas satiekas ar Špree upi, ar seno tautu sorbiem ,kas joprojām saglabājuši savu kultūru un nacionālo identitāti. Vizināšanas ar gondolām pa daudzajiem kanāliem (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Nakts viesnīcā Polijā, Koņinas apkaimē.

8. DIENA.
Brokastis. Mājupceļš caur Poliju, Lietuvu. Pusdienu pauze Polijā. Vēlā atgriešanās uz Rīgu.

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas

 Pērkot birojā

 Pērkot uz vietas 

 Apskates ekskursija Parīzē

 50 EUR/ bērniem 35 EUR

 60 EUR/ bērniem 45 EUR

 Ekskursija Githornā

 25 EUR/ bērniem 15 EUR

 35 EUR/ bērniem 25 EUR

 Ekskursija Šprēvaldē

 25 EUR/ bērniem 15 EUR

 35 EUR/ bērniem 25 EUR


PAPILDIZDEVUMI:
 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 140 EUR;
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 140 EUR;
 • Keukenhofas parks - 18 EUR/ bērniem - 16 EUR;
 • Versaļas pils - 16 EUR/ jauniešiem līdz 25 gadiem no ES - BEZ maksas!
 • Versaļas pils dārzs - 9 EUR/ bērniem - 6 EUR;
 • Luvra - 15 EUR;
 • Kuģītis pa Sēnu - 16 EUR/ bērniem - 10 EUR;
 • Monparnasas tornis - 16 EUR/ bērniem - 11 EUR.

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru