Avansa Maksājums

Jūs varat rezervēt šo ceļojumu, iemaksājot avansu. Atlikušo summu jāsamaksā 30 dienu pirms izlidošanas.

Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 03.08.2018. plkst. 05:30 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Brauciens ērtā tūrisma klases autobusa (visa ceļojuma garumā);
  • Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu/latv. val.);
  • Dzīvošana tranzītviesnīcās *** 2 naktis ar brokastīm (divvietīga izmitināšana);
  • Izmitināšana viesnīcā Riminī - 5 naktis ar brokastīm (divvietīga izmitināšana).
 • Neaizmirsti izdrukāt ceļazīmi un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00 vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā no kupona iegādes.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Uzmanību! Ja Jūs braucat ceļojumā viens, būs nepieciešams piemaksāt par vienvietīgo viesnīcas numuriņu. Piemaksas cenu var uzzināt PRIEKS TŪRE ofisā.
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
Sestdienas 9:00 – 14:00.
www.prieksture.lv

 • SIA VRK TRAVEL
 • LV40103874202
 • Ciemupes iela 1-71, Rīga, LV-1024
 • TATO-2016-14

Par piedāvājumu

Itālija ir viena no skaistākajām un apburošākajām Eiropas valstīm. Atpūta Itālijā noteikti ir daudzveidīga, iespaidiem un piedzīvojumiem bagāta. 
Rimini – Adriātikas populārākais kūrorts, kas sastāv no 15 km garam smilšainām pludmalēm, pie tam arī iepirkšanas tūrisma centrs ar milzīgu popularitāti.  Neskatoties uz to, ka šeit dominē pludmales un nakts diskotēkas, šī pilsēta iepriecinās tūristus ar arhitektūras un glezniecības šedevriem.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Lietuvu un Poliju. Iekārtošanās viesnīcā.

2. DIENA.
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Izbraukšana uz Čehiju. Ierašanās Prāgā.
Pastaigu ekskursija Prāgā (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Prāga – pilsēta ar neparastu likteni, kura kopš 10. gadsimta spējusi ar godu nest Čehijas galvaspilsētas statusu. Pastaiga sāksies no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku ir kalpojis kā čehu valdnieku rezidence. Jums būs iespēja apskatīt Sv. Vita katedrāli, kura ir galvenais gotiskais piemineklis Čehijā, kur senā pagātnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēt skaisto un eleganto Sv. Jura baziliku, kas ir vēl viens izcils paraugs Prāgas gotikas arhitektūrai. Ekskursijas laikā Jūs varēsiet pastaigāties pa Kārļa tiltu un ievēlēties ko īpašu pie Jana Nepomuka skulptūras. Pastaigājoties pa Prāgas skaistajām ieliņām Jūs nonāksiet Prāgas sirdī, Vecpilsētas laukumā kur senā rātsnama astronomiskais pulkstenis skaita laika ritējumu un katru stundu svin ar zvanu skaņām kā arī 12 apustuļu procesiju. Jums būs iespēja apskatīt slaveno Nikolaja Baznīcupieminekli Jānim Gusamun skaisto Marijas baznīcu. Pēcāk pastaiga pa viduslaiku ieliņām un nonāksiet jaunās Prāgas galvenajā laukumā – Vāclava Laukums
Brīvais laiks (Prāgā tūristi pavada 9 stundas).
Vakarā pēc vēlēšanās brauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām (par papildus samaksu 30 EUR).
Prāga nav iedomājama bez slavenās Vltavas upes, kura ar savam krācēm un apbrīnojamo skaistumu ir devusi Prāgai tās nosaukumu. Pastaigājoties gar Vltavas krastiem varēsiet novērtēt Prāgas pilsētas cildenumu un brīnišķīgo arhitektūru.
Izbraukšana uz Itāliju. Nakts pārbrauciens uz Itāliju.

3. DIENA.
Ierašanās Riminī.
Ekskursija Rimini kurortā (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Rimini ir interesanta pilsēta ne tikai kā kūrorts. Tā ietver bagātīgu vēsturi, sākot no antīkiem laikmetiem. Pēc savas vēsturiskas nozīmes un svarīgiem notikumiem, Rimini varētu konkurēt ar citām slavenām Itālijas pilsētām. Piemēram, imperatora Tiberio tilts un Augusta arka (celta 27.g. pirms mūsu ēras), tika celti imperatoru Augusta un Adriāna valdīšanas laikā. Ne visi zina, ka Riminī piedzima un pavadīja savus jaunības gadus ievērojamais itāļu režisors Federico Fellini, kurš, iebraucot Riminī, mīlēja izmitināties viesnīcā Grand (celta 1907. gadā). Arhitektūras pieminekļi lieliski saglabājās līdz mūsu dienām. Pastaigu ekskursijas laikā mēs ar jums redzēsim: Pilsētas muzeju, kurā saglabājās mākslas darbi sākot no 14. gs., imperatora Tiberio tilts, Kavuras laukums, imperatora Augusta arka (pati senākā romiešu arka Itālija), Ķirurga māja, Malatesta ģimenes klosteris (14. gs.), „Triju mocekļu laukums” un daudz, daudz ko citu.
Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.
Te ir viss, kas nepieciešams aktīvai atpūtai: bāri un restorāni, lieliski naktsklubi, kazino, visdažādākās ūdens izklaides. Tieši te atrodas tikko atklātaiss ūdens atrakciju parks.
Riminī atklāts peldošais akvaparks "BOABAY", kas 2 dienu laikā jau paspēja kļūt par absolūto hītu vasaras atpūtai kūrorta iedzīvotājiem. BOABAY - atrodas 100 m attālumā no kūrorta krasta. Parks iekļauj sevī ūdens kalnus, tuneļus, piepūšamās platformas, piepūšamo aisbergu, uzrāpjoties uz kura var ielēkt jūrā no 4 m augstuma, un daudzas citas atrakcijas, kas ir domātas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Akvaparka laukums sastāda 34 kvadrātmetrus. Parkā regulāri tiks rīkoti dažādi izklaides pasākumi.

4. DIENA.
Brokastis.
Ekskursija uz Romu un Vatikānu (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām Eiropas galvaspilsētām. Roma ir galvenais valsts politiskais, kultūras, kā arī būtisks ekonomiskais centrs, viena no senākajām un arhitektūras pieminekļiem bagātākajām pilsētām.
Vatikāns – brīvdabas pilsēta-muzejs, kas atrodas netālu no Romas. Tā platība ir tikai 0,44 km2. Valsts sastāv tikai no vienas pilsētas, tā tika izveidota saskaņā ar Luterāņu vienošanos starp Romas katoļu baznīcu un Itālijas valsti 1929. gada 11. februārī. Vatikānā atrodas pāvestu rezidences. Vatikānā burtiski ik uz soļa var ieraudzīt kādu mākslas darbu vai ievērības cienīgu apskates objektu.
Vēlu vakarā atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA.
Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīvais laiks.
Otrājā dienas pusē ekskursija uz Sanmarīno (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Sanmarīno kontūras kartē atgādina nepareiza četrstūra formu un to pārsvarā klāj pauguri, kuru centrā atrodas kalns Titāns. Sanmarīno ieskauj divi itāļu reģioni: Emīlijas-Romanja un Marke-Montefeltro. Sanmarīno Republikā ir plaši izplatīts un cienīts Svētā kults, kurš saskaņā ar leģendu ir dibinājis Republiku. Leģenda vēsta, ka meistars-akmeņkalis atstājis savu dzimto Arbe salu Dalmācijā un atnācis pie Titāna kalna, lai dibinātu nelielu kristiešu kopienu, kurus imperators Diokletiāns vajāja par viņu ticību. Precīzi zināms, ka šis apgabals jau bija apdzīvots aizvēsturiskajos laikos. Bet tikai sākot ar Viduslaikiem datēta informācija par Titāna kalnā esošo klosteri, baznīcu un pili, kas liecina par organizētas kopienas esamību. Sanmarīno pilsētas vēsturiskais centrs ir vēstures piemineklis – “viduslaiku pilsēta, kura ir gadsimtiem glabāta par izbrīnu pēctečiem”. Uz Titāna kalna kraujas slejas trīs cietokšņi, kas joprojām ar mūriem un takām ir saistīti ar pilsētu, kas atrodas kalna pakājē.
Atgriešanās viesnīcā.

6. DIENA.
Brokastis. Atpūta pie jūras. Brīvais laiks.
Dienas otrajā pusē ekskursija uz Florenci (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Florence – viena no skaistākajām Itālijas pilsētām un „Eiropas kultūras galvaspilsēta”. Botičelli „Venēra”, Mikelandželo „Dāvids” un virkne Renesanses piļu ir Florences vizītkarte. Pilsēta noteikti rosināt vēlmi baudīt dzīvi. Apmeklējot Florenci, Tu ienirsi mākslas virpulī. Pilsēta izskatās pēc milzīgas teātra dekorācijas, kas uzstādīta vairākus gadsimtus atpakaļ. Nelielā šīs pilsētas platībā atrodas tik daudz apskates objektu un mākslas darbu kā nekur citur pasaulē. Te nevar paiet ne soli, lai nesastaptos ar kādu vēstures pieminekli.
Atgriešanās viesnīcā.

7. DIENA.
Brokastis Atpūta pie jūras. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

8. DIENA.
Brokastis Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Venēciju.
Ekskursija Venēcijā (pēc vēlēšanās par papildus maksu)(motorkuģis uz Venēciju - 15 EUR).
Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas ir celta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kuras savieno 400 tilti. Šo pilsētu droši var saukt par pilsētu-muzeju. Te uz katra soļa ir aizgājušo gadsimtu pieminekļi, šedevri un citi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: “Zelta tilts”, “Nopūtu pils” un “Mainītāju tilts”, Dodžu pils, bibliotēka, Pulksteņu Tornis, zvanu tornis Kampanille ar skatu laukumu, varenais Arsenāla komplekss, Santa Maria della Salute katedrāle, Frari baznīca, tirdzniecības iela Merčerija. Lielākā daļa Venēcijas ieliņu-kanālu ir tik šauras, ka pretējo māju sienas var viegli aizsniegt, bet pašu ēku augstums ir līdzvērtīgs 7 stāviem.
Brīvais laiks.
Nakts pārbrauciens uz Poliju.

9. DIENA.
Ierašanās Polijā. Iekārtošanas viesnīcā. Atpūta, nakts viesnīcā.

10. DIENA.
Brokastis. Došanās uz Rīgu. Vakarā ierašanās Rīgā.

CENĀ IEKĻAUTS:
 • Brauciens ērtā tūrisma klases autobusa (visa ceļojuma garumā);
 • Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu/latv. val.);
 • Dzīvošana tranzītviesnīcās *** 2 naktis ar brokastīm (divvietīga izmitināšana);
 • Izmitināšana viesnīcā Riminī - 5 naktis ar brokastīm (divvietīga izmitināšana).

     EKSKURSIJU PAKETE (130 EUR):
     • Ekskursija Pragā;
     • Ekskursijas brauciens Sanmarīno;
     • Ekskursijas brauciens uz Florenci;
     • Ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu.

               EKSKURSIJAS:
               • Ekskursija Pragā - 20 EUR;
               • Ekskursijas brauciens Sanmarīno - 25 EUR;
               • Ekskursijas brauciens uz Florenci - 35 EUR;
               • Ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu - 50 EUR;
               • Ekskursija Venēcijā - 15 EUR;
               • Ekskursija Riminī - 10 EUR;
               • Brauciens ar kuģīti pa Vlatavas upi ar vakariņām - 30 EUR.

                       BĒRNIEM:
                       Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 0 līdz 12 gadiem:
                       • Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketēm un papildus ekskursijām.

                       PAPILDUS PAKALPOJUMI:
                       • Obligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā - 100 EUR (marts - jūnijs) un 150 EUR (jūlijs - oktobris);
                       • Papildus vieta autobusā (pēc vēlēšanos) - 100 EUR;
                       • Iebraukšanas nodeva Florencē - 5 EUR;
                       • Iebraukšanas nodeva Venēcijā - 5 EUR;
                       • Kuģītis uz Venēciju - 15 EUR;
                       • Austiņas ekskursijām - 15 EUR (Vīne, Roma, Vatikāna, Sanmarīno, Florence).

                       Papildus obligāti nepieciešams veikt tūristu nodokļa iemaksu tur pat uz vietas viesnīcā
                       • 3* viesnīcās - 1.50 EUR no cilvēka par diennakti (kopā 7.50 EUR);
                       • 4* viesnīcās - 2 EUR no cilvēka par diennakti (kopā 10 EUR).

                       SVARĪGA INFORMĀCIJA:
                       • Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā
                       • Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
                       • Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.
                       • Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā.
                       • Ja Jūs ceļojat trijatā, lūdzu sazinieties ar mūsu ofisu, lai noskaidrotu par iespēju izvietot numurā papildus gultu.

                       PAPILDUS INFORMĀCIJA:

                       Komentāri un atsauksmes

                       Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

                       Ieeja vai Reģistrācija

                       Pievienot komentāru