Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 21.06.2018. plkst. 05:15 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; AC, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
  • Kempinga mājiņas, četrvietīga/piecvietīga izmitināšana, bez ēdināšanas. Kempinga mājiņās divas atsevišķas guļamistabas, labierīcības un pilnībā aprīkota virtuve;
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Itālija ir viena no skaistākajām un apburošākajām Eiropas valstīm. Atpūta Itālijā noteikti ir daudzveidīga, iespaidiem un piedzīvojumiem bagāta. Venēcijas kanāli, antīkās arhitektūras šedevri Romā, kalna citadele San Marino, renesanses Florence – tas viss Jūs neatstās vienaldzīgu. Katrs, kas dodas uz Itāliju noteikti, atrod tur ko jauku un neatkārtojamu! Cilvēkus vilina ievērojamie kultūras un vēstures pieminekļi, siltais klimats, daudzveidīgās dabas ainavas, skaistās pludmales, dzidrais jūras ūdens, kūrorti, lieliskā virtuve, kā arī pašu itāļu sprēgājošais dzīvesprieks un viesmīlība. Te valda patiesi draudzīga, līksmes piesātināta gaisotne, kas aicina izbaudīt visu, ko dzīve piedāvā.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1.DIENA.
Izbraukšana no Rīgas 5:15. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijā. Nakts pie Polijas Vācijas pierobežā.

2. DIENA.
Brokastis. Brauciens līdz Nirnbergai. Šī diena tiks veltīta, lai iepazītos ar visskaistāko Vācijas pilsētu. 
Apskates ekskursija pa Nirnbergu (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu). 
Nirnberga ir visvāciskākā no visām Vācijas pilsētām, greznu gotisko baznīcu, apburošu strūklaku, rotaļlietu, un piparkūku pilsēta. Ekskursijas laikā pa pilsētu jūs iepazīsieties ar tās vēsturi un arhitektūru, redzēsiet unikālus pieminekļus: sv. Lorenca katedrāli, Veco Rātsnamu, Sv. Sēbalda katedrāli, svētās Dievmātes baznīcu ar dejojošajiem cilvēciņiem, A. Dīrera māju muzeju, Kaizenburgas pili, no kuras atklājas lieliska pilsētas panorāma, bet pie Skaistās strūklakas jūs pat varēsiet pieskarties zelta gredzenam, un jūsu vēlēšanās izpildīsies.
Nakts viesnīcā Bavārijā.

3. DIENA.
Brokastis. Pārbrauciens pāri Alpu Brennero pārejai, kur skaistie Dolomītu Alpi liks sirdij pukstēt straujāk, vērojot neizmērojamo dabas skatu skaistumu!
Veronas apskate (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Verona – tā ir Romeo un Džuljetas pilsēta. Šīs pilsētas lepnums ir 3.lielākais romiešu amfiteātris, romāņu stila arhitektūras pērle SantDzenoMadžore un visu tūristu galvenais pilsētas apmeklēšanas mērķis – Romeo un Džuljetas balkons. Ļoti interesants ir arī Skaligieri pils, PiazzaErbe tirgus laukums, kur notiek tirdzniecība, skaistas mazas kafejnīcas, slavenu itāļu zīmolu veikali.
Vakarā ierašanās kempingā Venēcijas Rivjērā.

4. - 8. DIENA.
Atpūta pie jūras. Dzīvošana kempingā Venēcijas Rivjērā.

Lai Jūsu atpūtu padarītu daudzveidīgāku un interesantāku, piedāvājam sekojošu ekskursiju programmu:

Venēcija
Jau pieminot Venēcijas nosaukumu, acu priekšā uzburas aina ar brīnišķīgām gondolām un vīriem strīpainos kreklos, kas dzied slaveno „O Sole Mio”.Šī pilsēta nelīdzinās nevienai citai, jo ielu vietā šeit ir kanāli, un tās pieminekļi un ēkas bez pūlēm spēj sacensties ar Romas un Florences šedevriem. Katru gadu uz šo vietu atbrauc 10 miljoni tūristu, radot vienus no lielākajiem pūļiem Eiropā. Pilsētas apskate – Frari baznīca, Lielais kanāls, Rialto tilts, San Marko laukums, Dodžu pils – vietas, kuras daudzi ir sapņojuši ieraudzīt.Brīvajā laikā iesakām braucienu ar gondolu. Galvenā ēdienreize Itālijā ir pusdienas. Tās iesakām pavadīt kādā no uzkodu bāriem, kur varat nopirkt izcilas sviestmaizes, uzkodas un palūgt glāzi ombra – vietējā vīna. Piepildītā bārā jūs izjutīsiet īstu Venēcijas atmosfēru.

Pundurvalstiņa San Marino un vīna darītava Fattoria Paradiso
San Marino ir vismazākā un vissenākā republika mūsdienu Eiropā. San Marino lieliski saglabājusi savu viduslaiku arhitektūru. Pastaigājoties pa vissenākās „Terra della Liberta” (tulkojumā „Brīvības zeme”) ieliņām, Jūs izjutīsiet šīs zemes neparasto valdzinājumu. San Marino, lepojas ar to, ka visas pastāvēšanas laikā tā ir bijusi neatkarīga valsts. Jūs apskatīsiet valdības pili, kas atrodas Brīvības laukumā, viduslaiku cietoksni, kas atrodas Titana kalna virsotnē un ir San Marino simbols. Kā suvenīru varat iegūt valsts zīmogu pasē. 

Dosimies uz vienu no slavenākajām Itālijas vīna darītavām – Fattoria Paradiso. Tikai šajā vietā aug vīnogu šķirne Barbarossa un to, ka šī vīnogu šķirne nav atrodama nekur citur pasaulē ir pierādījuši ASV institūts. Vīna darītava ir Pezzi ģimenes īpašums un vīna pazinēju lokā Mario Pezzi vārds ir ļoti pazīstams. Pie Mario Pezzi viesojies gan Romas pāvests Jānis Pāvils II, gan kosmonaute Valentīna Tereškova, aktieris Inokentijs Smoktunovskis, gan daudzi pazīstami aktieri, mākslinieki, politiķi. Arī ASV prezidents Ronalds Reigans bijis Mario Pezzi fans! Tagad saimniecību vada Mario Pezzi meita Graciella. Vispirms Jūs sagaida ekskursija vīna darītavā, kuras laikā Jūs apskatīsiet gan vīnogu plantācijas un apmēram 40 pāvus, kas šos vīnogu laukus papildina ar savu krāšņumu, gan redzēsiet brīnišķīgu skatu no kalna virsotnes, gan aplūkosiet slavenu vīna kolekciju, kur var redzēt vīna pudeles, kas ir tikai vienā eksemplārā un fotografēsieties uz slavenajām „vīna kāpnēm”, kur ir uzņemtas daudzas dokumentālās filmas. Ekskursijas nobeigumā degustācija senā medību zālē, kur degustēsiet 5 dažādus vīnus, uzkodās būs itāļu maize un parmizāna siers, olīveļļa un šai balzamiko!

Gardēžu diena
Šī diena veltīta Itālijas gardumiem un greznumlietām, ar ko lepojas itāļi! Izbraukuma ekskursija uz  Modenas apkārtni Piedāvājam ieskatīties slavenajā Ferrari tapšanā! 
Mazā Itālijas ziemeļu pilsētiņa Maranello lepojas ne tikai ar šo rūpnīcu, bet arī ar fantastisku Ferrari muzeju. Tomēr, ja Ferrari jums ir tikai sapnis, nevajag nokārt degunu, jo Maranello fabrikas apmeklējumā varat sapnim pieskarties! Maranello un netālu esošā Modena (Enzo Ferrari dzimtā pilsēta) ir neparastas, mierīgas un ļoti skaistas pilsētiņas.
Ferrari rūpnīca, sacīkšu trase, muzejs un veikals ir galvenie apskates objekti Maranello, toties Modena piedāvā arī labas iepirkšanās vietas un ar Ferrari vēsturi saistītus objektus.
Tā ir pilsētas centrālā dzīves ass un atrodas uz pašas galvenās ielas jaukā teritorijā.
Ieejot kompleksā, jūs pamanīsiet milzīgu karti, kurā norādīts tā plānojums.
Katrs auto šeit tiek salikts no sākuma līdz beigām un katru gadu no rūpnīcas izripo 3700 spēkrati. Protams, jaudas atļauj ražot vairāk, tomēr Ferrari taču vēlas saglabāt ekskluzivitātes tēlu.
Staigājot pa teritoriju un apskatot visas nodaļas, ieskaitot ražošanu un interjera apstrādi, nevar nepamanīt to rūpību, ar kādu šeit izturas pret auto.
Reklāmās šis koncerns nemelo, sakot, ka katrs auto visos sīkumos ir salikts ar rokām un ar lielu mīlestību pret darbu, ko roboti nemaz nespētu veikt.

Parmigiano Reggiano jeb Parmezāns ir pazīstamākais un populārākais cietais siers pasaulē. To mēdz dēvēt par astoņu gadsimtu sieru, jo, kā vēsta leģendas, šo sieru 1200.gadā radīja itāļu mūki un recepte jau 800 gadus ir nemainīga, siera darītāji to nodod no paaudzes paaudzē.
Lai pagatavotu Parmezānu, tiek izmantots vakara un rīta slaukuma piens, kuru iegūst no govīm, kas ēd tikai pļavas zāli un lucernu.  Mēs aizvedīsim Jūs šī siera gatavošanas ceļojuma! Dosimies uz slaveno siera darītavu, kur tiek gatavots šis siers! Un, protams, arī degustēsim!

Balsamico. Šo vārdu dzirdējis ikviens, kas kaut reizi ir mēģinājis pagatavot kādu itāļu ēdienu. Balsamico jeb, kā mēs to pazīstam, – balzametiķi, itāļi izmanto teju katrā ēdienā. Kāpēc gan šāds etiķis ieguvis tik lielu atzinību?
Modenas vīna darītāji balzametiķi gatavoja jau pirms 900 gadiem, tajā laikā gan to lietoja kā toniku, kuru dāvināja kā cieņas apliecinājumu. Lai gan pastāv uzskats, ka balzametiķis tiek ražots no vīna, patiesībā tas tiek ražots no vīnogām, no kurām iegūst vīnu. 
Balzametiķa dzimtene ir Modenas pilsēta Itālijas ziemeļos. Ja balzametiķis tiek ražots, stingri ievērojot Modenas standartus (kuros arī noteikts, cik ilgs laiks kāda materiāla mucā balzametiķim jāpavada), tad to apzīmē - Tradizionale de Modena. Balsamico Tradizionale drīkst ražot tikai no Modenas vai Redžo nell'Emīlijas reģionā audzētu vīnogu misas. Mums būs iespēja ielūkoties balzamiko ražotnē! 

Toskānas pērle - Florence
Ja esat Florencē pirmo reizi, tad vislabāk to iepazīt gida pavadībā. Jūs varēsiet redzēt visas vietas, pateicoties kurām Florence ir kļuvusi slavena visā pasaulē. Kopā pabūsim gan Florences garīgajā sirdī, kur atrodas tās Katedrāle, Baptistērijs, Džotto zvanu tornis, gan Siņorijas laukumā, kas ir kā muzejs zem atklātām debesīm un no kurienes paveras Palacco Vekjo, kas jau gadsimtiem ilgi simbolizē pilsētas politiskās un sabiedriskās dzīves centru. Ne vien ģeogrāfiski, bet arī valstiski Toskāna viduslaikos ir bijusi vienota Mediči valdījumā. Renesanses dzimtene, Eiropas mākslas, kultūras un zinātnes šūpulis ir šis reģions, jo tieši no Toskānas nāk Mikelandželo, Dante, Leonardo da Vinči, Pučini, Vespuči, Galileo Galilejs. Šodien Toskānas vārdu pasaulē nes slavenais tenors Andrea Bočelli, kas savās dziesmās ieliek to dabas plašumu, bagātību un tās ļaužu emocijas, bez kurām Toskāna nebūtu Toskāna.

Atrakciju paradīze
Šis ir lielākais atrakciju parks Itālijā, un tas atrodas brīnišķīgā Garda ezera krastā – tie jau ir divi labi iemesli, lai turp dotos. Jāsaka, ka Gardalandei kaimiņos ir arī milzu akvārijs „SeaLife . Gardaland ir vispopulārākais atrakciju parks Itālijā, 2005. gadā tas pat ierindots "Forbes" pasaules atrakciju parku topa 5.vietā!
Desmitiem ultramodernu atrakciju, kalniņu, karuseļu, kuģīšu, tematisko paviljonu. Pašiem mazākajiem paredzēta speciālā zona “Kingdom”, nedaudz vecākiem bērniem “Tunga” un nolaišanās alā pie Senās Ēģiptes mūmijām un faraoniem “La Valle deiRe”, bet pieaugušie var gūt īstu adrenalīna devu, izbraucot ar dažādiem amerikāņu kalniņiem. Gardalandē darbojas mūsdienīga 4D atrakcija “The Spectacular 4D Adventure”, kurā ir iespēja nokļūt dinozauru laikmetā un piedalīties neticamos piedzīvojumos. Papildus iespaidīgajām atrakcijām “Gardalande” piedāvā apmeklētājiem krāšņus un interesantus šovus par pasaku tēmām, kā „Mērija Popinsa”, „Alise Brīnumzemē”, un tāpat populāri ir bruņinieku turnīri.

Gardaland SEA LIFE Akvārijs ir pirmais tematiskais akvārijs Itālijā. Te atradīsiet dabas daudzveidību visā tās krāšņumā no Sarca upes un Garda ezera līdz pat Sarkanajai jūrai un Indijas okeānam - aptuveni 5000 zivju sugas 37 tvertnēs un akvārijos. Gluži vai zinātnisku pieredzi gan pieaugušajiem gan bērniem nodrošinās parka interaktīvais aprīkojums un izglītojošās spēles.

Tie, kas nevēlas pavadīt dienu atrakciju pasaulē, varēs laiski pavadīt laiku Gardas ezera galvaspilsētā Sirmionē.
Garda ezers ir pašu itāļu viena no iecienītākajām brīvdienu pavadīšanas vietām, un tur visa apkaime iekārtota dzīves baudīšanai un ērtai atpūtai. Ūdens vasarā parasti ir aptuveni 28 grādus pēc Celsija skalas silts un kristāldzidrs.

9. DIENA.
Agra izbraukšana mājup. Ceļš cauri Itālijai, Austrijai, Čehijai. Nakts viesnīcā Polijas pilsētas Katovices apkaimē.

10. DIENA. 
Brokastis. Mājupceļš caur Poliju, Lietuvu. Pusdienas pauze Polijā. Vēlu vakarā atgriešanās mājās.

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas

 Pērkot birojā

 Pērkot uz vietas 

 Ekskursija Nirnbergā

 20 EUR / bērniem 10 EUR

 30 EUR / bērniem 15 EUR

 Ekskursija Veronā

 30 EUR / bērniem 15 EUR

 40 EUR / bērniem 20 EUR

 Ekskursija „Toskānas pērle – Florence”

 45 EUR / bērniem 25 EUR

 55 EUR / bērniem 35 EUR

 Ekskursija uz San Marino un vīna darītavu

 45 EUR / bērniem  25 EUR

 55 EUR / bērniem  35 EUR

 Ekskursija uz Venēciju

 30 EUR / bērniem  15 EUR

 40 EUR / bērniem 20 EUR

 Ekskursija „Gardēžu diena”

 35 EUR / bērniem  20 EUR

 45 EUR / bērniem 25 EUR

 Ekskursija „Atrakciju paradīze”

 20 EUR / bērniem 10 EUR

 30 EUR / bērniem 15 EUR


PAPILDIZDEVUMI:
 • Piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcā/ kempingā - 150 EUR;
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 130 EUR;
 • Gondola Venēcijā - ap 80-100 EUR (6 cilvēkiem);
 • Pusdienas -ap 8-15 EUR/cilv.(pievērsiet uzmanību, ka vairākās kafejnīcās cena būs norādīta par 100 g, savukārt porcija var svērt 300 g.);
 • Kuģītis uz/no Venēcijas - 13 EUR/ bērniem - 9 EUR;
 • Vīna degustācija un ekskursija Fattorio Paradiso - 15 EUR;
 • Ferrari muzejs - 25 EUR;
 • Parmezāna ražotnes ekskursija un degustācija un pusdienas - 35 EUR;
 • Balsamico ražotnes ekskursija un degustācija - 15 EUR;
 • Venēcijas pludmales apmeklējums (3 dienas) - 28 EUR;
 • Austiņas ekskursijās - 2.50 EUR / 1 ekskursija.

         CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
         • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; AC, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
         • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
         • Kempinga mājiņas, četrvietīga/piecvietīga izmitināšana, bez ēdināšanas. Kempinga mājiņās divas atsevišķas guļamistabas, labierīcības un pilnībā aprīkota virtuve;
         • Grupas vadītāja pakalpojumi.

         CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
         • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
         • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
         • Medicīniskā apdrošināšana.

         SVARĪGA INFORMĀCIJA:
         • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
         • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

         PAPILDUS INFORMĀCIJA:

         Komentāri un atsauksmes

         Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

         Ieeja vai Reģistrācija

         Pievienot komentāru