Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 09.06.2018. plkst. 9:00 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC, kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №207 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 15.11.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6 - 302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
Sestdiena 9:00 – 14:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Ventspils ir pilsēta, kas neatstāj vienaldzīgu. Tā ir kā neliela valsts valstī. Lai izbaudītu Eiropas elpu, nav jādodas ārpus Latvijas – to visu atradīsiet Ventspilī, kur pat laiku skaita citādāk un ziedi, spītējot dabas noteiktajam ritmam, pilsētas ielās uzplaukst agrāk nekā citur Latvijā, un nesteidzīgas un bezrūpīgas atpūtas baudītājs klejo pa pilsētas ieliņām, papēžiem klaudzot pret bruģi. Ventspils ir puķu un strūklaku galvaspilsēta, tās ielās rodamas un pat stabos kāpj krāsainas govis, ielas, parkus, skvērus un iekšpagalmus rotā puķu skulptūras, figurāli puķu veidojumi un gaumīgas puķu dobes, kas nenovīst pat viskarstākajās vasaras dienās.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

09:00 izbraukšana no Rīgas.
Pusdienlaikā ierašanās Ventspilī. Filmu seanss Planetārijā. Ventspils Jaunrades nams piedāvā apmeklēt Baltijā modernāko un lielāko digitālo planetāriju, kā arī ar modernu teleskopu aprīkotu observatoriju. Planetārijā tiek izmantota aparatūra, ar kuru demonstrē unikālus zvaigžņu šovus un filmas. Viena seansa ilgums planetārijā ir 45-50 minūtes. Seansos uzsvars tiek likts uz Zemei tuvākās Visuma daļas izzināšanu, kas tiek veikta pateicoties planetārija lektoru īpaši izveidotiem autoršoviem. Papildus šovam seansa laikā tiek demonstrēta viena no 360 grādu filmām, kas atklāj vēl citus Visumā glabātos noslēpumus. Ja būs skaidras debesis, tad pēc filmas dosieties uz observatoriju. 

Observatorija, kas atrodas Jaunrades nama jumta izbūvē, ir aprīkota ar augstas kvalitātes teleskopu, ar kura palīdzību dienas laikā tiek veikti saules novērojumi, savukārt, vakaros (no septembra līdz aprīlim) vērojamas planētas, dubultzvaigznes, miglājus un pat mūsu kaimiņu galaktiku!

Pēc Ventspils Jaunrades parka dosieties ekskursijā ar gidu pa Ventspils pilsētu, kur būs iespēja atklāt Ventspils aizraujošākos objektus, izzināt pilsētas vēsturi un tās attīstību, kā arī jautri pavadīt laiku pilsētas parkos. Iesakām apmeklēt arī Livonijas Ordeņa pili. Tā ir senākā saglabājusies būve Ventspilī, kas celta 13. gs. Tā tiek uzskatīta par vecāko viduslaiku cietoksni Latvijā, kas tikpat kā nemainītā veidā saglabājusi savu pirmatnējo apjomu. Apskatīsiet pili un uzzināsiet interesantus stāstus par to, no seniem laikiem līdz mūsdienām.

Tāpat piedāvājam iepazīties ar Ventspils briežu dārzu, kas dibināts 2006.gadā un 1.5 ha platībā dzīvo mežacūkas un brieži. Apmeklētāji dzīvniekus var vērot no 6.5 m augsta skatu torņa netālu no dzīvnieku barotavām.

Brīvajā laikā iesakām apmeklēt ūdens piedzīvojumu parku. Tajā izveidots 1,6 m dziļš mākslīgo viļņu baseins, kurā viļņi darbojas periodiski. Baseinā ir pretstraumes masāža un strūklas. Šajā daļā ir arī siltais baseins ar ūdens kaskādi un horizontālām masāžas strūklām, bērnu baseins ar figūrām - čūsku, putnu un sēni, kā arī divas 53 un 56 m garas un 6 m augstas slīdrenes, „Kalnu upe”, divas SPA vannas un sauna.
Vakarā atgriešanās mājās.

PAPILDUS IZDEVUMI:

Planetārijs:
Pieaugušajiem - 2.84 EUR
Studentiem, pensionāriem, invalīdiem - 1.42 EUR
Skolēniem un bērniem - 0.71 EUR

Observatorija:
Pieaugušajiem - 2.13 EUR
Studentiem, pensionāriem, invalīdiem - 1.42 EUR
Skolēniem un bērniem - 0.71 EUR

Vienotā biļete (planetārijs un observatorija) - 3.56 EUR

Briežu parks:
Pieaugušajiem - 0.70 EUR
Bērniem, studentiem, pensionāriem - 0.40 EUR 

Ūdens piedzīvojumu parks:
Ūdens atrakciju apmeklējums aktīvā sezonā 2 stundas:
Pieaugušajiem - 7.00 EUR
Bērniem līdz 6 g.v. - 1.00 EUR 
Bērniem 7 - 12 g.v., pensionāriem, invalīdiem, skolēniem, dienas nod. studentiem - 5.50 EUR 

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:

 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC, kondicionētājs, karstais ūdens apstāšanās pauzēs);
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

 
CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:

 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru