Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 28.06.2018. plkst. 01:00 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Brauciens tūrisma klases autobusā (visa brauciena garumā);
  • Grupas vadītāja - gida pakalpojumi (latviešu un krievu valodā);
  • Vieta uz prāmja 4-vietīgā kajītē "B4" uz prāmja St. Peterline Helsinki - Sanktpēterburga - Helsinki;
  • Vieta uz prāmja Tallina - Helsinki - Tallina;
  • Izmitināšana 3* viesnīcā Sanktpēterburgā (2 naktis), ar brokastīm.
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA VRK TRAVEL
 • LV40103874202
 • Ciemupes iela 1-71, Rīga, LV-1024
 • TATO-2016-14

Par piedāvājumu

Lieliska iespēja ieraudzīt Krievijas ziemeļu galvaspilsētu, apskatīt „Logu uz Eiropu”, ko cars Pēteris I izveidoja, pastaigāties pa krāšņo Pēterburgas piļu parkiem, iepazīt Sanktpēterburgas vēsturi un baudīt vakara romantiku, pastaigājoties pa Ņevas prospektu!

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
~ 01:00 došanās uz Tallinu. Ierašanās ostā, uzkāpšana uz prāmja. 
8.00 Došanās uz Helsinkiem ar Viking Line prāmi. 
10.30 ierašanās Helsinkos.
Ekskursija Helsinkos (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu).
Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kauppahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. 
Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos.
Brīvajā laikā varēsi apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām.
Brīvais laiks.
Ierašanās uz kruīza kuģa.
18:00 Došanās uz Sanktpēterburgu ar prāmji St. Peterline. 
Atpūta uz prāmja.

2. DIENA.
~ 10:00 ierašanās Sankt-Pēterburgā. Mantas jāņem līdzi.
Pēc tam mums sagaidīs ekskursijas brauciens uz Kronštadtu un Oranienbaumu (pēc vēlēšanās par papildus samaksu).
Autobusa - gājēju ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet vairāk par Kronštadta vēsturi - lielisku atklājumu pilsētu, Pēterburgas aizsprosta celšanu. Tas ir pilns komplekss, 25 km garumā, kas tika celts, lai pasargātu Sanktpēterburgu no plūdiem. Daļa no šī ceļa ir virs liela tuneļa, kurš atrodas dziļi zem ūdens. Aplūkosiet Andrejeva skvēru, kas tika nosaukts Andreja Pervozvannogo katedrāles vārdā, kurā veselus 53 gadus kalpoja tēvs Ioans Krondštats. Pie zilas vietas atrodas slavens Krondštata orientieris, kurš mēra ūdens līmeni Somu līcī. Pētera I vadībā kuģu remontam tika celts Pētera sausais doks. Pētera parkā mēs satiksim retu Pētera I monumentu. Jūs būsiet arī Enkuru laukumā ar tās unikālo čuguna bruģi. Enkuru pludmalē atrodas Nikola Jūras katedrāle, blakus tai atrodas slaveno admirāļu pieminekļi - admirālim S. Makarovam un F. Ušakovam par godu. Jūs uzzināsiet katedrāles vēsturi un apmeklēsiet galvenā Krievijas kara - jūras flotes templi.
Pēc tam seko pārbrauciens uz Oranienbaumu. Jūs aplūkosiet dienvidu Somu līča krastu, iepazīsieties ar Oranienbaumas pili un tās saimnieku vēsturi. Pils pirmais īpašnieks bija A. Meņšikovs, kura uzdevums bija vērot Krondštata būvi. Oranienbauma vienīgā Peterburgas piepilsēta , kura netika izpostīta kara gados un saglabāja savu oriģinālo vēsturi, tāpēc ka šeit tika atvērta tā sauktā „Orarienbaumas nostāja”. Jūs apskatīsiet Zemāko dārzu, kas ir veidots regulārā stilā un Augšējo ainavu parku, apmeklēsiet Lielo (Meņšikova) pili, kas uzcelta pēc arhitektu F. Fontana un I. Šedeļa projekta 1710. – 1727. gados, vēcākajā pils parka ansambļa celtnē.
Pēc ekskursijas izmitināšana viesnīcā.
Brīvais laiks vai ekskursija pa vakara Sanktpēterburgu (pēc vēlēšanās par papildus samaksu).
Dodoties uz nakts pilsētas ekskursiju, Jūs aplūkosiet Pēterburgu pavisam citu - nesteidzīgu, noslēpumainu un neiedomājamu. Nakts dūmos Jums priekšā paradīsies majestātiskās Ņevas krastmalas, kur guļ noslēpumainie sfinksi. Jūs redzēsiet lielisku Vasiļjeva salas Bultas panorāmu un Petropavlovska pilis, mūrus, katedrāles un tukšos laukumus.
Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

3. DIENA.
Brokastis.
Brīva diena vai Ekskursijas brauciens uz Petergofu (pēc vēlēšanās par papildus samaksu).
Petergofa - strūklaku galvaspilsēta! Brīnišķiga krievijas caru ārpuspilsētas rezidence, kuru dibinājis Pēteris I 1705.gadā Somu jūras līča krastā. Ekskursija lējas parkā ar "Monplezir" pils apmēklējumu. Monplezira - cara Petera I mīļakā pils. Tieši Pēteris I noteica pils atrašanas vietu, tas atrodas pāris soļos no Somu līča nemierīgājiem viļņiem. Petergofā vairāk par simtu strūklaku, par ko viņš saņema iesauku Krievijas Versaļa. XVIII. gadsimta sākumā uz Petergofu veda ceļš, pie kura tika sadalīta zeme vasarnīcam imperātora ģimenes locekļiem un tuviem cilvēkiem. Daudzi no tiem saglābājušies arī mūsdienās - Novoznamenka , Mahailovka, Aleksandrija un nesen atjaunotā Konstantīna saimniecība. Ekskursijas laikā Petergofā Jūs uzzināsiet par Petergofas ceļu, pastaigāsieties parkā un (pēc izvēles iegādājoeties biļeti) apmēklēsiet Lielo pili un Īpašo pieliekamo.
Atgriešanās viesnīcā.
Piedāvājam izbraucienu ar kuģīti pa Sanktpēterburgas kanāliem (pēc vēlēšanās par papildus samaksu).
Lieliska iespēja aplūkot slavenās vietas no ūdens - citā, neierastā skatījumā. Ziemas pils, Petropavlova pils. Skats uz tiltiem, kā arī daudz kas cits.
Nakts viesnīcā.

4. DIENA.
Brokastis. Numura atbrīvošana.
Ekskursija Sanktpēterburgā (pēc vēlēšanās par papildus samaksu).
Greznie Īzakas un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, Ņevas krastmala, Marmora un Meņšikova pils krāšņums, Vasiļjevas salas strēle – Biržas pils, Rostrālas kolonnas, “Auroras” kreiseris, Pētera māja, Kazaņas katedrāle. Īzakas katedrāles apmeklējums. Templis, kas ir kļuvis par muzeju, kurā cilvēki ierodas kā templī… Īzakas katedrāle - unikāls arhitektūras piemineklis, viena no labākajām katedrālēm Eiropā, izcils krievu mākslas kulta piemērs. Māksliniecisks katedrāles noformējums iekļauj sevī ietekmīgākās krievu monumentālās glezniecības kopumu XIX gadsimtā, ieskaitot vairāk kā 150 mākslas darinājumu. Starp tiem slavenie mākslinieka Vasilija Šebujeva, Karla Brjulova, Fjodora Bruni darbi. Vairāk kā 300 statujas, skulpturālas grupas un reljefi ir izpildīti pateicoties Ivanam Vitali. Lielu lomu dekoratīvajā mākslā spēlē vairāk kā 60 mozaīkas darinājumi , kas ir darināti krievu māksliniekiem. Visnotaļ lielu interesi izraisa vitrāžas, vienas no lielākajām Krievijā.
Plkst. 17:00 iekartošanos uz prāmja. 18:00 došanās uz Helsinkiem. Nakts uz prāmja St.Peterline.

5. DIENA.
~ 08:00 ierašanās Helsinkos.
11:30 došanās uz Tallinu ar to pašo prāmji. 
14:30 ierašanās Tallinā.
Pārgājienu ekskursija pa Tallinu (pēc vēlēšanās par papildus samaksu).
Tallinas Vecpilsēta ir iekļauta pasaules UNESCO mantojumā: šauras autentiskas ieliņas, iespaidīgs pilsētas mūris, aizsargtorņi – Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem.
Brīvais laiks. Ceļš uz Rīgu. Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

CENĀ IEKĻAUTS:
 • Brauciens tūrisma klases autobusā (visa brauciena garumā);
 • Grupas vadītāja - gida pakalpojumi (latviešu un krievu valodā);
 • Vieta uz prāmja 4-vietīgā kajītē "B4" uz prāmja St. Peterline Helsinki - Sanktpēterburga - Helsinki;
 • Vieta uz prāmja Tallina - Helsinki - Tallina;
 • Izmitināšana 3* viesnīcā Sanktpēterburgā (2 naktis), ar brokastīm.

EKSKURSIJU PAKETE (4 ekskursijas) - 60 EUR:
 • Ekskursija Sanktpēterburgā;
 • Ekskursija Kronštadtē un Oranienbaumā;
 • Ekskursija pa Tallinu;
 • Ekskursija Helsinkos.

EKSKURSIJU CENAS:
 • Ekskursija Sanktpēterburgā - 35 EUR;
 • Ekskursija Peterhofā - 35 EUR;
 • Ekskursija Kronštadtē un Oranienbaumā - 35 EUR;
 • Ekskursija Tallinā - 10 EUR;
 • Ekskursija Helsinkos - 10 EUR;
 • Ekskursija "Nakts Sanktpēterburga" - 12 EUR;
 • Brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas kanāliem - 15 EUR.

BEZVĪZU IEBRAUKŠANAS REĢISTRĀCIJA (obligāta piemaksa):
 • ES pilsoņiem - 25 EUR/cilv.;
 • Bērniem no 0-12 gadiem - 12.50 EUR/cilv.;
 • Ārzemju pilsoņu reģistrācija - 200 RUB./cilv. (tiek maksāts ierodoties viesnīcā).

IZMITINĀŠANA:
Piemaksa par izmitināšanu uz prāmja (par personu)
Kajīte 19.04 / 31.05 28.06 / 26.07 / 09.08 / 23.08 20.09 / 26.10 / 15.11 / 21.12
4-vietīga kajīte A4 20 EUR/cilv.30 EUR/cilv.20 EUR/cilv.
3-vietīga kajīte B3 15 EUR/cilv.25 EUR/cilv.15 EUR/cilv.
3-vietīga kajīte A3 40 EUR/cilv.55 EUR/cilv.40 EUR/cilv.
2-vietīga kajīte B2 40 EUR/cilv.50 EUR/cilv.40 EUR/cilv.
2-vietīga kajīte A2 65 EUR/cilv.90 EUR/cilv.65 EUR/cilv.
1-vietīga kajīte B1 130 EUR/cilv.170 EUR/cilv.130 EUR/cilv.
1-vietīga kajīte A1 185 EUR/cilv.245 EUR/cilv.185 EUR/cilv.

ĒDINĀŠANA:
Brokastis un vakariņas uz prāmja virzienā Helsinki - Sanktpēterburga - Helsinki - Tallina (tiek pasūtīti pirms ceļojumam).

 • Pieaugušais no 13 gadiem - 15 EUR;
 • Bērns 7 - 12.99 gadi - 8 EUR;
 • Bērniem līdz 6.99 gadiem - bezmaksas.

 • Pieaugušais no 13 gadiem - 20 EUR;
 • Bērns 7 - 12.99 gadi - 10 EUR;
 • Bērniem līdz 6.99 gadiem - bezmaksas.

 • Pieaugušais no 13 gadiem - 34 EUR;
 • Bērns 7-12.99 gadi - 17 EUR;
 • Bērniem līdz 6.99 gadiem - bezmaksas.

Regulārajās vakariņās tiek iekļauts alus un vīns bez ierobežojumiem.
Ieeja bērniem līdz 3 gadu vecumam (ieskaitot) uz restorānu Mascalzone Latino  ir iespējama tikai ar pieaugušajiem, kuriem ir iekļauta ēdināšana.

BĒRNIEM:
Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 0 līdz 12 gadiem:
 • Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketei un papildus ekskursijām.

PAPILDUS IZMAKSAS:
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā - 50 EUR;
 • Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - 50 EUR.

CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos;
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
 • Medicīniskā apdrošināšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
 • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.
 • Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
 • Transporta veids - prāmis, autobuss.
 • Ekskursijas notiek krievu valodā.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru