NOPIRKT
 • Kupona cena
  499.00
 • Nopirkts
  2 no 70
Akcija aktīva
22.11.17 - 18.10.18

Ceļojumu varianti un datumi

Kupona cena
Nopirkts

Izlidošana: 20.04.2018 / 7 naktis. Ceļojuma cena 499 EUR
+ ekskursijas pakete (125 EUR)
PILNA CEĻOJUMA CENA 624 EUR

499.00
0 no 10

Izlidošana: 20.05.2018 / 7 naktis. Ceļojuma cena 499 EUR
+ ekskursijas pakete (125 EUR)
PILNA CEĻOJUMA CENA 624 EUR

499.00
0 no 10

Izlidošana: 24.06.2018 / 7 naktis. Ceļojuma cena 519 EUR
+ ekskursijas pakete (125 EUR)
PILNA CEĻOJUMA CENA 644 EUR

519.00
0 no 10

Izlidošana: 22.07.2018 / 7 naktis. Ceļojuma cena 549 EUR
+ ekskursijas pakete (125 EUR)
PILNA CEĻOJUMA CENA 674 EUR

549.00
2 no 10

Izlidošana: 19.08.2018 / 7 naktis. Ceļojuma cena 549 EUR
+ ekskursijas pakete (125 EUR)
PILNA CEĻOJUMA CENA 674 EUR

549.00
0 no 10

Izlidošana: 23.09.2018 / 7 naktis. Ceļojuma cena 549 EUR
+ ekskursijas pakete (125 EUR)
PILNA CEĻOJUMA CENA 674 EUR

549.00
0 no 10

Izlidošana: 19.10.2018 / 7 naktis. Ceļojuma cena 549 EUR
+ ekskursijas pakete (125 EUR)
PILNA CEĻOJUMA CENA 674 EUR

549.00
0 no 10

Avansa Maksājums

Jūs varat rezervēt šo ceļojumu, iemaksājot avansu. Atlikušo summu jāsamaksā 30 dienu pirms izlidošanas.

Piedāvājuma nosacījumi

 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Avio lidojums Rīga - Tbilisi - Rīga;
  • Rokas bagāža (max svars 8 kg, max izmērs 55 x 40 x 20 сm);
  • Nododāma bagāža: 1 soma (max svars 20 kg);
  • Brauciens tūrista klases autobusā visā ceļojumā garumā;
  • Izmitināšana 3* viesnīcās, 7 naktis ar brokastīm, 2-vietīga izmitināšana (4 naktis Tbilisī, 1 naktis Boržomī, 1 naktis Batumī, 1 naktis Kutaisiī).
 • Lai piereģistrētos braucienam, 24 stundu laikā pēc kupona iegādes nosūtiet uz e-pastu: avio@prieks.lv tūristu datus: vārdu, uzvārdu, personas kodu un telefona numuru. Pēc rezervācijas apstiprināšanas uz Jūsu e-pastu Jūs saņemsiet līgumu uz braucienu.
 • Tāpat, līgumu uz ceļojumu var noslēgt tūroperatora PRIEKS TŪRE ofisā, Rīgā, Merķeļa ielā 6-302 kab. Tālrunis uzziņām: 67210006, 27077790. Darba laiks: darba dienās no 9:00 – 18:00.
 • Ceļojums notiks neatkarīgi no cilvēku daudzuma!
 • Uzmanību! Ja Jūs braucat ceļojumā viens, būs nepieciešams piemaksāt par vienvietīgo viesnīcas numuriņu. Piemaksas cenu var uzzināt PRIEKS TŪRE ofisā.
 • Svarīgi! Ceļojumam būs nepieciešama pase, kas izsniegta pēc 30.06.2002. un ir derīga kā minimums 6 mēnešus pēc atgriešanās.Bērniem līdz 18 gadiem ir nepieciešama dzimšanas apliecība un notariāli apstiprināta pilnvara, gadījumā, ja bērns ceļo bez vecākiem.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt akcijas periodu, tas ir, pagarināt vai pabeigt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

SIA PRIEKS TURE

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA VRK TRAVEL
 • LV40103874202
 • Ciemupes iela 1-71, Rīga, LV-1024
 • TATO-2016-14

Par piedāvājumu

Viesmīlīgā Gruzija vilina tūristus ar šašliku un „Kindzmarauli” ar aizraujošiem tostiem, ielūdz atpūsties Batumi pludmalē un ārstēties Boržomī. Ievērojamakās Tbilisi vietas, senlaicīgas pilis un klinšu klosteri.

LIDOJUMA LAIKS:
Lidojumu nodrošina aviokompānija airBaltic.
RIX - TBS 22:55 - 03:25
TBS - RIX 04:10 - 06:45

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
Satikšanās vieta - Rīgas lidostā. Avio lidojums uz Gruziju

2. DIENA.
Ielidošana Tbilisī. 
Izmitināšanas viesnīcā. 
Ekskursijas tūre pa visu Tbilisi pilsētu (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Tbilisi – lieliska Kaukāza pilsēta. Pilsētai nacās piedzīvot daudz savas pastavēšanas laikā, kas ilgst jau 1500 gadus, tās ir gan uzvaras, gan sakāves. Vēsturiskais Tbilisi centrs, kurš atrodas Mtacminda kalna pakajē. Pamatā cilvēki dzīvo divstāvu un trīsstāvu mājās, no kieģeļiem un akmeņiem. 
Sakumā iepazīsimies ar lielāku Gruzijas klosteri – Svētās Trīsvienības katedrāle (Sameba). Tas ir Gruzijas valsts vienotības simbols. Vahtanga Gorgasali pieminekļa teritorijas apskate – karalis, kurš panāca Gruzijas pareiztīcīgo baznīcas autokefaliju (5 gs.), mūsdienu Gruzijas galvaspilsētas dibinātājs.
Ar gondolam piebrauksim (~1€/cilv.) pie Narikala cietokšņa, kurš dibināts ap IV gs., tas ir vienā vecumā ar pilsētu, bet iespējams arī vecāks par to.
No šejienes Jūs varēsiet baudīt skatus uz senlaicīgo Tbilisī. Pacelsiemies pie Mātes Gruzijas pieminekļa. Nolaišanās uz vecu pilsētu ar kajām. Seru vannu teritorija – ieverojams objekts, kurš kļuvis par Gruzijas galvaspilsētas pamatu. Kajamgajēju ekskursija pa vecpilsētas ieliņām. Sargo Paradžanova piemineklis – Antonio Mikelandželo rakstīja, ka visu laiku atradās Paradžanova gleznu estetikas gūstā, it īpaši „Granatābola krāsas”. Daudzi vareni pēdējās desmitgades režisori, kuri pielika lielas pūles, lai Meistars iegūst brīvību, un saskaroties ar viņa mākslas darbiem, izjūta tas pašas emocijas. Pasaules tilts – ir viens no 13 neparastākiem arhitektūras meistardarbiem pasaulē. Skaists pulkstenis pie Rezo Gabriadze leļļu teātra!
Atgriešanas viesnīcā. Atpūta. Brīvais laiks.
Vakarā Jūs sagaida nacoinālais šovs ar vakariņam gruzīnu restorānā (pēc vēlēšanās par papildus maksu), kur Jums būs iespēja pagaršot gruzīnu ēdienus, iedzert tradicionālu vīnu un izbaudīt programmu! Gruzijas tautas dziesmas un dejas ir tik par daudzveidīgas kā Gruzijas daba un Gruzījas iedzīvotāju ikdienas dzīve. Daudzbalsīga gruzīnu dziesma un temperamentīgas gruzīnu dejas mākslinieciski un reālistiski atspoguļo tautas domas un jūtas.
Nakts viesnīcā.

3. DIENA.
Brokastis.

Brīvais laiks Tbilisī vai ekskursijas brauciens uz Kahetiju, Bodbe un Signagi (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Pirmais ko mēs apmeklēsim Kahetijā – tas ir Cinandali muzejs! Muiža izbrīno visus ar savu „brīnumainu dārzu”, pili un lieliskiem skatiem, kas veras uz Azalijas ieleju.
Šeit ciemojas A. Puškins, M. Ļermontovs, bet A. Griboedovs bija šīs ģimenes znots un tieši šeit pirmoreiz izlasīja „Gudra cilvēka nelaime”. Cinandales muižu saņēma mantojumā gruzīnu romantisma pamatlicējs, sabiedriskais cilvēks Aleksandrs Čavčavadze (1786-1846). Viņs izaudzis Sanktpēterburgā karaļa muižā. Viņš bija Ekaterinas II un Aleksandra I krusttēvs. Šeit mēs degustēsim 4 vīna veidus, apskatīsim muzeju un parku. 

Tālāk Bodbe – slavens klosteris Gruzijā.
Pusdienas klosterī (pēc vēlēšanās par papildus maksu), ienākumi no kura tiek ieguldīti jauna klostera būvniecībai svētās Nino godā. Pēc pusdienām Jūms būs iespēja paklanīties sv. Nino kapam un iedomāties vēlēšanos.

Brauciens uz Signagi – skaistu mīlestības pilsētu, šeit dzīvo tikai 2000 cilvēki. Mīlestības pilsēta, šeit strādā dzimtsarakstu nodaļa, kur var noformēt savas attiecības jebkurā laikā, aizdomajieties! Ekskursija pilsētā.
Nakts viesnīcā.

4. DIENA.
Brokastis. Numuru atbrīvošana. 

Došanās uz Mchetu (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Mcheta – pirmā Gruzijasgalvaspilsēta – dibināta senātnē, pirmās tūkstoš gades otrajā pusē. Svetichoveli tempļa apmeklējums – šeit ir apglabāts Kristus hitons. Templis ir slavens ar savām leģendām par kurām mēs noteikti Jums izstastīsim!
Tālāk Džavari tempļa apmeklējums. Džavari stāv pie augstas klints malas un lieliski iekļaujas kopējā ainavā arskārbu, bet ļoti māksliniecisku apkartējo dabu. No lejas atnāk Kuras un Aragvi šalkoņas – divas populārākās Gruzijas upes. Pretī paveras Mchetas panorama. Vējainas Džvari nogāzēs aug Vēlmju koks, uz kura svētceļotāji liek lientītes un iedomājas vēlēšanas.
Pusdienas vina namā (25 EUR cilv.).
Pārbrauciens uz Gori. Alu pilsētas Upliscihes apmeklēšana (~5 EUR cilv.) Upliscihe (Uplistsikhe) - 3600 gadu veca zīda ceļa alu pilsēta, kas bija lielākais kaukāziešu pagānu reliģijas reģionālais centrs. Brīnumainā pilsēta, dibināta otrā gadu tūkstoša beigās p.m.ē. Šis senlaiku cietoksnis ir grandiozs darbs, jo pilsēta ir celta no akmeņiem.
Ceļš uz Boržomi. Neparasta daba un lieliski skati neatstās Jūs vienaldzīgu. Ierašanās Boržomi.
Izmitināšana viesnīcā. 
Nakts viesnīcā Boržomi.

5. DIENA.
Brokastis. Došanās Ahalcīhē.
Rabati cietokšņa apmeklējums (5$ ieejas biļete cietoksnī).
Nepielā kalnā pie paša, klusas ūpes Pochovi krasta, stāv galvenais apskates objekts Ahalcīhe pilsētiņā – sens akmens cietoksnis Rabati. Tā nosaukums radās no arābu valodas un nozīmē „nocietināta vieta”. Tas ir izvietots rietumu nomalē un ir redzams praktiski no jebkuras pilsētas malas. Uzbūvēta XIII gs., šī militārā ēka ir redzējusi daudz savas pastavēšanas laikā. Cietoksnis daudzas reizes tika iznīcināts, bieži atradās aplenkumā,un rezultātā atspoguļo dažādas kultūras un reliģijas. 2012. gadā šeit notika plaša rekonstrukcija, pēc kuras Rabati cietoksnis Alcīhā kļuva par pilsētu pilsētā. Pie tam, tas kļuva ne tikai par vēsturisku pieminekli, bet arī par īstu pilsētas kultūras centru. Cietokšņa sienās atrodas baznīca, mošeja, sinagoga, neliels parks, vēstures muzejs, dažādi veikali un pat dzimtsarakstu nodaļa.
Brauciens uz dienvidu Gruziju.

Boržomi avotu un Harauguļas nacionāla parka apmeklējums (iespēja iedzert ūdeni no avota) (~2$ ieeja parkā). Īsts boržomi tieši šeit!
Boržomi – kūrortpilsēta Samche-Džavaheti reģionā, Gruzijas dienvidrietumos. Pilsēta ir slavena ar minerālūdeni Boržomi, kura ieņem pirmo vietu eksporta produktu sarakstā Gruzijā. Boržomi ir zemo kalnu kūrorts un apkārt tam ir kalnu masīvi, kuri pārklāti ar skūjkoku un lapu koku mežiem. Klimats atšķiras ar mērēnu temperatūru gan vasaras, gan ziemas periodā. Boržomi kanjonā ir vairāk nekā 200 vēsturisku pieminekļu: pilis, baznīcas, klosteri. Īpašu vietu vēsturisku objektu vidū ieņem krievu karaļu Romanovu pils, kura uzbūvēta XVIII gadsimtā.
Pārbrauciens uz Kutaisi. Nakts viesnīcā.

6. DIENA.
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Brauciens uz Kutaisi.

Ekskursija Kutaisī (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Kutaisi – otra pēc lieluma un svarīguma pilsēta, kura atrodas Imeretā, Rietumu Gruzijā. Pirmie pieminējumi vēstures dokumentos VI-III gadsimtā. Šī pilsēta lepojas ar to, ka pusotra gadsimta laikā, sākot no 978. gada bija Gruzijas galvaspilsēta. Neskatoties uz galvaspilsētas statūsu zaudēšanu, Kutaisi palika par svarīgu valsts kultūras, biznesa un tūrisma centru.

Motsameta kompleksa apmeklējums (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Motsameta - ciems 6 km attalumā no Kutaisi, ir slavens ar savu klosteri, kurš uzcelts gruzijas karaļu Davīda un Konstantina Mheidze nāves vietā, kuri kļūva par gūsteķņiem pēc sakaves cīņā pret musulmaņu armiju. Viņus nogalināja, jo atteicās pieņemt musulmaņu reliģiju un vēlāk tiem piešķira svēto statusu. Klosteris ir mazs, bet ļoti skaits. Motsameta ir Gruzijas arhitektūras piemineklis.
Pārbrauciens uz Batumi.

Ekskursija Batumī (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Batumi - Gruzijas pilsēta (no 1878. gada), Adžarijas galvaspilsēta, osta Melnajā jūrā. Nosaukums celies no grieķu Batis – kas ir „dziļš līcis”. Batumi bija populāra arī Senājā Romā, ka liela ostas pilsēta. Mūsdienās Batumi ir vienā no ātri augošām pilsētām Melnas jūras piekrastē. Attīstīta infrastuktūra, liels daudzums ievērojamu objektu, izklaides vietas un restorānu nevienu neatstās vienaldzīgu. Azartspēļu cienītajiem būs interesanti apmeklēt vietējos kazino.
Brīvais laiks. 
Nakts viesnīcā Batumī.

7. DIENA.
Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Brīvais laiks vai ekskursijas brauciens uz Kalnu Adžariju (pēc vēlēšanās par papildus maksu).
Botāniska dārza apmeklēšana (4$ Ieeja no cilv.),  kuru 1880. gadā dibināja A. Krasnovs, un kurš atrodas vienā no skaistakām Adžarijas malām – Zaļājā ragā, kura klinšainās nogāzes visu gadu ir zaļas. Par Botāniska dārza arhitektūras pamatu bija leģendārie Seramīdas dārzi. Augu kolekcija pārsniedz 5000 sugas un ir savākta no visām pasaules malām.
Mahunceti ūdenskrituma apmeklējums. Jūs ieraudzīsiet ar kastiltu, kurš uzbūvets karalienes Tamaras laikā XIIgs. un saglabājies līdz mūsdienam
Gonio-Apasaros cietoksnis. Tikai 15 km attālumā no Batumi atrodas ļoti vērtīgs atradums vēstures pieminekļu cienītājiem. Tās vēsture sniedzas tūkstošiem gadu senā pagātnē. Senākie arheologu atsegtie slāņi cietokšņa teritorijā datējas ar XV-XVII gs.p.m.ē. Pastāv leģenda, ka nosaukums Apasaros cēlies no sengrieķu mīta par argonautiem. Cietokšņa teritorijā atrodas kapenes, kas līdz šai dienai tiek uzskatītas par Svētā Mateja atdusas vietu – vienu no Jēzus Kristus apustuļiem. Mūsdienās Gonio-Apasaros cietoksnis tiek uzskatīts par Adžārijas vēstures romiešu perioda pieminekļiem.
Tiem, kuri nebrauca uz ekskursiju - izbraukšana no viesnīcas pusdienās laikā, bet brīvais laiks Batumī līdz vakaram. Vakara pārbrauciens uz Tbilisi. 
Izmitināšana viesnīcā.
Atpūta. Nakts viesnīcā.

8. DIENA.
Brokastis. Brīva diena Tbilisī. Pusdienās laikā numura atbrīvošana, mantas var atstāt viesnīcas glabātuvē. Vēlu vakarā transfērs uz lidostu.

9. DIENA.
Avio lidojums Tbilisi - Rīga.
Ielidošana Rīgā.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:
 • Avio lidojums Rīga - Tbilisi - Rīga;
 • Rokas bagāža (max svars 8 kg, max izmērs 55 x 40 x 20 сm);
 • Nododāma bagāža: 1 soma (max svars 20 kg);
 • Brauciens tūrista klases autobusā visā ceļojumā garumā;
 • Izmitināšana 3* viesnīcās, 7 naktis ar brokastīm, 2-vietīga izmitināšana (4 naktis Tbilisī, 1 naktis Boržomī, 1 naktis Batumī, 1 naktis Kutaisiī).

     EKSKURSIJAS:
     • Ekskursija Tbilisī pilsētas apskate - 35 EUR;
     • Ekskursija Mchetā - 35 EUR;
     • Ekskursijas Batumī pilsētas apskate - 35 EUR;
     • Ekskursija Kutaisī - 15 EUR;
     • Ekskursija Mocametā - 30 EUR;
     • Ekskursija Ahalcīhē - 25 EUR;
     • Ekskursija Boržomī - 20 EUR;
     • Harauguļas nacionāla parka apmeklējums - 20 EUR.

     EKSKURSIJU PAKETE - 125 EUR:
     • Ekskursija Tbilisī pilsētas apskate;
     • Ekskursija Mchetā;
     • Ekskursijas Batumī pilsētas apskate;
     • Ekskursija Kutaisī;
     • Ekskursija Mocametā;
     • Ekskursija Ahalcīhē;
     • Ekskursija Boržomī;
     • Harauguļas nacionāla parka apmeklējums.

     PAPILDUS IZMAKSAS:
     • Ekskursija Adžarija - 30 EUR;
     • Ekskursija Kahetijā, Bodbē, Signagī - 35 EUR;
     • Pusdienas vina namā - 25 EUR;
     • Pusdienas klosterī - 15 EUR;
     • Nacioāla šovu programma ar vakariņam restoranā - 25 EUR.

     IZMITINĀŠANA:
     • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā - 100 EUR (marts - jūnijs) un 150 EUR (jūlijs - oktobris).

     BĒRNIEM:
     Ja Jūs ceļojat ar bērniem no 0 līdz 12 gadiem: 
     • Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketei un papildus ekskursijām.

     SVARĪGĀ INFORMĀCIJA:
     • Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.
     • Ekskursiju paketi nepieciešams apmaksāt, iegādājoties ceļojumu.
     • Lidojumu laiki var mainīties.
     • Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
     • Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
     • Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.

     Komentāri un atsauksmes

     Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

     Ieeja vai Reģistrācija

     Pievienot komentāru