Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 08.09.2018. plkst. 05:30 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs),
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis,
  • Horvātijā četrvietīga izmitināšana apartamentos bez ēdināšanas,
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Saule,  jūras šalcas un dienvidu augļu saldā smarža...
Gluži kā krāsainām konfektēm pilna kabata, lielākā pussala Adrijas jūrā slēpj sevī vēsturisku, ainavisku un gastronomisku svētlaimi. Istrā atradīsiet Venēcijas impērijas mantojumu, krāšņas jūras un kalnu ainavas un mazāko pilsētu pasaulēAdrijas jūra apskalo nelielās valstiņas krastus, kas izvietojusies Balkānu pussalā. Šo teritoriju var droši nosaukt par Eiropas skaistāko piekrasti. Dināru kalni, liekas, iebriduši Adrijas jūrā. Gleznaino piekrastes ainavu veido klinšainās pludmales. Valsts daili ir aprakstījuši daudz rakstnieku, tā iemūžināta slavenu mākslinieku audeklos. Senās Horvātijas pilsētas ir kā mēmas vēstures notikumu, iedzīvotāju dzīvesstāstu un slavenu cilvēku mīlas stāstu liecinieces, kuras segtas ar noslēpumainības plīvuru. Nejūtieties pārsteigti daudziem Horvātijas atmosfēra liek no jauna iemīlēties.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
5:30 izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Pusdienas pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijas-Čehijas pierobežas teritorijā.

2. DIENA.
Brokastis. Brauciens cauri Austrijai, Slovēnijai. Pusdienu pauzīte Austrijas teritorijā. Vakarā ierašanās Istras pussalā. Izvietošanās apartamentos. 

3. DIENA.
Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija uz Venēciju (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Apskates ekskursija pa vienu no unikālākajām Itālijas pilsētām, laikam, pat unikālākajām Eiropas pilsētām, kur katru tūristu neviļus  pavada romantisks noskaņojums. Ekskursijas laikā pa Venēcijas centru Jūs varēsiet apskatīties unikālu pēc arhitektūras un krāšņuma San Marko laukumu: katedrāli, kas ir izrotāta ar krāšņām mozaikām, slaveno pulksteņa torni, Dodžu Pili (ārpus), Vecās un Jaunās Prokurācijas ēkas, San Marko Pjacettu ar  divām kolonnām, uz kurām ir atainots Svētais Teodors un Svētais Marks. Pēc tā, pastaigāsimies pa gleznainām Venēcijas ieliņām, kuras mijās ar kanāliem, ieraudzīsiet slavenos Nopūtu Tiltus un Rialto tiltu, kā arī vairākums baznīcu un veco laiku Palazzo. 
Turpmākās dienas laikā Jums tiks atvēlēts brīvais laiks, lai patstāvīgi izpētītu pilsētu. Ja Jūs vēlēsieties izbraukt ar gondolu, tad Jums šo braucienu organizēs apmēram par 20 EUR/no cilvēka par sešu cilvēku izvietošanu.
Nakts apartamentos Istras pussalā.

4. DIENA.
Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija pa Istras pussalu (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Šajā dienā Jums būs iespēja palūkoties uz Horvātiju no cita rakursa - "no jūras puses". Brauciens ar lielisku jahtu. Vīns, foreles, grauzdētas uz oglēm, svaigā jūras brīze atdzesē ķermeni, peldēšana atklātā jūrā un daudz citus pārsteidzošos iespaidus...
Ekskursijas laikā apmeklēsim Pulu - pilsēta, kura saskaņā ar leģendu atradās Herkulesa aizsardzībā. Senatnē Pula bija romiešu imperatoru iemīļota vieta, šodien – tūrisma centrs ar interesantu pagātni un skaistu tagadni. Šeit lieliski saglabājušies seno romiešu arhitektūras pieminekļi, vispopulārākais no tiem – amfiteātris Arēna, kur mūsdienās tiek rīkoti koncerti un starptautiskie kinofestivāli. Jūs redzēsiet Diānas un Augusta tempļus, Sergija Triumfa arku (celta 27.g.p.m.ē.), kā arī pastaigāsieties pa šaurajām ieliņām, kas izliktas no baltām plāksnēm.
Brauciena laikā apmeklēsiet Rovinju - vispopulārāko kūrorta vietu Horvātijā. Vecpilsētas marmora bruģi, majestātiskā Sv. Eifēmijas baznīca, Svētās Triādes kapliča, Franciskāņu klosteris, zaļie skvēri un neskartā daba uz vairākām savvaļas salām... Brauksiet gar Limas līci, ēdīsiet foreles un dzersiet vīnu. Varbūt pat gar kuģi peldēs kādi delfīni.
Nakts apartamentos.

5. DIENA.
Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija uz nacionālo parku "Plitvices ezeri" (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Tas atrodas starp Horvātijas Dināru kalna mežiem, kuri senajās kartēs tika klasificēti kā „Velna mežs”. Plitvice Nacionālā parka 6 ezeri laistās kā pērles biezā meža ietvaros augstajā kalna ielejā. Ieraugot šos ezerus pirmo reizi, novērst skatienus no tiem nav iespējams. Katrs ezers pāriet uz nākamo, veidojot putojošus, trokšņainus ūdenskritumus – tūkstoš gadu laikā šo ezeru plūsmas izšķīdināja kaļķakmens klintīs un piepildīja ieleju. Plitvices ezeri izkārtoti slīpo kāpņu veidā. Visaugstākais no tiem, Prošaļnoje (Atvadu) (otrais lielākais ezers), atrodas 636 metrus virs jūras līmeņa, pēdējā, viszemākā ezera augstums – Novakovitsa Brod – ir zemāks par 133 metriem! Vislielākais no ezeriem – Kozjak – aizņem 82 hektāru platību un tā dziļums ir 45 metri.
Vakarā atgriešanās apartamentos.

6. DIENA.
Pasaulslavenās Postojnas alas aicina aizraujošā braucienā ar vilcieniņu un pastaigu fantastiskos alu labirintos. Dziļā pazemē mājo vienīgais tumsas iemītnieks - Proteus Anguinus - mistiskā zivs cilvēka ādas krāsā. Stalaktīti un stalagmīti ar dažādiem nosaukumiem (Spageti, Dantes elle) un lielā koncertzāle pazemē.
Nakts viesnīcā Austrijā, Vīnes apkārtnē.

7. DIENA.
Brokastis.
Vīnes vēsturiskā centra apskate (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Vīne ir Hābsburgu impērijas galvaspilsēta, greznu ēku, skaistu parku, dārzu, mūzikas un valšu pilsēta. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru: Stefana katedrāle un Peterkirche, Hofburgas pils, greznais baroka un jūgendstila apbūves kvartāls, slavenais Rings, kur atrodas Parlaments, Rātsnams un pasaulslavenā Vīnes opera. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt Hofburgas pili un dārgumu krātuvi.
Nakts viesnīcā Polijas Čehijas pierobežas teritorijā.

8. DIENA.
Brokastis. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Vakarā atgriešanās mājās.

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas

 Pērkot birojā

 Pērkot uz vietas 

 Izbraukuma ekskursija uz Venēciju

 65 EUR/ bērniem 50 EUR

 75 EUR/ bērniem 60 EUR

 Izbraukuma ekskursija pa Istras pussalu

 50 EUR/ bērniem 40 EUR

 60 EUR/ bērniem 50 EUR

 Horvātu vakars

 25 EUR/ bērniem 20 EUR

 35 EUR/ bērniem 30 EUR

 Ekskursija Vīnē

 20 EUR/ bērniem 5 EUR

 30 EUR/ bērniem 15 EUR

 Izbraukuma ekskursija uz nacionālo parku "Plitvices ezeri"

 25 EUR

 35 EUR


PAPILDIZDEVUMI:
 • Papildvieta autobusā - 150 EUR;
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvetīgā numuriņā (tikai tranzītviesnīcās) - 60 EUR;
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvetīgā numuriņā (visa ceļojuma garumā) - 190 EUR;
 • Postojnas alas - 28 EUR;
 • Plitvices ezeri - 150 HRK/ bērniem - 80 HRK;
 • Pusdienas - no 15 EUR.
Bērni - līdz 12 gadiem!

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Horvātijā četrvietīga izmitināšana apartamentos, bez ēdināšanas;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru