Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 26.04.2018. plkst. 05:00 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
  • Izmitināšana apartamentos Melnkalnē, 2 – 4 vietīga izmitināšana, bez ēdināšanas;
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Melnkalnes tūrisma centrs Budva aicina Jūs uz starptautisko karnevālu – dejas un jautrība zem zvaigžņotām debesīm!  Ik gadu tiek rīkots starptautiskais masku karnevāls kurā dalību ņem vairāk kā tūkstots maskas no Melnkalnes, kā arī no daudzām citām valstīm. Pilsētā valda prieks un līksmība. Svētku laikā notiks karnevāla procesija Budvas orķestra pavadījumā, laukumā uzstāsies grupas, vecpilsētā tiks atvērts “vīna stūrītis”, kurā Jums būs iespēja degustēt vīnus, kā arī pasākuma viesiem tiks organizēts svētku salūts.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
5:00 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pārtraukums Polijā. Nakts tranzītviesnīcā Slovākijas teritorijā.
 
2. DIENA.
Brokastis. Pārbrauciens līdz Egerai.
Ekskursija Egerā vietējā gida pavadībā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). 
Egera ir Ungārijas baroka galvaspilsēta! Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Ekskursijas laikā apskatīsiet Egeras cietoksni, turku laika minaretu, katedrāli, Minorītu baznīcu. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā. 
Brīvajā laikā iesakām apmeklēt termālos baseinus. Jūsu rīcībā 7 ārstnieciskie termālie baseini, baseins bērniem, masāžas baseins, burbuļvannas. 
Pēcpusdienā aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu) un nodegustēt 5 vīna šķirnes, tai skaitā slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka”, piedalīties konkursā, uzzināt vīna darīšanas noslēpumus un nobaudīt nacionālo ungāru gulaša zupu. Pēc tam būs iespēja iegādāties vīnus tieši no ražotāja par patīkamām cenām.
Nakts viesnīcā Horvātijā.
 
3. DIENA.
Brokastis. Mēs dodamies uz vienu no skaistākajām Horvātijas pilsētām - Splitu. 
Ekskursija Splitā (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Jūs skatīsiet vecpilsētu, kur atrodas vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians - "apsēstais ar celtniecību" - kā viņu dēvēja. Apskatīsim arī Zelta un Sudraba vārtus, Sv. Duje katedrāli, Jupitera templi un valdzinošo jūras krastmalu.
Nakts apartamentos Adrijas jūras piekrastē.

4. DIENA.
Brīva diena vai izbraukuma ekskursija uz Ostrogas klosteri (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Ostrogas klostera nozīmīgumu Melnkalnē var salīdzināt ar Meteoriem Grieķijā. Šeit glabājas Svētā Ostrogas Vasīlija brīnumdarītāja svētie pīšļi. Dažādu reliģiju svētceļnieku tūkstoši šeit ierodas, lai pielūgtu svēto brīnumdari un izlūgtos miesas un dvēseles dziedināšanu. Svētā Ostrogas Vasīlija diena  -12.maijs Melnkalnē tiek svinēts līdzīgi kā Ziemassvētki un Lieldienas. Savu nosaukumu klosteris ieguvis no kalna, pie kura tas atrodas. Mūsdienās šo klosteri godina tāpat, kā Jeruzalemes svētvietas un Novo Afonu. It sevišķi turku jūga laikā klosteris bija nacionālās ticības un ideju glabātājs. Sv. Vasīlija laikā tieši šis klosteris bija vieta, kur pulcējas serbu patrioti- haiduki, lai cīnītos pret turku jūgu. Vedenskas baznīcas relikvārijā glabājas šķirsts ar Sv. Vasīlija svētajiem pīšļiem, kā arī 1732. gada lūgšanu grāmata un ar 1779.gadu datētie baznīcas svečturi. Apmeklējis Ostrogu 1903. gadā krievu ceļotājs E. Markovs rakstīja: „Pīšļi ir melnkalniešu lielākais svētums. Viņi gatavi atstāt naidniekam nodedzināšanai savas mājas, pamest sievas un bērnus likteņa varā, bet sava glābēja svētos pīšļus aizstāvēs līdz pēdējai asins lāsei”. Pēc būtības pareizticīgo klosteris ir vienīgais pasaulē, kuru bez pareizticīgajiem apmeklē arī katoļi un musulmaņi. Ostrogas klosteris ir tik spēcīga svētvieta, ka šeit tiek dziedināti pat neglābjami slimie.
Tieši no klints klosterī tek svētavots. Leģenda vēstī, ka Sv. Vasīlijs piesitis klintij ar roku, un sācis tecēt svētais ūdens. Netālu atrodas laukumiņš, kur 1000 m. augstumā aug vecs vīnogulājs. Tas izauga tieši uz klints kad Sv.Vasīlijs nomira, - vairāk kā pirms 300 gadiem, aug un dod augļus augstkalnu apstākļos, kādos vīnogulāji vispār nevar augt. Uzskata, ka arī šim vīnogulājam piemīt brīnumdarītāja spēks un pie tā brauc ar neauglību sirgstošas sievietes.

