NOPIRKT
 • Kupona cena
  519.00
 • Nopirkts
  0 no 120
Akcija aktīva
27.06.18 - 17.10.18

Ceļojumu varianti un datumi

Kupona cena
Nopirkts

Izlidošana: 16.09.2018 / 9 dienas. Ceļojuma cena 519 EUR
+ piemaksa par ekskursijas paketi (115 EUR)
PILNA CEĻOJUMA CENA 634 EUR

519.00
0 no 10

Izlidošana: 30.09.2018 / 9 dienas. Ceļojuma cena 519 EUR
+ piemaksa par ekskursijas paketi (115 EUR)
PILNA CEĻOJUMA CENA 634 EUR

519.00
0 no 10

Izlidošana: 18.10.2018 / 9 dienas. Ceļojuma cena 519 EUR
+ piemaksa par ekskursijas paketi (115 EUR)
PILNA CEĻOJUMA CENA 634 EUR

519.00
0 no 10

Avansa Maksājums

Jūs varat rezervēt šo ceļojumu, iemaksājot avansu. Atlikušo summu jāsamaksā 30 dienu pirms izlidošanas.

Piedāvājuma nosacījumi

 • Ceļojuma cenā ietilpst:
  • Lidojums Rīga - Malta - Rīga (airBaltic);
  • Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta;
  • Rokas bagāža līdz 8 kg (max izmērs 55х40х20 cm);
  • Izmitināšana St Georges Park 3* viesnīcā, divvietīgais numurs (7 naktis);
  • Ēdināšanas tips - BB (Brokastis).
 • Lai piereģistrētos braucienam, 24 stundu laikā pēc kupona iegādes nosūtiet uz e-pastu: avio@prieks.lv tūristu datus: vārdu, uzvārdu, personas kodu un telefona numuru. Pēc rezervācijas apstiprināšanas uz Jūsu e-pastu Jūs saņemsiet līgumu uz braucienu.
 • Tāpat, līgumu uz ceļojumu var noslēgt tūroperatora PRIEKS TŪRE ofisā, Rīgā, Merķeļa ielā 6-302 kab. Tālrunis uzziņām: 67210006, 27077790. Darba laiks: darba dienās no 9:00 – 18:00.
 • Ceļojums notiks neatkarīgi no cilvēku daudzuma!
 • Uzmanību! Ja Jūs braucat ceļojumā viens, būs nepieciešams piemaksāt par vienvietīgo viesnīcas numuriņu. Piemaksas cenu var uzzināt PRIEKS TŪRE ofisā.
 • Svarīgi! Ceļojumam būs nepieciešama pase, kas izsniegta pēc 30.06.2002. un ir derīga kā minimums 6 mēnešus pēc atgriešanās.Bērniem līdz 18 gadiem ir nepieciešama dzimšanas apliecība un notariāli apstiprināta pilnvara, gadījumā, ja bērns ceļo bez vecākiem.
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz iegādāto kuponu neattiecas atteikuma tiesības 14 dienu laikā (saskaņā ar likumu KM №255 "Nosacījumi par distances līgumu", punkts 22.12.)
 • Tūroperators ir tiesīgs mainīt akcijas periodu, tas ir, pagarināt vai pabeigt akciju agrāk par norādīto termiņu.
 • Cena norādīta ar PVN

Kontakti

SIA PRIEKS TURE

Adrese: Merķeļa iela 6-302. kab.
Tālrunis: 67210006 vai 27077790.

Darba laiks:
Darba dienas 9:00 – 18:00
www.prieksture.lv

 • SIA VRK TRAVEL
 • LV40103874202
 • Ciemupes iela 1-71, Rīga, LV-1024
 • TATO-2016-14

Par piedāvājumu

Malta – valsts ar senu vēsturi. Valsts galvenas salas nosaukums ir cēlies no finikiešu „maleta”-„pajumte”. Tas ir pilnīgi saprotami, jo salas piekraste sastāv no omulīgām un ērtām ostam. Šajā nelielajā zemes gabalā ir koncentrēti dažādi unikālie arhitektūras pieminekļi no visiem cilvēces vēstures epizodiem, no akmens laikmeta līdz mūsdienām. Noslēpumaini Maltas megalītiski tempļi ir uz 500-1000 gadiem vecāki nekā Ģizes piramīdas. Tieši šeit savas pēdas atstāja finikieši, arābi un normaņi un Napoleons. Pasaules civilizācijas atnāca un aizgāja, bet Malta palika. No pēdējiem kolonizatoriem – britiem palika atmiņas un otrā valsts valoda.

LIDOJUMA LAIKI:
RIX-MLA: 23:00 – 01:30
MLA-RIX: 02:10 – 06:40

CEĻOJUMA PROGRAMMA:

1. DIENA.
Reģistrācijas sākums Rīgas lidostā ~21:00 
22:50 lidojums Rīga - Malta (lidojumu nodrošina aviokompānija airBaltic)

2. DIENA.
02:10 Ierašanās Maltā. Transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīcā 3*. Atpūta. Brokastis viesnīcā “zviedru galds”.
12:00 Došanās uz ekskursiju uz viduslaiku galvaspilsētu – Mdinu (pēc vēlēšanās par papildus maksu vai brīva diena).
Kadreiz šajā vietā bija plaukstoša romiešu pilsēta, vēlāk arābu laikā, Mdina kļūst par citadeli, un ar spāņu atnākšanu – par greznu viduslaiku galvaspilsētu, kur pilis stāv blakus kopā ar klosteriem un nelielām kapelam – ne velti aragoniešu karalis Aļfonso sauca Mdinu par pērli savā kronī. Galvenā iela atvedīs mūs uz Mdinas bastejiem, no kurienes paveras lieliski skati gandrīz uz visu Maltu. Ekskursijas beigās mēs apmeklēsim arodu centru pilsētā Ta-Ali, kur taisa gandrīz visus suvenīrus un var paverot meistaru darbu un iegādāties izstrādājumus no stikla, sudraba un keramikas.
Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).

3. DIENA.
Brokastis.
Brīva diena vai pirmajā dienas pusē ekskursijas brauciens uz Maltas galvaspilsētu – Valletu (pēc vēlēšanās par papildus maksu vai brīva diena).
Pilsētu dibināja Varens Hospitaleru Ordeņa Maģistrs – Žans Parizo de Valets, kurš arī deva nosaukumu jaunajai galvaspilsētai 1566. gada martā. Šodien Valleta – varens arhitektu un kara inžinieru meistardarbs, kuri tik nelielā teritorijā ir gan lieliskās pilis, gan neieņemami bastioni. Šodien Valleta ir vienīga galvaspilsēta, kura sākumā uzcelta uz papīra un pēc tam uzcelta iz kadreiz tukša Sčiberrasas raga. Ekskursijas sākumā mēs apmeklēsim Barakas augšējos dārzus, no kurienes veras lieliska Lielas ostas panorama. Pēc tam mēs dosimies pastaigā pa pilsētu, apstajoties pie nozīmīgākajām ekām, kurus uzbūvēja bruņinieki-hospitaleri. Mēs apmēklēsim arī Svētā Ioana katedrāli (ieejas biļete tiek apmaksāta papildus ~6 EUR), kur apskatīsim slavena mākslinieka Kavardžio darbus. Pēdējā apstāšanās pie Varenu Maģistru pils.
Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).

4. DIENA.
Brokastis viesnīcā.
Brīva diena vai pirmajā dienas pusē ekskursijas brauciens uz Rotonda Mosta katedrāli, Palacco Parizio pilī un San Anto dārziem (pēc vēlēšanās par papildus maksu vai brīva diena).
Slavenā Sv. Dievmātes katedrāle vai Rotonda Mosta (Mosta Domem, Mosta Rotonda) - viena no pasaulē lielākām katedrālēm, ieņem ceturto vietu pasaulē pēc rotоndas apjoma. Pirmais akmens katedrāles dibināšanai tika ielikts 30. maijā 1833. gadā. Celtniecība ilga 27 gadus!

Slavenā Palazzo Parisio pils pieder Scicluna dzimtai , kura ir viena no Maltā atpazīstamākajām ģimenēm. Palazzo Parisio pils ir uzbūvēta 1890. gadā Maltas uzņēmēja Palazzo Parisio vadībā, kurš izveidojot to ar greznu interjeru. Šī pils ir būvēta baroka stilā, teritorijā esošie ziedu dārzi krāšņi papildina apskates ainavu, kuru mēdz salīdzina ar slaveno Versaļu samazinātā versijā. Palazzo Parisio pils tika restaurēta, un šobrīd ir atvērta publiskai apskatei, kā maltiešu 19. – 20. gs. arhitektūras pērle.

San Anto dārzi (San Anton Gardens) vietējie tos mēdz dēvēt par prezidenta dārziem. Šajos dārzos labi ir aizvest tos cilvēkus, kas uzskata, ka Malta tie ir tikai dzelteni akmeņi, izdeguši saulē zālāji un lauki, minimāls zaļās krāsas tonis ainavā. Liela zāļaugu daudzveidība, košas krāsas, strūklakas un dzīvas radības novērsīs visas šaubas un stereotipus. Dārzā ir apkopoti visi iespējamie ziedi un krūmāji no vidusjūras floras, izaudzēti un saglabāti gadsimtiem veci koki, savukārt akmens urnas , strūklakas, dīķi un šī dārza puķudobes sniegs īstu baudu floras cienītājiem.
Ieejas maksa Palazzo Parisio pilī 8 EUR (apmaksa uz vietas).
Atgriešanās viesnīcā.
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).

5. DIENA.
Brokastis viesnīcā.
Kruīzs apkārt Maltai visai dienai (pēc vēlēšanās par papildus samaksu).
Kruīzs visai dienai notiek apkārt Maltai ērtajā kuģī ar 100 cilvēku ietilpību. Jūs izbaudīsiet salas burvīgās ainavas, kā arī neaprakstāmo ūdens nokrāsu, kas apskauj visu Maltu apkārt. Šis kruīzs sāksies ar ievērojamāko objektu apskati kā bastioni apkārt Valletai. Vēlāk mēs nokļūsim uz dienvidiem Maraskalas pilsētas pusē. Pēc maršruta dosimies gar Zilo Grotu, tad uz rietumiem, kur izvietojušās pašas augstākās Maltas klintis Dingli, tad pie Ankor Bej ielejas, kur kādreiz tika filmēta filma „ Jūrnieks Papaijs”. Šīs ekskursijas spilgtākā detaļa ir kristāldzidrais ūdens Zilajā Lagūnā pie Komino salas. Brauciena laikā Jūs varēsiet izmantot bāru, kas atrodas uz klāsts (dažādi alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu veidi - bezmaksas) un pēc vieglām pusdienam Jums būs brīvais laiks lai papēldēties, pirms mēs dosimies atpakaļ ceļā.
Ekskursija var tikt piedāvātā citā dienā laikapstakļu dēļ. Ekskursijas pārnēšana uz citu dienu neietekmē tūres programmas izpildi. 
Atgriešanās viesnīcā. Brīva diena, atpūta pie jūras. 
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).

6. DIENA.
Brokastis viesnīcā.
Brīva diena vai pirmajā dienas pusē mēs apmeklēsim trīs pilsētu apvidu - Sengleju, Kospiku un Birgu (pēc vēlēšanās par papildus maksu vai brīva diena).
Šeit sākotnēji, ieceļojot Maltā 1530. gadā apmetās Hospitaleru Ordenis. Pirmās pilis, kapelas, inkvizitora pilis, pirmie nocietinājumi un Ordeņa galeru (no koka grebtu kara kuģu) piestātnes vietas – visu šo mēs ieraudzīsim šīs ekskursijas laikā.
Tālāk mēs dosimies uz zvejniekciemu Marsašloka, kur svētdienās krāsainās zvejnieku laivās notiek zivju tirdzniecība. Pēc tam mēs dosimies pie slavenā Zilā Grota, kur varēs pavizināties ar laivu (papildus maksa 8 EUR, apmaksājas patstāvīgi ekskursijas laikā) un apsktatīt daudzas alas, pārsteidzošu tirkīza krāsas ūdeni un majestātiskas piekrastes klintis.
Atgriešanās viesnīcā. Brīva diena, atpūta pie jūras.
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).

7. DIENA.
Brokastis viesnīcā. Brīva diena, atpūta pie jūras.
Vakariņas viesnīcā (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).

8. DIENA.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Numuru atbrīvošana.
Brīvais laiks vai ekskursijas brauciens uz Gozo salu (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu).
Pēc 20 min pārcelšānās ar prāmi (prāmja biļetes cena ~5 EUR), mēs burtiski nokļūstam kā cita pasaulē. Gozo - zaļa un vienmēr plaukstoša sala, dzīves ritms šeit ir vienmērīgs, nesteidzīgs, visapkārt jūtamajā senlaicīgu tradīciju ietekmē. Ta-Pinu, kur atrodas brīnumaina Jaunavas Marijas svētbilde, šodien tā ir svētceļojumu vieta ne tikai maltiešiem, bet arī iebraucējiem. Iepazīšanās ar Gozo turpināsim salas galvaspilsētā – Viktorijā, kuru vietējie iedzīvotāji pēc ieraduma sauc par Rabatu, bet augšēju nocietinātu daļu – Citadella. Brīvajā laikā tur var nobaudīt tradicionālās maltiešu uzkodas – vietēju sieru, sautētu trusi, olīvas, maizi ar tomātiem, kaperus, kā arī papildināt garšas buķeti ar kādu izsmalcinātu vietēja vīna glazi. Tieši tur tika filmēta visiem pazīstams seriāls ""Game of Thrones". Būs arī iespēja izbraukt ar laivu (par papildus maksu).
Brīvais laiks. Тransfērs uz lidostu. Reģistrēšānās lidojumam.

9. DIENA.
02:10 avio pārlidojums Malta - Rīga.
06:50 ierašanās uz Rīgu.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:
 • Lidojums Rīga - Malta - Rīga (airBaltic);
 • Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta;
 • Rokas bagāža līdz 8 kg (max izmērs 55х40х20 cm);
 • Izmitināšana St Georges Park 3* viesnīcā, divvietīgais numurs (7 naktis);
 • Ēdināšanas tips - BB (Brokastis).

   EKSKURSIJU PAKETE (3 ekskursijas) - 115 EUR:
   • Ekskursijas brauciens uz Mdinu;
   • Ekskursijas brauciens uz Trim pilsētām (Sengleja, Kospika un Birga) + Ekskursijas brauciens uz salas dienvidu pusi;
   • Ekskursijas brauciens uz Gozo salu.

   EKSKURSIJU CENAS:
   • Ekskursijas brauciens uz Mdinu - 30 EUR;
   • Ekskursijas brauciens uz Trīs pilsētām  (Sengleja, Kospiku un Birgu)+Ekskursijas brauciens uz salas dienvidu pusi - 45 EUR;
   • Kruīzs apkārt Maltai visai dienai - 45 EUR;
   • Ekskursijas brauciens uz Gozo salu - 60 EUR;
   • Ekskursijas brauciens uz Maltas galvaspilsētu - Valletu - 30 EUR;
   • Ekskursijas brauciens uz Palazzo Parisio pili + San-Anto dārzi + Slavenā Sv. Dievmātes katedrāle - 35 EUR.

    PIEMAKSA PAR PAAUGSTINĀTAS KATEGORIJAS VIESNĪCĀM (PĒC VĒLĒŠANĀS):

    Viesnīca

    Numura tips

    Maijs

    Jūnijs - Jūlijs

    Augusts - Septembris

    Blue sea St. George's park Hotel 3*

    1/2 DBL

    Iekļauts cenā

    Iekļauts cenā

    Iekļauts cenā

    SINGLE

    60 EUR

    120 EUR

    no 120 EUR

    be.Hotel 4*

    1/2 DBL

    260 EUR

    267 EUR

    no 100 EUR

     SINGLE

    515 EUR

    621 EUR

    no 300 EUR

    Alexandra Hotel 3*

    1/2 DBL

    125 EUR

    no 105 EUR

    no 180 EUR

     SINGLE

    310 EUR

    no 290 EUR

    no 450 EUR

    Diplomat Hotel 4*

    1/2 DBL

    199 EUR

    191 EUR

    no 190 EUR

     SINGLE

    405 EUR

    400 EUR

    no 380 EUR

    Golden Tulip Vivaldi Hotel 4*

    1/2 DBL

    365 EUR

    400 EUR

    no 280 EUR

     SINGLE

    550 EUR

    585 EUR

    no 400 EUR

    Radisson Blu Resort Hotel 5*

    1/2 DBL

    575 EUR

    no 573 EUR

    no 520 EUR

     SINGLE

    1350 EUR

    no 1465 EUR

    no 1295 EUR

    Le Meridien St. Julian's Hotel 5*

    1/2 DBL

    620 EUR

    no 592 EUR

    no 465 EUR

     SINGLE

    1620 EUR

    no 1684 EUR

    no 700 EUR


    ĒDINĀŠANA:

    Viesnīca

    HB - Brokastis un vakariņas

    FB - Brokastis, pusdienas un vakariņas

    AI - Viss iekļauts 

    Blue sea St. George's park Hotel 3*

    no 50 EUR

    no 100 EUR

    no 100 EUR

    be.Hotel 4* 

    155 EUR

    -

    -

    Alexandra Hotel 3* 

    146 EUR

    291 EUR

    -

    Diplomat Hotel 4* 

    114 EUR

    187 EUR

    -

    Golden Tulip Vivaldi Hotel 4* 

    146 EUR

    291 EUR

    -

    Radisson Blu Resort Hotel 5* 

    259 EUR

    519 EUR

    -

    Le Meridien St. Julian's Hotel 5* 

    410 EUR

    -

    -


    PAPILDUS IZDEVUMI:
    • Nododāma bagaža (maks. svars līdz 20 kg) - 80 EUR (abos virzienos);
    • Tūres cena bērniem vecumā līdz 2 gadiem - 120 EUR;
    • Medicīniskā apdrošināšana.

    BĒRNIEM:
    Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 0 līdz 12 gadiem:
    • Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketei un papildus ekskursijām (Izņemot ekskursiju - kruīzs apkārt Maltai).

    SVARĪGA INFORMĀCIJA:
    • Ar 2016. gada 1. aprīli Ministrija apstiprinājusi lēmumu kas paredz, ka visām personām, kas sasniegušas pilngadību, tiks piemērota uzturēšanās nodokļu inkasācija, apmetoties viesnīcās un cita veida naktsmītnēs. Nodokļa apmērs - 0.50 EUR /personai par nakti, ierobežota līdz maksimumam - 5 EUR /personai par kopējo uzturēšanās laiku. Šos nodokļus iekasē tiešie pakalpojumu sniedzēji un pēc tam tie nonāk konkrētās Valdības sistēmā.
    • Ieejas biļetes apskates objektos un sabiedriskajā transportā tiek apmaksātas papildus uz vietas.
    • Ekskursijas notiek krievu valodā.
    • Lidojuma laiks var mainīties.
    • Ekskursiju paketi ir nepieciešams apmaksāt , iegādājoties ceļojumu.
    • Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperātoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
    • Tūroperātors ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību, neizmainot programmas saturu.
    • Ja Jūs ceļojiet trijatā – lūgums iepriekš sazināties ar mūsu ofisu par papildus gultas izvietošanu divvietīgajā numurā.

          PAPILDUS INFORMĀCIJA:

          Komentāri un atsauksmes

          Lai Tu varētu pievienot savu komentāru, Tev jābūt prieks.lv profilam. Ja Tev jau ir savs profils, tad ieej tajā un pievieno komentāru, bet ja nav - tad tas ir pareizais brīdis, lai to izveidotu.

          Ieeja vai Reģistrācija

          Pievienot komentāru