Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 09.06.2018. plkst. 05:15 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs),
  • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis,
  • Kempinga mājiņas (četrvietīga/piecvietīga izmitināšana, bez ēdināšanas);
  • Grupas vadītāja pakalpojumi.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 6 – 302. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00, vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams 3 darba dienu laikā.
 • Gadījumā ja klients dodas ceļojumā viens un tūroperatoram nav iespējas piedāvāt divvietīgo vai trīsvietīgo izmitināšanu klientam ir pienākums piemaksāt par vienvietīgo izmitināšanu.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA PRIEKS TURE
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Ne velti visi ceļojumu apraksti uzsver Slovēnijas daudzveidību. Patiešām, dažādi līdzenumu iemītniekiem tik neierasti dabas brīnumi te uzrodas vai aiz katra ceļa līkuma. Pat it kā industriālas pilsētas lielveikala stāvvietā var netraucēti atrast vismaz pāris gluži pieņemamus skatu punktus uz iespaidīgām kalnu virsotnēm vai mežonīgi krāčainu upi.

Tūrists un laikam vēl jo vairāk viņa naudas maciņš tiek cienīts un godāts vai uz katra soļa. Gandrīz katrs slovēnis brīvi runā vismaz divās svešvalodās, vācu un itāļu mēle gan ir mazliet lielākā cieņā nekā angļu. Arī slovēņu valoda jau pēc nedēļas liekas pietiekami pazīstama un it viegli iespējams saprasties gan ar pansijas saimnieci, gan krodziņa īpašnieku.

Slovēnija ir sava ziņā unikāla zeme, jo neskatoties uz savu nelielo izmēru, tā ir ļoti daudzveidīga. Tā pilnībā attaisno tai piedēvēto epitetu „Eiropa attēlota miniatūrā”. Novietota apskaužamā ģeogrāfiskā pozīcijā starp Alpiem un tuvu pie jūras, tā ir svētīta ar iespaidīgiem kalniem un karsta veidojumiem, bieziem mežiem un Adrijas jūras piekrasti.

Iespaidīgās virsotnes, kas cauru gadu klātas sniegiem, gleznainās ielejas, straujās upes, dzidrie ezeri, brīnumainie ūdenskritumi, alas- paradīze alpīnistiem, kalnu slēpotājiem vai vienkārši romantiķiem. 

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1.DIENA.
5:15 izbraukšana no Rīgas. Lietuva, Polija. Pēcpusdienā ierašanās Čenstohovā.
Polijas pilsētu Čenstohovu gadā apmeklē ap pieciem miljoniem svētceļnieku.Šeit atrodas Jasno Goras klosteris, kur apskatāma Čenstohovas Dievmātes brīnumainā svētbilde. Čenstohovas Dievmātes ikona, kas tiek dēvēta arī par Melno Madonnu, ir pazīstama ar neskaitāmiem brīnumiem un pārdabiskām spējām. Mūsdienās Dievmātes kapela, kurā atrodas Dievmātes ikona, atrodamas neskaitāmas piemiņas votas. Šī ir viena no retajām ikonām, kuru godina gan katoļi, gan pareizticīgie.
Nakts Čenstohovas apkaimē.

2. DIENA.
Brokastis. Dodamies uz Adrijas jūras piekrasti Slovēnijā. Vēl tikai piestāsim vienā no skaistākajām Slovēnijas pilsētām Mariborā.
Apskates ekskursija Mariborā (Pēc vēlēšanās un par papildu samaksu) – vecpilsēta, galvenais laukums ar mēra kolonnu, daudzie viduslaika torņi un baznīcas un skaistās šaurās vecpilsētas ieliņas...
Nakts kempingākādā no piekrastes pilsētiņām Slovēnijas Horvātijas pierobežā.

3. DIENA.
Brokastis.
Izbraukuma ekskursija uz Slovēnijas galvaspilsētu Ļubļanu un slavenajām Postojnas alām (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Rīta pastaiga Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā. Ļubļana ir zaļa pilsēta ar daudziem seniem laukumiem, baroka arhitektūru un savdabīgiem tiltiem pār Ļubļanicas upi, kas vijas cauri pilsētai.
Dosimies uz pasaulsslavenajām Postojnas alām, kas kopumā stiepjas 20 km garumā, no kuriem apmēram 5 km pieejami tūristiem. Pirmos pāris kilometrus brauksim ar speciālu tūristu vilcieniņu, bet tālāk ar kājām dosimies atklāt noslēpumaino pazemes valstību.
Atgriezīsimies kempingā pēcpusdienā.

4. DIENA.
Brīva diena atpūtai vai izbraukuma ekskursija uz Venēciju - Adrijas jūras pērli un neatkārtojamo pasaules pilsētu (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Šī pilsēta nelīdzinās nevienai citai, jo ielu vietā šeit ir kanāli, un tās pieminekļi un ēkas bez pūlēm spēj sacensties ar Romas un Florences šedevriem. Katru gadu uz šo vietu atbrauc 10 miljoni tūristu, radot vienus no lielākajiem pūļiem Eiropā. Pilsētas apskate – Frari baznīca, Lielais kanāls, Rialto tilts, San Marko laukums, Dodžu pils – vietas, kuras daudzi ir sapņojuši ieraudzīt. Brīvajā laikā iesakām braucienu ar gondolu.
Vakarā atgriešanās kempingā.

5. DIENA.
Atpūta pie Adrijas jūras vai izbraukuma ekskursija uz Horvātijas Istras pussalas slavenākajām vietām – Pulu un Rovinju (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu).
Pula – saskaņā ar leģendu pilsēta atradās Herkulesa aizsardzībā. Senatnē Pula bijusi romiešu imperatoru iemīļotā atpūtas un izklaižu vieta, šodien tā ir tūrisma centrs ar interesantu pagātni un skaistu tagadni. Šeit lieliski saglabājušies seno romiešu arhitektūras pieminekļi, vispopulārākais no tiem – amfiteātris Arēna, kur mūsdienās tiek rīkoti koncerti un starptautiski kinofestivāli. Jūs redzēsiet Zelta Vārtus, Diānas un Augusta tempļus, Sergija Triumfa arku (celta 27.g.p.m.ē.), kā arī pastaigāsieties pa šaurajām ieliņām, kas izliktas ar baltām smilšakmens plāksnēm.
Rovinja – Horvātijas populārākā kūrvieta, kas tiek dēvēta par Adrijas pērli. Majestātiskā Sv. Eifemijas baznīca, vecpilsētas spīdīgais marmora bruģis šaurajās ieliņās, Gleznotāju ieliņas šarms, Svētās Trejādības kapliča, Franciskāņu klosteris, zaļie skvēri un neskartā daba uz blakus redzamajām saliņām apburs Jūs un padarīs Rovinju par vienu no spilgtākajiem Horvātijas ceļojuma iespaidiem. Brīvajā laikā Jums būs iespēja apmeklēt tirgu, suvenīru veikaliņus un ielu kafejnīcas, kā arī kādā no gleznainajiem krodziņiem nogaršot īpašus zivju ēdienus. Pēcpusdienā atgriešanās kempingā.

6. DIENA.
No rīta dodamies uz māju pusi. 
Tikai 15 kilometru attālumā no Slovēnijas un Austrijas robežas, Juliāna (Jūlija) Alpos, mežu ieskauts, atrodas gleznainais Bledas ezers.
Tā krastā uz 130 metru augstas klints slejas viens no Slovēnijas simboliem – 1011. gadā romānikas stilā celtā Bledas pils. No tās paveras brīnišķīgs skats uz smaragdzaļo ezeru un kalniem. Savukārt ezera ūdeņi apskalo skaisto Bledas saliņu, kuras ievērojamākā ēka ir 17. gadsimtā celtā Debesbraukšanas baznīca. Tā tiek uzskatīta par ļoti romantisku vietu, un kā nu ne, ja visa apkārtne vairāk atgādina pastkarti nekā realitāti. Tomēr tradicionālais veids, kā izbaudīt ezera burvību, ir doties izbraucienā ar tikai šim ezeram raksturīgajām Pletna laivām. Tās ir palielas laivas ar jumtu un vaļējiem sāniem, kas radītas 16. gadsimtā un var vienlaikus uzņemt līdz pat 20 cilvēkus. Laivas īpašā tehnikā airē pārcēlāji, kas līdzīgi kā Venēcijā gondoljeri ir ļoti respektabli ļaudis, jo par pārcēlāju nevar kļūt jebkurš – šis amats tiek mantots no paaudzes paaudzē. 
Iespaidīgā Vintgara aiza atrodas tikai dažu kilometru attālumā no Bledas pilsētas Slovēnijā. To klinšainajā apvidū izgrauzusi mutuļojošā Radovnas upe, radot skaistumu, ko nav iespējams aprakstīt vārdos.
Klinšu aiza ir 1,6 kilometrus gara. Dodoties pa gājēju ceļu gar upes krastiem, iespējams apskatīt neparastas un gleznainas ainavas, dabīgi veidojušos baseinus, ūdenskritumus, krāces un nogāzes. Cauri visai aizai ved koka laipas, kā arī saglabājušies iespaidīgi tilti vēl no Napoleona laikiem – pastaiga pa šo pasaku valstību liks aizrauties elpai. Taku noslēdz brīnišķīgais, 13 metrus augstais Šuma ūdenskritums. Tie, kuri uzmanīgi vēros, ieraudzīs tajā arī foreles!
Gājēju takas garums ir aptuveni trīs kilometri, un to var mērot stundas laikā. Taka nav nogurdinoša, bet, ja ir ļoti karsta vasaras diena, turp dodoties, gan jāizvērtē savi spēki, brīdina takas apsaimniekotāji.
Nakts viesnīcā Slovēnijā.

7. DIENA.
Brokastis. Brauciens cauri Austrijai.
Pusdienlaikā ieradīsimies lielākajā Eiropas pazemes ezerā Seegrotte, bijušajās Austrijas ģipša raktuvēs, kur Jūs sagaida romantisks brauciens ar laivām pa šo pazemes ezeru.
Nakts viesnīcā Polijā.

8. DIENA.
Brokastis. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Vakarā atgriešanās mājās.

EKSKURSIJU CENAS:
Bērni ekskursijās līdz 12 gadiem!

Ekskursijas

 Pērkot birojā

 Pērkot uz vietas 

 Ekskursija uz Venēciju

 55 EUR/ bērniem 40 EUR

 65 EUR/ bērniem 50 EUR

 Izbraukuma ekskursija uz Ļubļanu un Postojnas alām

 40 EUR/ bērniem 20 EUR

 50 EUR/ bērniem  30 EUR

 Izbraukuma ekskursija uz Horvātiju

 35 EUR/ bērniem 20 EUR

 45 EUR/ bērniem 30 EUR

 Ekskursija Mariborā

 20 EUR/ bērniem 10 EUR

 30 EUR/ bērniem 20 EUR


PAPILDIZDEVUMI:
 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru - 90 EUR; 
 • Piemaksa par papildvietu autobusā - 90 EUR;
 • Postojnas alas - 25 EUR;
 • Bledas pils - 8 EUR;
 • Bledas baznīca - 3 EUR;
 • Brauciens ar Pletna laivām pa Blednas ezeru - 18 EUR;
 • Vintgara aiza - 5 EUR;
 • Seegrotte pazemes ezers - 10 EUR.

       CEĻAZĪMES CENĀ IETILPST:
       • Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (WC; kondicionētājs, karstais ūdens, tēja, kafija – apstāšanās pauzēs);
       • Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
       • Kempinga mājiņas (četrvietīga/piecvietīga izmitināšana, bez ēdināšanas);
       • Grupas vadītāja pakalpojumi.

       CEĻAZĪMES CENĀ NEIETILPST:
       • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
       • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi;
       • Medicīniskā apdrošināšana.

       SVARĪGA INFORMĀCIJA:
       • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.
       • Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

       PAPILDUS INFORMĀCIJA:

       Komentāri un atsauksmes

       Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

       Ieeja vai Reģistrācija

       Pievienot komentāru