Pēc ekskursijas piedāvājam ņemt dalību Budvas karnevālā. Jūs sagaida krāņšn gājiens orķestra pavadībā. Katra valsts, kas tiek pārstāvēta šajā karnevālā ir sarūpējusi īpašu teatralizētu priekšnesumu. Viss spožums notiek jūras krastā. Katram ir iespāja piedalīties šai gājienā, jo maskas var iegādāties turpat pie vecpilsētas.
Nakts apartamentos.

5. DIENA.
Brīva diena vai izbraukuma ekskursija uz Albāniju (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Zeme, kas bagāta ar seniem antīkiem ciematiem, skaļiem tirgiem, arhaiskiem laukiem. Ceļmalās var ieraudzīt gan katoļu baznīcas, gan mošejas, gan pareizticīgo baznīcas. Pirmā pilsēta, ko apmeklēsim būs Škodera. Jūs pabūsiet pašā vecākajā Eiropas cietoksnī – Rozafa.Vēlāk ieradīsimies Albānijas tūrisma galvaspilsētā Durrē. Šeit atrodas valsts lielākā osta. Slavenākie apskates objekti šai vietā ir senais amfiteātris un karaļpils. Ekskursijas nobeigumā – Albānijas galvaspilsēta Tirāna. Pastaiga pa centrālo parku, kolorītajām ieliņām, viesosieties skatu tornī Sky Tower.

Vakarā piedāvājam turpināt baudīt šo karnevālu. Dejas, dziesmas, cienasti, krāšņs salūts. 
Nakts apartamentos.

6. DIENA.
Brīva diena ai izbraukuma ekskursija Perast – Dievmātes sala – Kotora (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Jūs dosieties cauri ainaviskām vietām Boka – Kotoras līcī līdz Perastai. Šī pilsēta ir unikāls arhitektūras piemineklis. Dienas turpinājumā ar kuģīti nonāksiet Divmātes salā. Atgriezīsieties Perastā un turpināsiet ceļu uz Kotoru. Apskates ekskursija. Brīvais laiks.

Pēcpusdienā karnevāla diena bērniem. Jūs gaida gardumi Budvas centrālajā laukumā , bērnu karnevāla gājiens, bērnu ansambļu un grupu uzstāšanās.
Nakts apartamentos.

7. DIENA.
Mājupceļš cauri Horvātijai, Ungārijai, Slovākijai. Pusdienu pauzīte Ungārijas teritorijā, nakts viesnīcā Slovākijā.

8. DIENA.
Brokastis. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Pusdienu pārtraukums Polijā. Vakarā atgriešanās mājās.

Papildus obligāti nepieciešams veikt tūristu nodokļa iemaksu tur pat uz vietas viesnīcā - 1,50 EUR no cilvēka/nakts!

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas

 Pērkot birojā

 Pērkot uz vietas 

 Ekskursija Egerā + vīna degustācija "Skaistās sievietes ielejā"

 40 EUR/ bērniem 25 EUR

 50 EUR/ bērniem 35 EUR

 Ekskursija Splitā

 20 EUR/ bērniem 10 EUR

 30 EUR/ bērniem 20 EUR

 Izbraukuma ekskursija uz Ostrogas klosteri

 25 EUR/ bērniem 15 EUR

 35 EUR/ bērniem 25 EUR

 Perasta – Dievmātes sala – Kotora

 35 EUR/ bērniem 25 EUR

 45 EUR/ bērniem 35 EUR

 Izbraukuma ekskursija uz Albāniju

 35 EUR/ bērniem 25 EUR

 45 EUR/ bērniem 35 EUR


PAPILDIZDEVUMI:
 • Papildvieta autobusā - 120 EUR;
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvetīgā numuriņā - 120 EUR.

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Izmitināšana apartamentos Melnkalnē, 2 – 4 vietīga izmitināšana, bez ēdināšanas;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru