Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 22.08.2018. plkst. 05:30 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs),
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis,
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Pašlaik Maķedonija joprojām ir viena no visvairāk neizpētītajām valstīm Eiropā. Tās majestātiskās vēsturiskās drupas, pastorālie ciemati, dabas paradīze kalnos, joprojām ir noslēpumi aiz septiņiem zīmogiem. Aizbraukt šeit nozīmē ne tikai atklāt visus šos un daudzus citus dārgumus, bet arī nokļūt uz vienu no kontrastējošās kultūru sajaukšanas centriem visā kontinentā: maķedonieši un albāņi, pareizticīgie un musulmaņi, turki un grieķi.

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
Izbraukšana no Rīgas 5:30. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pauze Polijā. Nakšņošana viesnīcā Slovākijā.
 
2. DIENA.
Brokatis viesnīcā. Pārbrauciens līdz Egerai.
Ekskursija Egerā vietējā gida pavadībā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Egera ir Ungārijas baroka galvaspilsēta! Pilsēta ir slavena ar saviem arhitektūras pieminekļiem, vīniem un ārstnieciskajiem avotiem. Ekskursijas laikā apskatīsiet Egeras cietoksni, turku laika minaretu, katedrāli, Minorītu baznīcu. Egera ieņem 3.vietu valstī vēsturisko pieminekļu skaita ziņā. 
Brīvajā laikā iesakām apmeklēt termālos baseinus. Jūsu rīcībā 7 ārstnieciskie termālie baseini, baseins bērniem, masāžas baseins, burbuļvannas. 
Pēcpusdienā aicinām doties uz “Skaistās sievietes ieleju” un nodegustēt 5 vīna šķirnes, tai skaitā slavenos Egeras vīnus - “Egri Bikaver”, ”Egri Lenyka”, piedalīties konkursā, uzzināt vīna darīšanas noslēpumus un nobaudīt nacionālo ungāru gulaša zupu. Pēc tam būs iespēja iegādāties vīnus tieši no ražotāja par patīkamām cenām. Nakts viesnīcā Ungārijas Serbijas pierobežā.
 
3. DIENA.
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens līdz Skopjei.
Piedāvajam iepazīt Maķedonijas galvaspilsētu - ekskursija Skopjē vietējā gida pavadībā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Ekskursijas laikā iepazīsim 1500 gadus veco Skopjes cietokni, kura pirmsākumi meklējami jau Justiniāna I laikā. Tālāk iepazīsim Osmaņu impērijas mantojumu gan apskatot kādu no Skopjes mošejām, gan atgriezīsimies atpakaļ laikā, staigājot pa veco turku tirgu (čarsiju). Šķērsojot Vardaru, nonāksim iespaidīgajā pilsētas jaunajā centrā ar milzīgajām Filipa II un Maķedonijas Aleksandra skulptūrām, skaistajiem Kultūras un Vētures tiltiem un daudzām citām projekta „2014” ietvaros tapušjām celtnēm. Ekskursija noslēgsies pie Mātes Terēzes memoriālās mājas. 
Nakts viesnīcā Skopjes apkaimē.
 
4. DIENA.
Brokastis.
Brīva diena vai izbraukuma ekskursija uz Ohridu (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Dodamies uz Maķedonijas un Balkānu pērli - Ohridu. Pilsētu pie Ohridas ezera, kas ir UNESCO aizsardzībā un kas ir dziļākais un vecākais ezers Balkānos. Pilsētu, kura tiek saukta arī par Balkānu Jeruzalemi, jo tajā bijušas 365 baznīcas. Katrai dienai sava. Pilsētu, kur tiek radītas Ohridas pērles, ko nesā pat karaliene Elizabete II. Pilsētu, kur radās kirilica ar savu pirmo universitāti Eiropā. Pilsētas apskate.
Atgriešanās viesnīcā.
 
5. DIENA.
Brokastis viesnīcā.
Izbraukuma ekskursija uz Matkas kanjonu (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Ļausimies dabas valdzinājumam, apskatīsim vienu no visvecākajām krustabaznīcām, kas saglabājusies līdz pat mūsdienām. Vizinoties laivā, apskatīsim Matkas kanjonu no ezera vidus un Vrelo alu, kura, iespējams, ir Eiropas dziļākā ala (iespējams, jo tās dziļums pagaidām izmērīts vēl nav, pēdējie mērījumi apstājušies pie 202 m metru dziļuma. Pasaules dziļākā ala ir 282 metri). Unikāla vieta, kur smelties pozitīvas emocijas. Svaigs kalnu gaiss, dzidrais kanjona ūdens, zaļās klinšu nogāzes – piemērota vieta relaksācijai. 
Dodamies apskatīt pilsētu no augšas, no Vodno kalna puses, apskatot Millenium krustu. Kafijošana kalna virsotnē. 
Nakts Skopjē.
 
6. DIENA.
Brokastis.
Šai dienā dosimies uz mītisko vietu, Maķedonijas Stounhedžu – Kokino observatoriju.
Bronzas laikmetā, sēžot uz trim akmens torņiem, senais zīmju tulks vēroja saules un mēness ceļu. Sajūtas, kas Jūs apmņem šai vietā patiešām ir ļoti dažādas. Šī ir vieta, kur pirmais saules stars kādreiz pilnībā mainīja kāda cilvēka likteni. Tieši šajā vietā 4000 gadus atpakaļ tikai izraudzīti karaļi jeb pareizāk virsaiši.Visi sasēdās uz saviem soliem, un kuram pirmam uzspīdēs saullēkta stari, tas arī būs nākamais karalis. 

Dodamies prom no Maķedonijas. Vakarpusē apmeklēsim vēl vienu no Eiropas galvaspilsētām Donavas krastos – Belgradu.
Ekskursija Belgradā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Apskatīsim lielāko pareizticīgo baznīcu pasaulē – Sv.Sava katedrāli, iziesim cauri senākajai pilsētas ielai – Kņaza Mihaila ielai, apskatīsim Belgradas cietoksni Kalemegdanu, kurš slejas Donavas un Savas satekā un parku, kas to ieskauj. Kur doties vakariņās? Protams, ka uz Skadaras ielu, pie viena izbaudot arī Belgradas bohēmu.
Nakts viesnīcā Belgradā.
 
7. DIENA.
No rīta dodamies mājupceļā. Ceļš cauri Serbijai, Ungārijai, Slovākijai. Nakts viesnīcā Polijā. 
 
8. DIENA.
Brokastis viesnīcā. Mājupceļš cauri Polijai, Lietuvai. Vakarā atgriešanās mājās.

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas

 Pērkot birojā

 Pērkot uz vietas 

 Ekskursija Egerā + vīna degustācija "Skaistās sievietes ielejā"

 40 EUR/ bērniem 25 EUR

 50 EUR/ bērniem 35 EUR

 Ekskursija Skopjē

 20 EUR/ bērniem 10 EUR

 30 EUR/ bērniem 20 EUR

 Izbraukuma ekskursija Ohridā

 25 EUR/ bērniem 15 EUR

 35 EUR/ bērniem 25 EUR

 Izbraukuma ekskursija uz Matkas kanjonu

 25 EUR/ bērniem 15 EUR

 35 EUR/ bērniem 25 EUR

 Ekskursija Belgradā

 20 EUR/ bērniem 10 EUR

 30 EUR/ bērniem 20 EUR


PAPILDIZDEVUMI:
 • Papildvieta autobusā - 120 EUR;
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvetīgā numuriņā - 120 EUR;
 • Laivas Matkas kanjonā - 7 EUR/ cilv.;
 • Vodno kalnu pacēlājs - ap 2 EUR/ cilv.

CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
 • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
 • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru