Piedāvājuma nosacījumi

 • Izbraukšana 28.08.2014. plkst. 5:00 no t/c Origo.
 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • brauciens ar ērtu tūrisma klases autobusu (WC, TV, DVD, Climat, virtuve),
  • grupas vadītāja pakalpojumi,
  • dzīvošana viesnīcās (2-3 vietīgie numuri ar visām ērtībām), brokastis.
 • Jūs varat iegādāties neierobežotu kuponu daudzumu.
 • Šo kuponu nedrīkst summēt ar citām akcijām un atlaides kartēm.
 • Neaizmirsti izdrukāt kuponu un paņemt to līdzi uz Prieks.lv ofisu, kurš atrodas Merķeļa ielā 7 – 201. kab., darba dienās no 9:00 – 18:00., vai sūtiet savus datus (kupona numuru,vārdu, uzvārdu, personas kodu, pases sērijas numuru un tālruņa numuru) uz e-pastu: ture@prieks.lv
 • Šim ceļojumamTūroperators piedāvā BEZMAKSAS transfērus no sekojošām pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava!
 • Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv vai zvanot pa tālruni 67210006 ne vēlāk kā divas dienas pirms ceļojuma.
 • Tūroperatoram ir tiesības izmainīt akcijas norises laiku, tas ir, pagarināt vai noslēgt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Noslēgt līgumu ir nepieciešams līdz 21.08.2014.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

Prieks Tūre

Adrese: Merķeļa iela 7-201. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00.
www.prieksture.lv

 • SIA AUTO PRIEKS
 • Reg. Nr. 40003366030
 • Vaidavas iela 6/3-22, Rīga, LV-1084
 • TATO-2012-40

Par piedāvājumu

Dāvājiet sev un savai otrai pusītei 11 dienu atpūtu Bulgārijā, kūrortā "Saulainais Krasts"! Šis slavenais un romantiskais kūrorts atrodas Melnās jūras piekrastē.

Šim ceļojumamTūroperators piedāvā BEZMAKSAS transfērus no sekojošām pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava! Transfērs tiek organizēts no augstāk minēto pilsētu centriem (neiekļaujot sevī piebraukšanu pie katra tūrista dzīves vietas) līdz Rīgas centram. Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu ture@prieks.lv vai zvanot pa tālruni 67210006 ne vēlāk kā divas dienas pirms ceļojuma.

Ceļojuma programma:

1.diena. 
5.00 izbraukšana no Rīgas. Pa ceļam Lietuva, Polija. Pusdienu pauze Polijā. Nakts tranzītviesnīcā Slovākijā Prešovā.

2.diena. 
Brokastis. Piedāvājam apmeklēt Miškoļcas-Tapoļcas termālos baseinus ar piecām zālēm klinšu alā, kura ir unikāls dabas veidojums Eiropā (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Miškoļcu peldvieta atrodas Ziemeļungārijā alās, brīnišķīgā, tūrisma apskates objektiem bagātā Miškoļca- Tapoļca reģionā. Termālie baseini ir izveidoti kalnā. Atpūtas ēkas ar baseiniem ir izveidotas, izmantojot kalnu dabiskā reljefa alas. Ieejot šajā kompleksā, pavērsies neaprakstāms skats. Kompleksa vidusdaļā tek upe ar dzidri zilu ūdeni, daudziem līkumiem cauri vairākām alām. No upes pa speciālām pārejām var doties uz dažādiem baseiniem, kur katrā baseinā ir gan savādāks ūdens sastāvs, gan ūdens temperatūra. Visi šie baseini un upe tajā skaitā, atrodas kalna iekšpusē. Vienā no baseiniem ir izveidotas debesis ar daudzām zvaigznēm un vienreizēju akustiku. Pēc ārstu slēdziena šo alu gaiss ļoti labi ietekmē elpošanas ceļus un palīdz astmas slimniekiem. Miškoļcu – Tapoļcu ieskauj 1150 ha dižskābaržu mežs, kurā arī ir ierīkots parks un peldvieta. Nakts tranzītviesnīcā Rumānijā, Sibiu.

3.diena.
Brokastis. Mūsu programmā Bukarestes apmeklējums – Rumānijas galvaspilsēta – apskates ekskursija (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Pilsētas neparasti skaistā arhitektūra, zaļie, gleznainie bulvāri ir par pamatu tam, ka no 1930.gada to mēdz dēvēt par „Mazo Parīzi”. Bukarestē ir sava Triumfa arka, savi Elizejas lauki, bet visvairāk Parīzes gaisotne jūtama vecpilsētā, kur ēkas celtas franču renesanses stilā. Jūs tiksiet iepazīstināti ar Triumfa arku, Revolūcijas laukumu, Uzvaras bulvāri un skaistajiem parkiem. Tāpat redzēsiet iespaidīgo Parlamenta pili, kas Ginesa rekordu grāmatā minēta kā pasaulē lielākā civilā administratīvā ēka un otrā lielākā ēka aiz Pentagona. Ekskursijas nobeigumā varēsiet baudīt arī pilsētas atmosfēru patstāvīgi. Nakts viesnīcā pie Melnās jūras, Saulainajā krastā, Amfibia 3* .

4.diena. 
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija uz Nesebru (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu) – pati pievilcīgākā un kolorītākā Bulgārijas Melnās jūras dienvidu kūrortpilsēta. Šeit varēsiet redzēt gan bagātu vēsturi, gan daudzveidīgu dabu. Nesebera ir viena no vecākajām Eiropas pilsētām, kas dibināta vairāk kā 3000 gadus atpakaļ un atrodas uz nelielas pussalas tikai 3 km attālumā no „Saulainā krasta”. Pilsētas lepnums ir tās daudzās baznīcas, kas celtas dažādos gadsimtos un ir īstas Balkānu pussalas arhitektūras pērles. Sākotnēji liekas, ka tās nemaz nav baznīcas – zemas, bez torņiem, lieliem zvaniem. Tās savieno slāvu arhitektūru un grieķu ortodoksālu arhitektūru. Neseberas Dievmātes katedrāle ir slavena ar savu brīnumdari ikonu – katru gadu augustā ticīgie pavada šajā baznīcā nakti, cerībā uz izdziedināšanu. 

Ravadinovo pils – pasakaina vieta netālu no Sozopoles, kas uz brīdi ļaus Jums justies kā pasaku varonim – izcila arhitektūra, skaistas ūdenstilpnes, gulbji, ziedi...

Sozopole – vecākā Bulgārijas piekrastes pilsēta un viena no senākajām seno grieķu apmetnēm Melnās jūras krastā. Kādreiz šeit atradās sengrieķu kolonija „Apolonija Pontika”, kas ieguva savu vārdu no dieva Apolona. Mūsdienās pilsētas romantisko gaisotni veido dārzu ieskautās nelielās mājiņas, mazās ieliņas, privātās kafejnīcas, omulīgie restorāni un bāri.

Apmeklēsim arī Vīna māju «Изба Помория», kas specializējusies sarkano vīnu, rakijas un vīna brendija ražošanā. Degustācijā nogaršosim 6 dažādus vīnus, sieru, brinzu, šķiņķi... Nakts viesnīcā pie Melnās jūras, Saulainajā krastā, Amfibia 3*.5.diena.
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija uz  Kotelu un Žeravnu (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Mūsu maršruts ies pāri Balkānu kalniem. Apmeklēsim divus gleznainus ciemus –Kotelu un Žeravnu, kam apkārt plešas neaprakstāmi skaistas, zaļas dabas ainavas. Šie abi ciemi joprojām glabā sevī unikālo seno tradīciju, rituālu un tautas amatniecības harmoniju, kas nāk no seniem laikiem. Renesanses laikā celtās ēkas, bruģētās ieliņas, iedzīvotāji, kas rūpīgi glabā sentēvu tradīcijas rada romantisku senās Bulgārijas atmosfēru. Ceļojums uz šiem abiem ciemiem ir ceļojums uz seno, noslēpumaino Bulgāriju. Nakts viesnīcā pie Melnās jūras, Saulainajā krastā, Amfibia 3*.

6.diena.
Brokastis. Dienas pirmajā pusē atpūta pie jūras. Pēcpusdienu piedāvājam pavadīt nelielā ciematiņā restorānā „Zelta muca” (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Tūristus šeit sagaida kā visdārgākos ciemiņus labākajās bulgāru tradīcijās. Jūs tiksiet cienāti ar garšīgu nacionālo ēdienu, labāko bulgāru vīnu un rakiju. Dziedāsim, dejosim, baudīsim dzīvi! Tāpat ekskursijas laikā vizināsimies ēzeļu pajūgos, piedalīsimies dažādās spēlēs un vakara nobeigumā – dejas uz karstām oglēm! Brīnišķīga iespēja saplūst ar nacionālo kolorītu – visi dejo un priecājas! Nakts viesnīcā pie Melnās jūras, Saulainajā krastā, Amfibia 3*.

7.diena. 
Brokastis. Atpūta pie jūras. Piekrastē karstā vasara – gaisa temperatūra +33, ūdens temperatūra +25. Sauļojamies, peldamies, pusdienojam piekrastes restorāniņos. Šo dienu pilnībā veltam atpūtai. Nakts viesnīcā pie Melnās jūras, Saulainajā krastā, Amfibia 3*.

8.diena. 
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija uz  seno Turcijas galvaspilsētu Stambulu (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu). Tā ir viena no pasaules varenākajām pilsētām, kas atrodoties Vecās Pasaules centrā, lepojas ar diženiem vēstures pieminekļiem un ainaviskiem dabas skatiem. Stambula ir vienīgā pilsēta visā pasaulē, kas vienlaicīgi atrodas uz diviem kontinentiem: Eiropas (Traķija) un Āzijas (Anatolija), ko savieno Bosfora jūras šaurums. Dibinot pilsētu stratēģiski nozīmīgā vietā starp diviem kontinentiem un divām jūrām, pirms 2500 gadiem tika aizsākta Stambulas vēsture. Gadsimtu gaitā, pilsētai nonākot dažādu iekarotāju rokās, Stambula tikusi bagātināta ar pilīm, mošejām, skolām, turku pirtīm un citiem arhitektūras pieminekļiem, kas pilsētai piešķir tikai tai raksturīgo īpašo auru. Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet Topkapi pili, Sultāna Ahmeda mošeju („Zilo mošeju”), Suleimana mošeju, kurā atrodas sultāna Suleimana un viņa mīļotās sievas Rokselanes, kā arī citu prominentu ļaužu apbedījumi, Ēģiptiešu garšvielu tirgu un, protams, Bosforas tiltu. Nakts viesnīcā pie Melnās jūras, Saulainajā krastā, Amfibia 3*.

9.diena. 
Brokastis. Brauksim ar jahtu un baudīsim sauli un jūru, makšķerēsim, peldēsimies, sauļosimies un pusdienosim jūras krastā (pēc vēlēšanās, par papildu samaksu). Atmiņas par šo dienu Jūs sasildīs arī aukstajos ziemas vakaros, kad pāršķirstīsiet fotoalbumu.Nakts viesnīcā pie Melnās jūras, Saulainajā krastā, Amfibia 3*

10.diena. 
Ap 4.00 izbrauksim mājup. Mājupceļš vīsies caur Bulgāriju, Rumāniju, Slovākiju. Nakts tranzītviesnīcā Slovākijā, Prešovā.

11.diena. 
Brokastis. Atgriešanās mājās. Pa ceļam Slovākija, Polija, Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.


Papildus izmaksas:
 • Piemaksa par papildvietu autobusā  110 EUR (77.31Ls);
 • Piemaksa par vienvietīgo viesnīcas numuru 155 EUR (108.94Ls);
 • Miškoļcu termālā peldvieta 15 EUR/bērniem 10 EUR;
 • Ekskursija Bukarestē vietējā gida pavadībā 25 EUR/bērniem15 EUR;
 • Nesebera, Sozopole, Ravadinovas pils, vīnu degustācija 40 EUR/bērniem 20EUR;
 • „Bulgārijas ciems” + pusdienas 40EUR/bērniem 25 EUR;
 • Bulgārijas nacionālais vakars restorānā „Zelta muca” 30 EUR/bērniem 20 EUR;
 • Ekskursija uz Stambulu 55 EUR/bērniem 35 EUR;
 • Brauciens ar jahtu  25 EUR.
Ceļazīmes cenā neietilpst:
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.

Komentāri un atsauksmes

Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

Ieeja vai Reģistrācija

Pievienot komentāru